Fan club Lýsky u Přerova

Zde můžete zapisovat svoje poznámky z lovu na tomto revíru-začínáme po rozmrznutí-příspěvky z let minulých vítány.
P.S.Různá invektiva budou po zásluze odměněna.Děkuji všem za vaše příspěvky M.

Nctvrtmile - Profil | St 10.7.2013 12:56:15

PETLOV >> tak ho sem šoupni,jestli nechceš sem tak do sz...

    Nctvrtmile - Profil | Ne 7.7.2013 16:59:52

    PETLOV >> musíš to zkoušet a ten tlak byl taky dost blbej....

      NPETLOV - Profil | So 6.7.2013 16:02:28

      ctvrtmile >> nic asi to prevazu zas na kapře :)))

        Nctvrtmile - Profil | So 6.7.2013 9:34:41

        PETLOV >> tak kolik matadorů včera bylo...???SZ

          NPETLOV - Profil | Čt 4.7.2013 20:53:09

          RST >> no chybicka se vloudila :))

            Nctvrtmile - Profil | Čt 4.7.2013 11:35:14

            PETLOV >> chtělo by to tam zkusit,třeba na týden....

              Nctvrtmile - Profil | Čt 4.7.2013 11:30:37

              RST >> toho šupíka měli včera chytit nějací borci od Znojma,včera k vám měli přijet...???

                NRST - Profil | Čt 4.7.2013 6:44:11

                PETLOV >> Ten supik byl lisec 21,2kg:-)

                  NPETLOV - Profil | Čt 4.7.2013 4:36:38

                  ctvrtmile >> neni to voda na kratkodobe vychazky takze je to o case a o penezich a hodne o investovani a zkouseni ....nevim,nevim......pokud bych chtel chytat na tehle vode musel bych vse ostatni vypustit a zamerit se jen na tovacov,asi bych napred vyzkousel nejakej tyden a pak by se videlo,jestli koupit tu povolenku.(je to ranec 65OOkč a kde mas vse ostatni) !!!

                    Nctvrtmile - Profil | St 3.7.2013 22:51:50

                    PETLOV >> a jak se ti to tam zamlouvá...???

                      NPETLOV - Profil | St 3.7.2013 22:48:57

                      ctvrtmile >> dneska jsem na ten tovacov nakonec jel ...volali mi kluci z toho znojma ze se mam stavit a dovezt jim ty veci co u me meli objednane a docela jim to slapalo aspon co rikal jeden z nich co uz tam je od pondelka...chvilku nez jsem prijel tak vytahl kapra supika 2Okg a pak mel pochytane nejake kolem 14-16kg,chtel jsem jet za nima tim sjezdem u fabriky ale uz je tam ta zavora,tak jsem to musel cele objet,maji bivaky u vahy...uz se to tam pekne zaplnuje.

                        Nctvrtmile - Profil | St 3.7.2013 7:39:47

                        PETLOV >> chytla pěknou barvu,takovou červenou...

                          Nctvrtmile - Profil | St 3.7.2013 7:38:39

                          PETLOV >> ty seš cvok,já jsem včera vytuhl jak malina...a ty tady v noci MRKuješ...až se probereš tak se stav na kafe MRKnem na to auto

                            NPETLOV - Profil | St 3.7.2013 1:05:35

                            ctvrtmile - >> jo a zapomel jsem se zeptat na Ester...co chytla na lyskach ?....kdyz rika ze si na medovku chytne kapra kdy se ji zachce :)))

                              NPETLOV - Profil | St 3.7.2013 1:03:00

                              ctvrtmile - >>zdravim zameckeho pijce....ted jsem se jeste podival na ten tlak a sel hodne dolu,tak mame jasno :)))

                                NPETLOV - Profil | So 29.6.2013 19:54:06

                                ctvrtmile >> hm,nevim ,nevim.....loni mi toho moc nepredvedla,akorat mi predvedla jeji pestrou slovni zasobu,kdyz nic nechytla !!!!....cha,chááááá,tak at ji kousou (komari).

                                  Nctvrtmile - Profil | So 29.6.2013 18:22:53

                                  PETLOV >> dnes ráno jsem byl u Stani na kafe,Ester jede na kapře a mám ti vzkázat,že ona chytne kapře,kdy chce..na foukačku...mě už to řekla.....

                                    Nctvrtmile - Profil | Pá 28.6.2013 8:24:43

                                    PETLOV >> začíná mi tam z toho být špatně,invaze začala v 7.00,kapře došli,tak teď se masí dravci,jel jsem v 8.00 dom,bylo skoro plno...

                                      NPETLOV - Profil | Čt 27.6.2013 17:31:48

                                      ctvrtmile >> tak jak si dopadl na rybach ?....ja uz jsem musel dom,mel jsem toho plne zuby...po nocni a nevyspanej a rano zas do prace,ale docela dobre jsem pokecal s tim RS profikem....dobrej chlapik,alespon my ujasnil par veci,pak ti popovidam.

                                        Nctvrtmile - Profil | Čt 27.6.2013 10:30:46

                                        PETLOV >> pohlídám si to,pramice by byla v pohodě,má na tom i nosiče...