Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NRadek Fox - Profil | Ne 3.3.2013 14:40:23

deni 79 >> Já si myslím, že ten katapult není produkt od fa Fox international, ale mohu se mýlit ;-)

    Nskoťák - Profil | Ne 3.3.2013 14:22:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Letos jsem pořídil a už se těším až ho vyvezu.

      Narnošt - Profil | Ne 3.3.2013 14:18:59

      deni 79 >> Na 60tku matku jak dĕlaný... :)) A pak přímo mezi oči na protĕjší břeh! ;-)

        Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 13:38:50

        deni 79 >> to jo, fox je fox .....)))

          Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 13:33:35

          aqua57 >> jako vsechno od Foxe-domysleno az do sameho konce... :-) :-)

            Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 13:29:17

            deni 79 >> na masaře to může být dobré....)))

              Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 13:26:43

              aqua57 >> ani ne,muzes s tim strilet kormorany ci doterne masare... :-)

                Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 13:18:30

                deni 79 >> hrůza, tahat to k vodě....))))

                  Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 13:03:03

                  aqua57 >> covece to si nepamatuji. Je teda pravda ze uz jsem videl X veci,co v katalogu nebylo :-( treba toto-nerez prak na metodak....

                    Nfpetula - Profil | Ne 3.3.2013 13:01:17

                    aqua57 >> jo v poho taky jsem to nevedel kdyz sem pred pul rokem nakupoval vidle a ptal sem se naco to vlastne slouzi

                      Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 12:59:14

                      fpetula >> jo, jo kouknul jsem na to, máš pravdu....

                        Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 12:55:17

                        deni 79 >> Jsem si vzpomněl, nepamatuješ si, je to tak cca 3-4 roky zpět, tenkrát se fox chystal dát na trh stejnou ( black ) edici ale v nerezu. Tenkrát jsem se těšil na nový katalog, bohužel to tam nebylo a docela mně to zamrzelo, fakt luxus.

                          Nfpetula - Profil | Ne 3.3.2013 12:52:34

                          deni 79 >> to je ta vseobecna reklama hrazdy stojany atd. o teto vlozce tam skoro nic neni . onic si neprisel :)

                            Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 12:49:57

                            fpetula >> je tam i jakesi instruktazni video,ale v mobilu to nespustim...:-( :-(

                              Nfpetula - Profil | Ne 3.3.2013 12:48:23

                              deni 79 >> tak je to i na to :)))

                                Nfpetula - Profil | Ne 3.3.2013 12:46:31

                                deni 79 >> ne fox uz pocita a chce myt i delkimare a tim padem i trzbu tak to udelal na miru pro delkim kde je spatny pristup na vpinac atd . resil sem to s janickem ve fishingu

                                  Nczechmade74 - Profil | Ne 3.3.2013 12:44:21

                                  fpetula >> jo to bude ono..

                                    Nfpetula - Profil | Ne 3.3.2013 12:44:20

                                    aqua57 >> sam si to prelozil : píšes SPACARS neboli distančni. tim padem to nebude zavazi :)))

                                      Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 12:44:20

                                      Fpetula ma pravdu. Distancni vymezovace pod pipak. Pri narazu swingeru do stojanu ci co...