Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nfpetula - Profil | Ne 3.3.2013 12:41:10

aqua57 >> blbost na to zapomen :)))

    Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 12:40:59

    aqua57 >> mas pravdu

      Nfpetula - Profil | Ne 3.3.2013 12:40:10

      aqua57 >> tak je to jasne distancni neboli vymezovaci :)

        Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 12:40:03

        fpetula >> přídavné závaží ke swingru.....)))

          Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 12:38:10

          deni 79 >> Celé se to píše SPACARS neboli distanční.......(zapomněl si dopsat S).....))))

            Nfpetula - Profil | Ne 3.3.2013 12:37:14

            deni 79 >>si myslim ze je to vsuvka pod hlasic kde je spatny pristup treba delkim

              Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 12:34:43

              aqua57 >> tady je mas

                Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 12:29:07

                aqua57 >> v katalogu Fox 2013 a na www.fishinginvest.cz

                  Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 12:26:20

                  deni 79 >> Kde si tomu přišel.....)))

                    Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 12:25:14

                    Ještě jeden tip, JAG......))))

                      NKocháč - Profil | Ne 3.3.2013 12:20:25

                      fpetula >> To je věc názoru, mně se prostě ty hlásiče nelíbí :o)

                        Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 12:18:34

                        Nema nekdo poneti k cemu slouzi Spacer black edice?? Nejak nevim na co to je..

                          NTomajo - Profil | Ne 3.3.2013 11:46:50

                          deni 79 >> pravda :-)

                            Nfpetula - Profil | Ne 3.3.2013 11:45:59

                            Kocháč >> mluvis z cesty :)))) prave s temato hlasicema je to in nedovedu si to predstavit s jinyma a tato rada vidli je delana jim na miru. :)

                              Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 11:41:48

                              Tomajo >> to taky,ale ptal se na stojan.

                                NTomajo - Profil | Ne 3.3.2013 11:40:02

                                deni 79 >> nez zamecku stojanu bych se vice bal napadani pisku do navi v tomto pripade

                                  Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 11:39:08

                                  FSnevajs >> a to ze to je Fox znamena ze to je to nejlepsi,co muzes vlastne sehnat... :-) :-)

                                    Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 11:33:35

                                    FSnevajs >> To je akorát dobré na mola nebo maximálně na kamený šterk...)))

                                      Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 11:29:20

                                      FSnevajs >> ja bych rekl ze to je na hovno.
                                      Duvody-
                                      Spodni hrana se casem 100% odre
                                      Za deste ti padajici kapky vody nahazou pisek do zamecku stojanu a skladani stojanu pote bude sazka do loterie. Musel bys ho vymit proudem vody. Mozna by to vyresila podlozka -bivi mat,kterou bys dal pod stojan,ale i tak za me rikam nic moc....

                                        NFSnevajs - Profil | Ne 3.3.2013 11:15:04

                                        me se nejak docela libi tohle na pisaky :)) i kdyz je to fox no :)))
                                        nemate nekdo nejakou zkusenost