Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 10:03:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

deni 79 >> tak ted kdyz na to cumim,tak uz vim ze jsem totalni magor :-)
Vzdyt ja mohl mit druheho Rangera.... :-) :-)

    Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 10:01:00

    kaly >> ono zalezi co mas pod pojmem kompletni rada? Pokud myslis hrazdu a jeden par vydli,tak cena je vic nez slusna....
    Ja mam pod pojmem cela rada neco jineho :-)
    2 hrazdy
    1 par zavrtavacek
    2 pary vydlicek ve dvou delkach
    2 stojanky na molo
    2 stabilizatory na vydlicky
    3 usi za pipaky
    3 retizkace
    3 delsi retizky na zetizkace
    3 swingerove raminka pro retizkace
    3 zavazicka pro zetizkace
    a vsechno je to Black edice....

      Nkaly - Profil | Ne 3.3.2013 9:47:13

      Zeptám se na kolik vyjde komplet celá black řada ? Ty černý swingery už mám

        Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 9:33:25

        aqua57 >> no,v to doufam. Jinak to pujde zase z baraku...

          Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 9:30:14

          deni 79 >> To bude paráda, mít celou sestavu....))))

            Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 9:14:18

            aqua57 >> neboj ze nehodim fotku. Jeste ty raminka co maji prijet do 14dnu a jsem spokojen...

              Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 9:11:01

              deni 79 >> To znám a umím si tě představit, pak jsem hoď foto ať se pokocháme..

                Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 9:06:01

                Uz se nemuzu dockat zitrka,kdy mi priveze PPL retizkace a nejake kravinky z Black edice.
                Jesem horsi jak narzena panna.....

                  Ndukin - Profil | So 2.3.2013 17:38:45

                  kobr.d >> Není hliník jako hliník, myslím že s tím nebude žádný problém.

                    NSlavík - Profil | So 2.3.2013 16:23:46

                    alda2211 >> civky carne mam ale nechci nic strikat,libi se mi to jak to je,cerne motadla bych dal v pripade fullduplonu, psl by se mi k tomu BL zamlouvalo

                      Nkobr.d - Profil | So 2.3.2013 15:35:50

                      Původně se mi Fox black label moc líbil. Po zjištění, že je to hliník už tolik ne.

                        Nalda2211 - Profil | So 2.3.2013 14:21:47

                        Slavík >> černou barvu na plasty maj všude tak myslim ze to zvládneš na tech tvejch to bude drzet i na cívkách :-)))))))))))

                          NSlavík - Profil | So 2.3.2013 14:15:13

                          alda2211 >> u tebe to chápu :)

                            Nalda2211 - Profil | So 2.3.2013 14:13:13

                            Slavík >> me se libi ke korku oříšková

                              NSlavík - Profil | So 2.3.2013 14:06:49

                              alda2211 >> to právě mam :)) ke korku se mi líbí zlato hnědá a to mam jsem spokojen :) k černému motadlu bych dal full duplon ale to je na další klacky a do toho se mi už nechce bo se znam a nevyužiju to :) Budu se jen kochat pohledem jak to maj ostatní sladěný a časem to možná změnim.

                                Naqua57 - Profil | So 2.3.2013 14:06:15

                                Slavík >> Máš recht, někdo z nás musí mít rozum.....)))

                                  Nalda2211 - Profil | So 2.3.2013 14:01:33

                                  Slavík >> to lakni do barvy co mas pruty ted s rozebranim navi uz myslim mas nejakou zkusenost.............o))

                                    NSlavík - Profil | So 2.3.2013 13:56:50

                                    aqua57 >> já to už prohlížel to se neboj a fakt se mi to líbí, měl jsem v plánu nechat navi láknout ale to bych zase musel přikoupit pruty s full duplonem atd :)) nejde mít všechno, hlavně to neni kam dávat a já se snažim toho k vodě brát co nejméně, jezdim na 2noci nejvíc.

                                      Ndeni 79 - Profil | So 2.3.2013 13:40:53

                                      Slavík >> svata to pravda..

                                        Naqua57 - Profil | So 2.3.2013 13:40:34

                                        deni 79 >> Občas dělám velké změny, ale ne zas tak často.....i když, změna je život......)))))