Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NSlavík - Profil | So 2.3.2013 13:38:07

deni 79 >> ale tak je to hezkej koníček jen se stále něco novéhu ukazuje a když to pasuje k ostatní sestavě lépe tak je dobré si udělat radost :))

    Ndeni 79 - Profil | So 2.3.2013 13:36:39

    aqua57 >> o me. Uz vi ze jsem magor,ale nevi ze ja to nevim... :-) :-)

      Ndeni 79 - Profil | So 2.3.2013 13:35:14

      Slavík >> ja jednoho magora znam... :-)
      Na FF si koupil retizkace od Tasky a ted kupuje retizkace od Foxe. Je to magor.....

        Naqua57 - Profil | So 2.3.2013 13:34:21

        Slavík >> Díky, vážím si toho....))))

          Naqua57 - Profil | So 2.3.2013 13:33:02

          deni 79 >> O kom to mluví ???

            NSlavík - Profil | So 2.3.2013 13:32:40

            aqua57 >> jj vim prohlížel jsem to také důkladně to si bud jistej :)) Jinak tě musim pochválit za odvahu a průkopnictví v lakování motadla !!!! Palec hore :))

              Naqua57 - Profil | So 2.3.2013 13:31:38

              deni 79 >> Jsi rychlejší.....ach jo....

                NSlavík - Profil | So 2.3.2013 13:30:54

                deni 79 >> na šutry máš stojan, vim že to máš promyšlené :)) Taky mam pocit že tohle vydrží víc ale určitě né co nerez, na druhou stranu to je u vody příjemnější o tom žádná !!! Mě by se to tmavé hodilo k fullduplonu to by bylo parádní ale zase by se z toho člověk mohl zbláznit až takovej šílenec nejsem ale pár takovejch tu je , že? :)))

                  Naqua57 - Profil | So 2.3.2013 13:29:24

                  Slavík >> Mám to v ruce, povrchová úprava i barva je jiná, je o hodně lepší než na tech starých vidličkách které mám....)))

                    Ndeni 79 - Profil | So 2.3.2013 13:27:41

                    aqua57 >> ty jsou take objednane...

                      Ndeni 79 - Profil | So 2.3.2013 13:26:07

                      Slavík >> no mezi vyslovene sutry s tim nepujdu,to mas pravdu. Na truhou stranu je cerna vidle eloxovana,kdezto ty zelene jsou lakovane.. Teda pokud se nepletu,tak by to mlo vydrzet mnohem vice

                        Naqua57 - Profil | So 2.3.2013 13:23:45

                        deni 79 >> To se ví, líbí...na krátkou vzdálenost chytání a za větru, ideál. Přidat tomu závažíčka a nemá to chybu....))))

                          NSlavík - Profil | So 2.3.2013 13:21:52

                          deni 79 >> čuus, neni to tak drahý o tom žádná ale když si vzpomenu jak šel ten lak z fox vidlí dolu tak mě to moc nebere, jsem zvyklej vybrat místo a narvat to do země a tohle chce asi šetrné zacházení.

                            Ndeni 79 - Profil | So 2.3.2013 13:19:03

                            Slavík >> ja te zdravim.. Nebud smutnej. Vojta ti urco da super slevu na kompletni sortiment Black edition... Za ty prachy no nekupto....

                              NSlavík - Profil | So 2.3.2013 13:16:40

                              deni 79 >> ještě chvilku budete provokovat a prodam nerez vidle :))) Hezké to je, fakt si to umim s černym motadlem a prutem v plnoduplonu představit !

                                Ndeni 79 - Profil | So 2.3.2013 13:13:42

                                aqua57 >> ano to je presne ono... Libi se ti?

                                  Naqua57 - Profil | So 2.3.2013 13:10:36

                                  deni 79 >> Takový výsledek bude tvé objednávky ?....)))

                                    Naqua57 - Profil | So 2.3.2013 13:01:52

                                    Panto >> Já jsem si pořídil klasiku.....)))))

                                      NTavris29 - Profil | Pá 1.3.2013 23:19:01

                                      neutral >> Ještě že sem po nich nesáhl taky .o)

                                        Nneutral - Profil | Pá 1.3.2013 23:17:25

                                        no kamoš si pořídil swingery a od tý doby to vidí černě...