Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

ctvrtmile - Profil | St 24.7.2013 7:53:04

PETLOV >> tak s tím Pepou jsem nemluvil,zkouška odpadla,takže nevím,co ten pátek...deme na ně...???

    ctvrtmile - Profil | Ne 21.7.2013 20:28:37

    PETLOV >> ani supermasař to nezvládl....divné...!!!

      PETLOV - Profil | Ne 21.7.2013 15:08:29

      ctvrtmile >> Byl tam od rana do 13h. a ani tuk....cca 6 rybaru.

        ctvrtmile - Profil | Ne 21.7.2013 10:28:00

        PETLOV >> tak co dragoun,nevíš jak válčí....

          ctvrtmile - Profil | Ne 21.7.2013 10:26:45

          PETLOV >> no to jsem viděl,ale díval jsem se na ty barvy,je to v pohodě....

            PETLOV - Profil | So 20.7.2013 21:41:18

            ctvrtmile >> jo a clun jsem dovezl.

              ctvrtmile - Profil | So 20.7.2013 15:36:44

              PETLOV >> zdar,už jseš doma...???

                PETLOV - Profil | Pá 19.7.2013 17:04:37

                ctvrtmile >> no ja to balim zitra je tu vedro ja prase,myslim ze tyden stacil uz toho mam docela dost.

                  ctvrtmile - Profil | Pá 19.7.2013 16:32:44

                  PETLOV >> už jsem doma,už mě to přestalo bavit...

                    ctvrtmile - Profil | Čt 18.7.2013 13:38:12

                    PETLOV >> jj zátím nic

                      PETLOV - Profil | Čt 18.7.2013 11:44:08

                      ctvrtmile >> uz ses na jezere ?

                        PETLOV - Profil | Čt 18.7.2013 11:42:32

                        ctvrtmile >> cejn 50,54,57cm....kapr 52cm...boleni 73,67,61cm...zatim.....a Dragoun...cejn 54cm a kapriiiiik 30cm a par peknych draku :)))

                          ctvrtmile - Profil | Čt 18.7.2013 11:36:18

                          PETLOV >> tak co hombré,už se něco podařilo...???

                            PETLOV - Profil | St 17.7.2013 19:17:24

                            AjStyles >> na kazde vychazce cca 2 do tydne neco lapne....kapr 78+80cm supik co vim z posledni vychazky

                              AjStyles - Profil | St 17.7.2013 18:08:52

                              co to pěkné kapry ? :) a v jakém množství ? už narazil i na mého two tone lysce okolo 15kg ? :)

                                AjStyles - Profil | St 17.7.2013 17:58:41

                                co to pěkné kapry ? a v jakém množství ? už narazil i na mého two tone lysce okolo 15kg ? :)

                                  PETLOV - Profil | St 17.7.2013 17:45:05

                                  ctvrtmile >> jj...dragoun tam taha pekne kapry i ted a pousti.

                                    ctvrtmile - Profil | St 17.7.2013 17:40:58

                                    AjStyles >> ti co chytáš se chytají i teď,ale na pekáč už tam nic nezbylo...!!!

                                      AjStyles - Profil | St 17.7.2013 17:21:17

                                      Hoši :D Červen , Červenec , Srpen je na lýsky nejhorší období , nikdy jsem tam neviděl vytáhnout větší rybu , v sprnu si užiju 30 dní výpravu a v září vám dojedu ukázat , jak se na lýských chytají kapři :))))

                                        ctvrtmile - Profil | St 17.7.2013 17:11:01

                                        PETLOV >> tak zítra si na rozjezd lapnu rekord jezer,na noc to švihnu na sumíka...noťas beru....