Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 21:08:28

Slavík >> kde ty na to chodis...:-) moc hezky...

    Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 21:05:48

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 14:40:23 >> je na nem videt laserem vypaleny Fox,ale rikam ze tento produkt neznam. A kdyz vezmu,kdo to zde prodaval,tak verim,ze to original je.

      Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 21:02:45

      aqua57 >> s tema Pennama na fotce si delas prdel. Nerikej ze je mas taky...

        NMartin II. - Profil | Ne 3.3.2013 19:26:57

        aqua57 >> Já si stejně myslím, že to bude spíš na ty izotopy :-). Dík za odpověď.

          Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 19:23:15

          Martin II. >> Když chceš na tu hrazdu dát dvě vidle,odšroubuješ a dáš tam závity, je to třeba dokoupit.....))))))

            NSlavík - Profil | Ne 3.3.2013 19:22:33

            Martin II. >> to je na izotop, když kolem bude rejt krtek tak aby měl přehled a nenaboural se ti pod cívku :)

              NMartin II. - Profil | Ne 3.3.2013 19:19:51

              K čemu slouží ten závit (šroubek)?

                Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 19:12:45

                Když to zvládne Danny a na tři pruty, tak proč ne já na dva, že.......)))))))

                  Nwodoušák - Profil | Ne 3.3.2013 19:10:29

                  Kocháč >> :-))) je to moc hezký mě se to libí,ale při záběru bych to vyrval asi všechno ze země :-) nejsem na ježky v peci :-)

                    NKocháč - Profil | Ne 3.3.2013 18:58:56

                    wodoušák >> jo ten pravej prut, to je vyloženě ježek v peci :o)))

                      Nwodoušák - Profil | Ne 3.3.2013 18:41:53

                      aqua57 >> pěknej hlavolam :-)

                        NRadek Fox - Profil | Ne 3.3.2013 17:50:06

                        aqua57 >> Ano, tak to jde, ale je to zbytečný "voser" ;-)

                          Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 17:42:47

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 17:31:47 >> Jednou jsem už tuhle rozteč měl u nerezové hrazdy,když jsem nastavil kličku u pravého navijáku směrem dozadu, tak nebyl problém zvednout pravý prut směrem na horu, aniž bych zavadil o naviják levého prutu. Chvilku to bude trvat, než si to zase osvojím, ale dá se to zvládnout...)))

                            NRadek Fox - Profil | Ne 3.3.2013 17:31:47

                            aqua57 >> Už jsem na ně též koukal, je to pro vyznavače UK stylu :-(( Pruty budou tak blízko u sebe, že budeš muset na větších strojovnách sklápěk kličku, což je z mého pohledu úplný nesmysl. Já bych šel do těch pevných na tři pruty s názvem 3 Rod Fixed Convert...

                              Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 17:25:17

                              Kocháč >> Pořídil jsem si hrazdy na dva pruty, tak jsem zvědavý jak se s tím poperu....))))

                                NKocháč - Profil | Ne 3.3.2013 16:47:33

                                aqua57 >> Jako je to takový milý, vystajlovaný, ale už nepraktický :o))

                                  Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.3.2013 16:40:20

                                  Kocháč >> když ona jedna stránka je to, jak nám to média a reklamní strategie firem tlačej do hlavy, a druhá stránka je praktičnost při reálném lovu :-) je potřeba brát věci s rezervou:-)

                                    Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 16:39:21

                                    Kocháč >> Taky to tak vidím. Já tedy určitě bych to ve tmě i pošlapal....)))

                                      NKocháč - Profil | Ne 3.3.2013 16:26:58

                                      aqua57 >> Na té fotce je to všechno už tak extrémně blízko, že bych měl strach, že na něčem něco při záběru urvu :o))

                                        Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 16:10:21

                                        deni 79 >> Asi tak nějak to bude ?.....)))))