Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

ctvrtmile - Profil | Po 9.9.2013 15:53:03

PETLOV >> testovat ho budu u sebe na zahradě...bude to to samý jako tam...

    PETLOV - Profil | Po 9.9.2013 15:31:21

    ctvrtmile >> V kolik tam budes a do kdy ?

      ctvrtmile - Profil | Po 9.9.2013 10:04:33

      PETLOV >> takže BZ,jako vždy...dnes dorazil ten bivak,večer ho asi testnu..

        PETLOV - Profil | So 7.9.2013 11:09:08

        ctvrtmile >> Tak jak vzdycky...uspesnost 100%

          ctvrtmile - Profil | So 7.9.2013 7:39:40

          PETLOV >> tak co,jak to včera šlo...???

            ctvrtmile - Profil | Čt 5.9.2013 13:26:27

            PETLOV >> ok,přijedu...

              PETLOV - Profil | Čt 5.9.2013 13:01:51

              ctvrtmile >> ve 4 se stav,jdu delat.stop

                ctvrtmile - Profil | Čt 5.9.2013 12:53:16

                PETLOV >> záložní vodárenský zdroj...jen se napít...!!!

                  PETLOV - Profil | Čt 5.9.2013 12:34:00

                  foto 3

                    PETLOV - Profil | Čt 5.9.2013 12:33:17

                    foto 2

                      PETLOV - Profil | Čt 5.9.2013 12:32:25

                      Dneska kratka vychazka na lysky 6h.- 10h...bez zaberu...cca 5 rybaru....jinak v pohode az na ten bordel kolem vody,jak se zda tak to sem chodi delat panove co to bez piva nevydrzi nikde,protoze kam se podivate vsude sama petka od piva nebo lahváč,ale samozrejme nejen to !!Takze panove co si sem nosite pivecko,tak si flasky a petky laskave sbirejte a noste domu tam si je muzete treba rozhazet v obyvaku,dekovat nebudu je to vase povinnost !!...Jeste pridam par aktualnich foto z hladiny rybnika,tak uz se ten bordel dela i na hladine.

                        ctvrtmile - Profil | Čt 29.8.2013 17:23:50

                        PETLOV >> dále jeto na tobě,já se možná ozvu až na podzim...čus..všem...

                          PETLOV - Profil | St 28.8.2013 21:00:17

                          jeste jedno foto toho kolecka.

                            PETLOV - Profil | St 28.8.2013 20:59:21

                            jo a jeste jsem nasel tohle plastove kolecko asi nekomu upadlo z kresla,tak kdyby nekdo postradal at se ozve !!

                              PETLOV - Profil | St 28.8.2013 20:56:51

                              jeste jedno foto a taky jeden pytlak nez jsem k nemu dorazil tak mel sbaleno a prchl pres most.

                                PETLOV - Profil | St 28.8.2013 20:54:32

                                Tak jsem si dnes obesel lysky a objevil jsem opet spoustu bordela po nas rybarich a jak je vidno na foto,nekteri se tady uz pekne zabydluji,jen doufam ze tady zanedlouho neuvidim celou sedacku z obyvaku !!

                                  ctvrtmile - Profil | St 28.8.2013 8:47:08

                                  PETLOV >> jestli se stavíš,tak mi vem trochu šrotu tak do igelitky,včera jsem byl v Teplicích...napiš jestli přijedeš...!!!

                                    ctvrtmile - Profil | Út 27.8.2013 11:27:28

                                    PETLOV >> tak co,stavíš se...???

                                      ctvrtmile - Profil | Čt 22.8.2013 16:51:30

                                      PETLOV >> večer nejdu...odchýtáno..)))

                                        PETLOV - Profil | Čt 22.8.2013 12:35:48

                                        ctvrtmile >> Dneska se asi nestavim...nestiham :)))