Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | St 31.7.2013 7:47:23

PETLOV >> stavíš se na pokec...???

    NPETLOV - Profil | Po 29.7.2013 22:34:07

    ctvrtmile >> ted jsem prijel z lysek....jeste ze jsem prchl za vcasu jinak bych chytl poradnou bourku.Zitra se mozna jenom zastavim na chvilku,mam pracu.

      Nctvrtmile - Profil | Po 29.7.2013 17:18:30

      PETLOV >> co děláš chrápeš nebo co,jak zítra dojedeš...???

        Nctvrtmile - Profil | Po 29.7.2013 9:14:18

        PETLOV >> stav se na kafe,makám do 18 hod....

          Nctvrtmile - Profil | Ne 28.7.2013 10:49:31

          PETLOV >> OK

            NPETLOV - Profil | Ne 28.7.2013 10:48:30

            ctvrtmile >> ne....kdyz tak pis na sz

              Nctvrtmile - Profil | Ne 28.7.2013 10:45:26

              PETLOV >> byls někde na ně...???

                Nctvrtmile - Profil | So 27.7.2013 17:18:04

                PETLOV >> ráno to pojedu zkusit...tak do 10 hodin

                  Nctvrtmile - Profil | Pá 26.7.2013 18:58:08

                  PETLOV >> tak co,jedeš tam nebo ne...???

                    Nctvrtmile - Profil | Pá 26.7.2013 9:22:28

                    PETLOV >> západ dobrej,ale jinak to stálo za hofhooooo....!!!

                      NPETLOV - Profil | Pá 26.7.2013 0:42:46

                      Vcerejsi zapad slunce na lyskach

                        NPETLOV - Profil | Čt 25.7.2013 14:01:01

                        ctvrtmile >> ok,nachystam ho.

                          Nctvrtmile - Profil | Čt 25.7.2013 13:56:09

                          PETLOV >> asi jo,ale v 15,40 hod

                            NPETLOV - Profil | Čt 25.7.2013 13:51:38

                            ctvrtmile >> stavis se v 16h. pro ten clun ?

                              NPETLOV - Profil | Čt 25.7.2013 12:54:07

                              ctvrtmile >> spanku neni nikdy dost a musim dospavat co jsem zameskal na musove....jo uz na me jde ta unava starsich :)))

                                Nctvrtmile - Profil | Čt 25.7.2013 10:50:27

                                PETLOV >> co zas nestiháš...???na noc

                                  NPETLOV - Profil | Čt 25.7.2013 9:58:31

                                  ctvrtmile >> nestiham :)))

                                    Nctvrtmile - Profil | Čt 25.7.2013 9:47:25

                                    PETLOV >> dnes bych to jel zkusit,co ty...???

                                      NPETLOV - Profil | St 24.7.2013 21:24:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak jsem byl opet s kolegou dnes na vecer omrknout revir lysky a opet jsem žasl jak nekteri rybari dovedou zhovadit okoli tohoto reviru viz.foto,nastesti tento radoby rybar tam nechal i svuj podpis v podobe slozenek s jeho jmenem,tak bych byl rad kdyby si tento pan s inicialy P.B., ul.Hranicka,Prerov,prijel ten bordel uklidit...predem dekuji za nas vsechny,kteri tento revir radi navstevujeme a doufam,ze do budoucna jeste budem !!
                                      Dale jsme se s rybari co zde zrovna rybarily shodli vsichni na tom,ze by bylo na case zacit se secenim travy nebo si za tyden vemte vsichni kosu abyste se prodrali tou dzunglí co tu uz je !!!!!!!!
                                      Doufam ze panove co to maji nasmlouvano se svazem brzy nastoupi,dekuji.

                                        Nctvrtmile - Profil | St 24.7.2013 12:24:01

                                        PETLOV >> přijedu po půl sedmé a domluvíme se co a jak...