Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | Po 12.8.2013 13:44:11

PETLOV >> co bys řekl na čtvrtek,cca ve 12 hod bych měl končit...akce průzkum...???

    Nctvrtmile - Profil | Ne 11.8.2013 10:00:21

    PETLOV >> je vidět,že už ti bylo 40,prej v tomto baví některé jedince už jen práce...!!!

      NPETLOV - Profil | Ne 11.8.2013 6:40:15

      ctvrtmile >> jdu chrapat rano jdu zas makat.

        Nctvrtmile - Profil | Ne 11.8.2013 4:54:24

        PETLOV >> tak co deš na ně nebo chrápat...???

          NPETLOV - Profil | Pá 9.8.2013 14:52:57

          ctvrtmile >> S koupaci problem neni,spis je to tam plno zas.anych pytlaku,ale maji navrch a stat jim to ulehcuje at jsou to cerni nebo bílý.A nevim kdo to tam teda bude kontrolavat...loni se tam usadila takova skupinka kousek za rybnikem,kdyz tam byl na poli ten mak a pak jsem sel se psem na prochazku a narazily jsme na to jejich uz opustene doupe plne injekcnich strikacek a chlastu.

            Nctvrtmile - Profil | Pá 9.8.2013 8:20:23

            No a tak je nakonec dobře,že je to takovej kačák plnej bláta a řas,a problémy s koupači tím celkem odpadají...!!!

              NRST - Profil | Pá 9.8.2013 8:03:11

              PETLOV >> RS nemá opakuji nemá pravomoc jakkoliv kontrolovat a postihovat osoby které neprovádějí lov dle zákona o rybářství. Tedy v praxi to znamená že RS nezbude nic jiného než zavolat PČR ale jen v případě že "individua" porušila nějaký obecně závazný předpis. Policie, pokud zjistí porušení může dotyčného postihnout, a nebo vykázat. Bližší podmínky nejsou obecně závazným předpisem tudíž z hlediska nerybářů a PČR nic neřeší...... V Tovačově každý rok řešíme problémy s kuopajícími, rybář si na M17a nesmí ani us.at ale koupači klidně dělají táboráky a zůstává po nich nehorázný bordel, PČR oddělení Kojetín nemá bohužel dostatek prostředků na důslednou kontrolu tohoto revíru a to je prosím první hyg. pásmo - s přímím odběrem vody. MO Tovačov se snaží ve spolupráci s VAKem situaci řešit ale bohužel vždy to umře na PČR, takže nám nezbývá než počkat až se ochladí, koupači vypadnou a celý revír uklidíme na naše náklady............

              P.S. Kdyby se RS snažila jakkoli zasáhnout proti nerybáři, který neporušil zákon o rybářství, dopouští se tím trestného činu "zneužití pravomoci úřední osoby" ano člen RS může nerybáře upozornit na případný přestupek ale ne ve smyslu BP a pouze jako soukromá osoba - placka musí být v kapse, tuto možnost má ovšem každý občan ČR.

                NPETLOV - Profil | Pá 9.8.2013 7:24:08

                ctvrtmile >> jo nejakyho cigosa jsem tam videl,potuloval se kolem dokola.

                  NPETLOV - Profil | Pá 9.8.2013 7:22:11

                  RST >> nemyslim si ze by RS byla az tak bezmocna,protoze na mistence je jasne uvedeno,ze na celem reviru je zakaz stanovani,taboreni a VSTUPU OSOB ,ktere nejsou drziteli platne povolenky a mistenky !!!!....tak by je mohla RS na zaklade tohoto z reviru vykazat at uz sama nebo za pomoci policie !!!

                    NRST - Profil | Čt 8.8.2013 18:29:58

                    PETLOV >> Problém je v tom že pokud si tam ty indivudua jen tak vegetí, RS s nimi nic nenadělá - nemá absolutně žádnou pravomoc. Ta začíná v okamžiku kdy individum nahodí a začne chytat.

                      Nctvrtmile - Profil | Čt 8.8.2013 14:15:27

                      PETLOV >> a toho cigána na tom kole jsi tam taky viděl,jak jsi tam sekal...???

                        NPETLOV - Profil | Čt 8.8.2013 13:31:36

                        Zdravim kolegove,vim ze to na lyskach zrovna moc nejde,ale to asi nikde z dusledku tech veder atd.,jako kazdym rokem.Tak tady na lyskach zrovna moc rybaru videt neni,ale zato se tady zacinaji objevovat ruzna jina individua,ktera jsem hodne vidival nekde u supermarketu jak vesele popijeji čučo,ale proc by si sem nezasli na tak krasny rybnik, ze ? Vinecko si muzou vypit i tady,moznost se vykoupat tu maji taky a kdyz dostanou hlad tak i nejakou rybu si muzou chytit a jak jsem videl i taboracek neni problem !!......A tak se vas chci zeptat kdy jste meli naposledy na tomto reviru kontrolu Rybarske straže ?diky

                          Nctvrtmile - Profil | St 7.8.2013 16:23:17

                          PETLOV >> už idu,už idu...!!!

                            NPETLOV - Profil | St 7.8.2013 16:03:36

                            ctvrtmile >> Beha tam porad a ceka na tebe :))

                              Nctvrtmile - Profil | St 7.8.2013 12:58:22

                              PETLOV >> co ten matador v tom podběráku,zmasen...http://www.mrk.cz/all_inserts.php3?zadal=29143&acti​on=pictemp

                                NPETLOV - Profil | St 7.8.2013 10:39:48

                                ctvrtmile >> jasne ze si to prevzal,byl spokojenej ve ctvrtek se mam stavit na svazu.

                                  Nctvrtmile - Profil | St 7.8.2013 9:09:31

                                  PETLOV >> tak co,Lýsky komplet hotovo,Majer si to převzal...???nechceš se zastavit...???

                                    Nctvrtmile - Profil | Út 6.8.2013 15:31:56

                                    PETLOV >> musel jsem jet do Hranic,tak snad příští týden konečně zachytáme...!!!

                                      Nctvrtmile - Profil | Út 6.8.2013 11:31:03

                                      PETLOV >> budu tam co včera,když tak doraz...

                                        NPETLOV - Profil | Út 6.8.2013 10:26:06

                                        ctvrtmile >> Kdyz tak zavolej ted jedu na lysky za p.Majerem a jste tam budu neco dodelavat nebo se tam stav.zdur.