Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Po 7.10.2013 21:55:57

PETLOV >> neboj,zas si sundám ty růžový brýle,spokojím se s kapřem 44 cm(měřeno obloukem,je pak větší...AKUMA)nebo načubu zase nekolik podouství....CHaP,a neprodáš ani jednu povolenku ani po stovce...!!!

    NPETLOV - Profil | Po 7.10.2013 20:07:31

    ctvrtmile >> pocitej spis s kusama do 50,vetsi kusy budou v lagunach a v prerovskym.Jinak to je celkem dobre vymysleny na lagune na tak male vode muzes chytat 2 kusy denne (cca 10 za mesic),bez omezeni dochazky a na lyskach cca 10ha za 500 kč... 2 dochazky tydne a tydne 2 ks kapra,nejak mi to nejde do sebe !!!!Dokud to na lyskach nebude troch jinak vymyleny tak tam ryby nebudou vecne......mohlo by to byt treba...neomezená dochazka,ale 1 kapr tydne a spon by se tam ryby udrzely a mohl by si tam rybar zachytat treba jen tak pro zabavu cely rok a ne jenom 3 mesice v roce zbytek tam prosedis zbytecne !!!...uz jsem to zminil i na lyskach a vetsina souhlasila akorat meli pripominky ze by se pytlacilo,ale od toho je tu prece RS,ta by mohla byt aktivnejsi !!!

      Nctvrtmile - Profil | Po 7.10.2013 9:20:43

      PETLOV >> no,záleží,co tam nasypou v té druhé vlně....40+...???

        NPETLOV - Profil | Po 7.10.2013 8:33:33

        ctvrtmile >> asi cekaji na druhou vlnu kapru.

          Nctvrtmile - Profil | Po 7.10.2013 8:27:21

          PETLOV >> dnes ráno jenom jedno auto,tak nevím,co se děje...!!!

            NPETLOV - Profil | Ne 6.10.2013 22:17:49

            ctvrtmile >> 10 NEBO 14 DNI

              Nctvrtmile - Profil | Ne 6.10.2013 22:04:04

              PETLOV >> ti si ale pospíšili,na jak dlouho to zavřeli...???

                NPETLOV - Profil | Ne 6.10.2013 21:01:18

                ctvrtmile >> pansky,osecky,balaton,oldrichov uz jsou hajeny !!!...lysky asi pozdeji...budou sypat prej jeste jednou.

                  Nctvrtmile - Profil | Ne 6.10.2013 20:38:35

                  PETLOV >> v sobotu to zavřou,tak prej máme nasazeno,kapř přes pade tam ale žádnej nespad,samí cca 40 čísel,a spousta stejně velkejch amurů...to zas bude zapsanejch jelců a pošlapanejch kapřů....!!!!

                    NPETLOV - Profil | So 5.10.2013 21:41:58

                    jakou dobu bude probihal letosni hajení kapru na lyskach...mate nekdo nejake info ?

                      Nctvrtmile - Profil | St 2.10.2013 13:12:03

                      PETLOV >> zítra ti pošlu foto těch matadorů,co teprve chytnu...!!!

                        NPETLOV - Profil | Út 1.10.2013 20:07:04

                        ctvrtmile >> Dneska jedna 60tka candos,dal je to na tobe..predavam žezlo...:)))

                          Nctvrtmile - Profil | Út 1.10.2013 18:50:31

                          PETLOV >> tak jak to dopadlo ty jedna vydro...???

                            Nctvrtmile - Profil | Po 30.9.2013 21:40:20

                            PETLOV >> jj,po čtvrté tam budu...

                              NPETLOV - Profil | Po 30.9.2013 21:23:06

                              ctvrtmile >> zitra se stav pro ty nastrazni rybycky.

                                NPETLOV - Profil | Po 30.9.2013 19:17:30

                                ctvrtmile >> Dneska celkem 6 kousku tenhle byl nej 57 cm.

                                  Nctvrtmile - Profil | Po 30.9.2013 16:21:17

                                  PETLOV >> zduř,hoď nějaké foto těch matadorů....

                                    NPETLOV - Profil | Po 30.9.2013 9:30:40

                                    ctvrtmile >> zavolam

                                      Nctvrtmile - Profil | Po 30.9.2013 9:26:19

                                      PETLOV >> jasně...v kolik..???

                                        NPETLOV - Profil | Po 30.9.2013 8:29:02

                                        ctvrtmile >> kdyz uvaris poradny kafco :)))))