Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Po 30.9.2013 8:19:18

PETLOV >> stavíš se za mnou do práce...dnes do šesti a není co dělat...

    NPETLOV - Profil | Po 30.9.2013 8:12:17

    ctvrtmile >> bude to tim ze tenhle mel 50,jinak ...cim vetsi tim macatejsi :)))

      Nctvrtmile - Profil | Po 30.9.2013 7:27:02

      PETLOV >> to je je jasný,jen jsem chtěl říct,že ti ze Struhy jsou macatější....

        NPETLOV - Profil | Ne 29.9.2013 21:48:13

        ctvrtmile >> 50cm.....vaha 1,30kg....normalni stav.

          NPETLOV - Profil | Ne 29.9.2013 21:15:31

          ctvrtmile >> Lepsi takovej nez zadnej !

            Nctvrtmile - Profil | Ne 29.9.2013 21:10:41

            PETLOV >> vypadá hladově...takovej vychrtlej....!!!

              NPETLOV - Profil | Ne 29.9.2013 21:01:56

              ctvrtmile >> no na stojaku neobvykle,ale taky jsem si dneska trochu polepsil timhle candosem.

                Nctvrtmile - Profil | Ne 29.9.2013 19:28:22

                PETLOV >> kapře došli,ale dnes jsem tam chytl kromě špatné nálady i tohle....

                  NPETLOV - Profil | Ne 29.9.2013 11:40:01

                  ctvrtmile >> vytahli tam prej sumika 170 cm.

                    NPETLOV - Profil | So 28.9.2013 21:44:59

                    Zdravim kolegove,jak si vysvetlujete dlouhodobe neuspechy s rybolovem kapru na tomto reviru ?Myslite si ze jsou zde kapri z vetsi miry vychytaní nebo ta dlouhodoba ne-aktivita kapru spociva v necem jinem ? Napiste sve poznatky a nazory ohledne této aktualní situace.

                      NPETLOV - Profil | Po 23.9.2013 19:58:24

                      ctvrtmile >> jo a ohledne fiesty se ozvu.

                        NPETLOV - Profil | Po 23.9.2013 19:56:58

                        ctvrtmile >> VIP revir to je,letos....ale jen brezen duben :)))

                          Nctvrtmile - Profil | Po 23.9.2013 12:40:14

                          PETLOV >> jak s tou Fiestou zítra...???

                            Nctvrtmile - Profil | Po 23.9.2013 8:17:42

                            PETLOV >> takže jako vždy...pak si říkám,co je vlastně VIP revír...???

                              NPETLOV - Profil | Ne 22.9.2013 14:27:59

                              ctvrtmile >> Dneska to slo perfektne od 6-12h....8 cejnu cca 35cm,celkem 4 rybari,kolega vedle 2 kapricky 40cm,ale aspon nechcalo jak vcera.

                                Nctvrtmile - Profil | Ne 22.9.2013 8:30:28

                                PETLOV >> tak jak to tam dneska šlo...SZ

                                  Nctvrtmile - Profil | Po 16.9.2013 10:14:53

                                  PETLOV >> no pěknej,takovej hezky stříbrnej...!!!

                                    NPETLOV - Profil | Ne 15.9.2013 20:10:38

                                    ctvrtmile >> na tom reviru kde jsem je zkousel jsou mazani az,az,ale to asi vsude,mel jsem toho popa co jsem s nim ty boleny lapal na musove a s uspechem,ale na tom reviru se mi zadnej zatim nepovesil,ale to chce trpelivost a oni prijdou :))),tak jsem si aspon spravil chut timhle candatkem 55cm... :))))

                                      Nctvrtmile - Profil | Ne 15.9.2013 18:37:27

                                      PETLOV >> tak co ti vyčůraní boleni...předpokládám že jsi lapl aspoň pět kusů,napiš,třeba do SZ

                                        Nctvrtmile - Profil | So 14.9.2013 18:29:05

                                        PETLOV >> tak jak...karboše budou...???