Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Út 6.8.2013 7:53:34

PETLOV >> no tak co deme na ně...???

    NPETLOV - Profil | Po 5.8.2013 22:13:09

    ctvrtmile >> dneska jsem to tam byl se sousedem posekat,uz se tam nedalo ani projit v te dzungli....ted uz to tam konecne vypada k světu !!
    .......no a stou dovolenou si pohni nez nabehnou rybožrouti :)))

      Nctvrtmile - Profil | Po 5.8.2013 15:31:01

      PETLOV >> no nekecej,to abych si vzal dovolenou než to tam zmasej...!!!

        NPETLOV - Profil | Po 5.8.2013 14:26:48

        ctvrtmile >> jo na lyskach....nasadily tam pekny kusany,dneska jdu zas :)))

          Nctvrtmile - Profil | Po 5.8.2013 10:48:30

          PETLOV >> nezapomeň zavolat ať tam nejedu zbytečně...!!!

            Nctvrtmile - Profil | Po 5.8.2013 8:13:46

            PETLOV >> kde jsi chytal...na Lýskách...???

              NPETLOV - Profil | Ne 4.8.2013 22:52:15

              ctvrtmile >> chtel jsem dnes na vecer,ale nakonec jsem skoncil na rybach ,celkem 7 kapriku..........tak asi pondeli nebo utery,uvidim.

                Nctvrtmile - Profil | Ne 4.8.2013 19:27:25

                PETLOV >> a kdy tam chcete zajet...???

                  NPETLOV - Profil | Ne 4.8.2013 15:18:14

                  ctvrtmile >> no nic zajedu tam s brachou.

                    Nctvrtmile - Profil | Ne 4.8.2013 13:41:18

                    PETLOV >> dnes už něco mám...zítra do šesti...

                      NPETLOV - Profil | Ne 4.8.2013 0:40:11

                      ctvrtmile >> Treba dneska ???

                        Nctvrtmile - Profil | So 3.8.2013 22:16:46

                        PETLOV >> no jo,ale kdy...???

                          NPETLOV - Profil | So 3.8.2013 0:34:33

                          clun + echo pripraven muzem vyrazit :)))

                            Nctvrtmile - Profil | Pá 2.8.2013 16:42:19

                            Tak se to konečně povedlo...kompletně zmaseno,už aby si to Vak vzal zpět a udělal z toho papaláškej revír,jinak dnes se nedařilo ani cigošům,kteří tam pravidelně chodí pytlačit a nikdo na ně nemá...zařvali"buzerántky"sedli na kola a jeli do pí...asi přišli na to,že je to hotovo....

                              NPETLOV - Profil | Čt 1.8.2013 22:27:06

                              ctvrtmile >> Tak flasu jsem vypil,ale ty nikde ?????

                                Nctvrtmile - Profil | Čt 1.8.2013 9:15:32

                                ctvrtmile >> nachystej flašku,aby se nám lépe pracovalo....!!!

                                  NPETLOV - Profil | St 31.7.2013 22:45:36

                                  ctvrtmile >> ale radsi jeste zavolej jak pojedes kdybych musel nekde odjet.

                                    NPETLOV - Profil | St 31.7.2013 22:37:01

                                    ctvrtmile >> Stav se zitra jak pojedes z prace a domluvime se a skouknes mi ty moje navi,ok ?

                                      Nctvrtmile - Profil | St 31.7.2013 21:15:16

                                      PETLOV >> tak jak v ten pátek...???

                                        NPETLOV - Profil | St 31.7.2013 9:18:36

                                        ctvrtmile >> asi jo