Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | St 17.7.2013 15:30:59

PETLOV >> a co lonek...???kolik,kolik...?!!

    NPETLOV - Profil | St 17.7.2013 15:06:14

    ctvrtmile >> dneska mam cejna 50

      NPETLOV - Profil | Út 16.7.2013 17:22:13

      ctvrtmile >> tak konecne kapr 52 cm supik.....bojovnik musel jsem pro nej az do vody....vice sz.

        Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 13:10:49

        PETLOV >> jj,chlape té bys možná nestačil,prej u pije 15 let v kuse....

          NPETLOV - Profil | Út 16.7.2013 12:51:33

          ctvrtmile >> tady kdyz padnu tak pod stul a tam se rano probudim,tak je to v klidu....ale do italie bych se taky nechal unest jak ivete :))),akorat by to chtelo nejakeho lihovarnika co by tam se mnou popijel....ze by treba iveta ??

            Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 12:13:52

            PETLOV >> dávej pozor,aby ses tam neztratil jak Bartošová v Itálií....

              NPETLOV - Profil | Út 16.7.2013 11:18:36

              ctvrtmile >> jo dava mi to tady zabrat....tady se pije furt od rana do rana :))))

                Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 11:08:43

                PETLOV >> pěknej bolen,ale ty vypadáš nějak zničeně...

                  NPETLOV - Profil | Út 16.7.2013 10:56:40

                  ctvrtmile >> tady je ten dnesni bolen 73 cm

                    Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 10:53:51

                    PETLOV >> ty jsi král Mušovských bolenů...

                      NPETLOV - Profil | Út 16.7.2013 10:15:17

                      ctvrtmile >> Dneska dalsi bolen 73 cm,foto poslu.....dragoun vyrazil na jine misto zkusit stesti,tak uvidim jak prijde :))),jinak kapre tady moc nejdou fouka spatny vitr a vo tom to tady je !!

                        Nctvrtmile - Profil | Út 16.7.2013 8:38:32

                        PETLOV >> tak co masařky,už máte matadory...???co v noci,chytali jste..???

                          NPETLOV - Profil | Po 15.7.2013 19:04:04

                          ctvrtmile >> Deska rikal ze je masar a sezere vsechno :)))).........no a jinak pramici uz mam tady na chate vypada dobre i s vesli a ma dve sedacky, 2 drzaky v zadu a 1 v predu...bude ok zkousel jsem na vode a netece.Dnes dalsi bolen.Dragoun zatim nic.

                            Nctvrtmile - Profil | Po 15.7.2013 14:48:23

                            PETLOV >> cos provedl dragounovi s profilem...metrák ryb...???

                              NPETLOV - Profil | Ne 14.7.2013 14:40:25

                              ctvrtmile >> dragoun pije uz od te doby co dovezl vladan tu becku :)))......ryby nic.....jinak jeden drak a ke druhemu se schyluje !

                                Nctvrtmile - Profil | Ne 14.7.2013 14:36:24

                                PETLOV >> tak draka chytils,bolen pěknej ale draka mohls taky poslat,co dragoun???

                                  NPETLOV - Profil | Ne 14.7.2013 11:01:37

                                  ctvrtmile >>Cus,zatim jeden bolen 67cm a pak 2 litry slivovice,tak ted relax a vecer bych chtel zacit chytat kapre,ale ted nam dovezl vladan becku 11 starobrno tak nevim asi zase drak....no uvidime :)))))...je tam blby datum musim nastavit fotak

                                    Nctvrtmile - Profil | So 13.7.2013 11:37:02

                                    PETLOV >> tak ,co...lonek ti už zasedl,jak to jde...???

                                      Nctvrtmile - Profil | So 13.7.2013 7:51:31

                                      PETLOV >> dobrá,ale chtělo by to větší průměr,tak na kamení,to je zadarmo a do Lýsek to stačí...

                                        NPETLOV - Profil | Pá 12.7.2013 22:48:33