Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nfpetula - Profil | Pá 26.4.2013 23:00:56

foxxx >> jj . jen si musis prisvicovat celovkou:))

    Nfoxxx - Profil | Pá 26.4.2013 22:58:26

    fpetula >> Mně ta LT-100 v pohodě stačila a splnila to,co jsem od ní čekal.

      Nfpetula - Profil | Pá 26.4.2013 22:56:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 22:49:22 >> ja mam tuhle: Fox LT-100 a zadna hydparada to neni

        Nfoxxx - Profil | Pá 26.4.2013 22:53:42

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 22:49:22 >> Jo,tu znám.Měl jsem tu levnější verzi,ale nepoužíval jí jako závěsnou,ale klasicky na bivvy stolek.Tyhle lampičky se jim opravdu povedli (obešel bych se ale bez té pohotovostní blikací diody na ní).

          NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 22:49:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          foxxx >> Vyzkoušel jsem jich mraky a nejlepší z mého pohledu je zatím to na obrázku s názvem Fox Halo K2 LED Lantern.

            Nfoxxx - Profil | Pá 26.4.2013 22:44:58

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 22:39:13 >> Už si raději nevzpomínám:-)) Měli by udělat nějaké normální lehké závěsné bivvy světlo.

              NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 22:39:13

              foxxx >> Přesně, ale moc jsi to vše chtěl, už si nevzpomínáš ??? :-)))

                Nfoxxx - Profil | Pá 26.4.2013 19:18:09

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 16:46:49 >> Nevím,jaký obal na lampičku teď myslíš....ale kdysi jsem jeden měl i s lampičkou,kterou jsem tuším koupil dokonce od Tebe:-) Mám na mysli tu magnetickou,kilovou,"nesvítící", střechu u bivaku trhající s liščím symbolem:-))

                  NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 16:46:49

                  foxxx >> Jako třeba obal na lampičku, jo :-))) V tom případě žádám MM, aby Ti změnil nick z lišáka na mr. Konzervu ;-)))

                    Nfoxxx - Profil | Pá 26.4.2013 16:38:57

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 16:32:30 >> Víš jak....zase nemusím mít kdejakou kaprařskou "chujovinu",která se objeví na trhu:-))

                      NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 16:32:30

                      foxxx >> Ty je ještě nemáš ??? Tak to bych nečekal :-(( Bez této úžasné a nepostradatelné věcičky nejde pomalu žít, a když máš lišácký nick, tak je to Tvoje povinnost :-))

                        Nfoxxx - Profil | Pá 26.4.2013 15:44:04

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 10:04:22 >> To čumím,že i ty sis koupil tohle "udělátko" k hlásičům:-))

                          Ndasty carp - Profil | Pá 26.4.2013 13:45:49

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 13:41:37 >> Přesně tak,)Těm RXám to sluší.

                            NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 13:41:37

                            dasty carp >> To proto, abych Tě lépe slyšela :-)) Nyní jsou na řadě brýle, abych Tě lépe viděla :-)) A potom pořádné zuby, abych Tě mohla sežrat :-))

                            Víš jak, člověk si musí v životě dělat radost, dlouho tady nebudeme, strašně ten čas letí ;-) Peťo, však Ty se též nešidíš ;-)

                              Ndasty carp - Profil | Pá 26.4.2013 13:35:55

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 10:04:22 >> Už i ty máš uši)))Hezké Fofíkovi to sluší je to decentní.Ale když vidím u hlásičů ty tykadla jak sloupky k plotu to je hnus))

                                NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 10:04:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                aqua57 >> ...a ještě jeden detailní snímek...

                                  NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 10:02:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  aqua57 >> Ahoj Lubore, hlásím další část z edice Black Label v mé výbavě. Mají to krásně promakané a navíc oku lahodící :-))

                                    Naqua57 - Profil | Út 23.4.2013 21:16:49

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.4.2013 20:44:23 >> Přesně tak, jak píšeš. Čekal jsem takovou reakci......)))

                                      NRadek Fox - Profil | Út 23.4.2013 20:44:23

                                      aqua57 >> Video by se dalo nazvat: "Jak házet tisíce do vody" :-))