Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NKocháč - Profil | Ne 3.3.2013 10:45:26

aqua57 >> to věřím, jen do země jdou ty vidle asi hůř než slabý nerez. Někdy to byl porod narvat do země fox vidle. A ten hliníkovej hrot se časem deformoval.

    Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.3.2013 10:43:38

    Kocháč >> nerez je nerez, že :-)

      Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 10:43:12

      Kocháč >> Delkimi na hrazdách vypadají velmi dobře....))))

        Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 10:41:22

        FSnevajs >> Prodávat už ne, dostal jsem už rozum....))))

          NKocháč - Profil | Ne 3.3.2013 10:39:12

          Mě nějak přestaly bavit ty hliníkové obarvené věcičky od foxe. Raději pevný materiál. Ale rozdíl ve váze je značný. Měl jsem od foxu vidle, quatropod a jiný kravinky. Všechno šlo z domu. Ale tahle řada je pěkná, až na ty hlásiče.

            NFSnevajs - Profil | Ne 3.3.2013 10:38:56

            aqua57 >> no pekne musim uznat :))) kdy bude prodavat abych vedel :))

              Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 10:33:26

              To je pouze tak půlka edice...)))

                Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 10:32:20

                FSnevajs >> to nemuzem. Kdyz ukazeme svetu krasne veci,tak je bude mit kazdy... :-) :-)

                  NFSnevajs - Profil | Ne 3.3.2013 10:30:27

                  deni 79 >> davejte sem fotky lenosi ,at vim co budu chtit :))) hlavne ty stojany atd ...:)))

                    Nkaly - Profil | Ne 3.3.2013 10:30:14

                    deni 79 >> thx

                      Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 10:29:39

                      kaly >> doporucuji jedine www.fishinginvest.cz zde maji vse skladem. Komunikace uzasna a vstricna.

                        Nkaly - Profil | Ne 3.3.2013 10:26:19

                        deni 79 >> tak to není zase takova raketa , asi to pokoupim take když už mam doma trochu toho černeho zlata . kde by se to dalo sehnat vše najednou at to nemusim hledat ? diky

                          Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 10:24:29

                          kaly >> tak kdyz sectu to co jsem napsal tak cca 8000,-

                            Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 10:24:04

                            To je jediná moje radost " bláznit a nakupovat " .....)))

                              Nkaly - Profil | Ne 3.3.2013 10:20:26

                              deni 79 >> tak tohle je podle me cela sada ? kolik to vyjde cca ?

                                Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.3.2013 10:13:42

                                deni 79 >> před rokem jsem si koupil nový renault Kangoo, skvělé velké auto, a pomalu zjištuju, jestli nebudu muset přiháknout vozejk, co toho je :-)))) není nad to, si udělat radost :-)

                                  Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 10:13:29

                                  FSnevajs >> ze zrovna ty mas co rikat o pacosich.. :-) :-)
                                  Blazen blazna pozna...:-)

                                    NFSnevajs - Profil | Ne 3.3.2013 10:10:27

                                    Vy jste pacosi,fakt :)
                                    Me se stejne porad moc libi quatro pod :)

                                      Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 10:09:21

                                      machacek.pepa >> me jenom prekvapilo,kolik jsem toho nakoupil...

                                        Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.3.2013 10:06:13

                                        deni 79 >> když se kouknu do garáže na vše so se tam válí, tak jsem mohl být vloni minimálně 3x s celou rodinou na dovolený :-) no ale takto je to vše jenom moje :-)))))