Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.3.2013 11:14:40

aqua57 >> stačil by kus nerezové trubky a špici udělat, to je nejlevnější

    Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 11:12:19

    machacek.pepa >> jo vlastne,mas recht

      Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 11:10:14

      deni 79 >> stačila by vidle X2, je levnější a špici si nechat vyrobit.....))))

        Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.3.2013 11:09:34

        deni 79 >> chce to mít dole závit

          Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 11:07:54

          aqua57 >> staci jedna nerez vidle treba od Solaru a kus nerezoveho dratu... :-) :-)

            Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.3.2013 11:05:25

            Kocháč >> jj, zase kolikrát to člověka oslní, že?

              Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 11:04:29

              deni 79 >> To určitě, nebude to nic složitého.....)))

                Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 11:02:39

                machacek.pepa >> www.total-fishin-tacle.com Matrix....)))))

                  NKocháč - Profil | Ne 3.3.2013 11:02:29

                  machacek.pepa >> taky mě to napadlo, ale to je tou dlouhou zimou, za týden to pustím z hlavy -

                    Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 11:01:23

                    aqua57 >> covece to jsem jeste nikde nevidel. Na pripadnou vyrobu je to asi velice jednoduche...

                      Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.3.2013 11:00:30

                      aqua57 >> dej odkaz

                        Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 10:58:13

                        deni 79 >> v UK tomu říkají Piledriver (přeložit to neumím)

                          NKocháč - Profil | Ne 3.3.2013 10:58:00

                          aqua57 >> kamoš si bude pořizovat takovej bazmek na zatláčení vidle do země. Je to takový plastový klobouček co našroubuješ na vidličku a pohodlně zatlačíš, žádny vytlačený vydle na ruce. Jedinej problém je v tom, že to asi dělá jen mivardi. Počkám až to bude dělat aspoň tandembaits. :-)

                            NKocháč - Profil | Ne 3.3.2013 10:54:31

                            machacek.pepa >> zamaskuju bahnem :-)

                              Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 10:53:14

                              aqua57 >> predvrtak??? Co to je? Foto please...

                                Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 10:52:00

                                Kocháč >> tak ja to vyskousim za tebe.... Je to jenom Solar :-) :-)

                                  Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 10:51:48

                                  Kocháč >> Taky s tím mám velké potíže to tam narvat, chci si pořídit ten předvrták, nebo jak se tomu nadává......)))

                                    Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.3.2013 10:51:39

                                    Kocháč >> tak zkus smirkový papír 180, ten ti to zmatní raz dva:-)

                                      NKocháč - Profil | Ne 3.3.2013 10:49:13

                                      machacek.pepa >> jako material ano, ale lesklá barva vyleštěné vidle hází prasátka. Kdyby šla nerez dlouhodobě zmatnit nebo obarvit, bylo by to dobré. Když kluci dchtěli v šermu černou zbroj, tak ji rozžhavili a poniřili do oleje. S vidlema solar to zkoušet nebudu :-)