Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Naqua57 - Profil | St 17.4.2013 18:34:10

fpetula >> Já tu rybařinu už beru jako relax u vody, klid a pohodu a jestli něco vytáhnu, jsem rád. Pokud se nezadaří, nic si z toho nedělám. Snad se mi jednou podaří zlepšit si rekord na řece nad 16,5 kg.........)))

    Nfpetula - Profil | St 17.4.2013 18:21:48

    aqua57 >> u nas rybarskyma zavodama 11-12.5 zahaji rybacku v Luhacovske prehrade (klubova voda), tak uvidim jak to bude slapat. v pripade ze jo tak koupim povolenku sice za 5tacu, ale lepsi vodu v okoli tezko hledat. a na ty splundrovane svazovky s nasadakama z vysoka s..u :)))

      Naqua57 - Profil | St 17.4.2013 18:13:38

      fpetula >> No, letos se chci zase hodně věnovat řece, takže zdolávačky si chci pěkně užít......)))

        Nfpetula - Profil | St 17.4.2013 18:04:53

        aqua57 >> tak jiste ze si nekoupis lesenovky , rybacku si je potreba dokonale uzit a fbs by to mel maximalne splnovat i kdyz tam nebude ta 20cka. ja sem tu cest zatim nemel ,jen jeden nezdarily pokus v nedeli rano a to muzu jen hadat ,ale samo ze to musel byt macek :))))))))

          Naqua57 - Profil | St 17.4.2013 17:56:02

          fpetula >> Ono není prut jako prut. Když přišli na trh pruty FX 1, okamžitě jsem si je koupil a to ve 3,5 lb. Na pohled krása a taky pěkná rukojeť. Při prvním nahazování mi prut vyletěl z ruky rovnou do vody. Jak byl tvrdý, tak jsem ho při tom švihu neudržel v ruce. Jak už jsem psal, ruce v háji, takže FBS mi nejlépe vyhovují. Samozřejmě, nemám všechny pruty vyzkoušené, mohou být i lepší, ale nemám potřebu už hledat, pro mně jsou top......))))

            Nfpetula - Profil | St 17.4.2013 17:45:55

            aqua57 >> tak ted to vyznelo: co je pronas tvrde, tak je pro jine meke :)))
            tak ted doufam ze tu nejsou i rybarky :))))))))))

              Naqua57 - Profil | St 17.4.2013 17:42:50

              fpetula >> taky mám 3,5 lb....a jsou trochu měkké než ostatní pruty ve stelné lb, a proto mně vyhovuji, jak na nahazování tak i zdolávání ......)))

                Nfpetula - Profil | St 17.4.2013 17:26:39

                aqua57 >> taky se mi zdaji v pohode, jak na odhoz tak na zdolavacku.Hodne lidi tvrdilo opak ( ze sou meke), tak v 3,5lb super.

                  Naqua57 - Profil | St 17.4.2013 17:20:37

                  fpetula >> Pruty mám už rok a pohoda, na mé ruce ( zdrav. problémy ) jak dělané a jiné už bych ani nechtěl. Zdoláno 2 ks přes dvacet kg a ani to nebylo znát......)))

                    Nfpetula - Profil | St 17.4.2013 17:13:34

                    aqua57 >> proste des s dobou je videt ze si nezaspal :) Krasa :)

                    ty fbs mas ted nove? uz si na ne vytah aspon 20cku :)

                      Naqua57 - Profil | St 17.4.2013 16:12:08

                      Hrazdy a swingery fox black, "vyzkoušeno", naprostá spokojenost......)))

                        NPanto - Profil | Ne 14.4.2013 18:59:07

                        Kuban >> vďaka, sú podobné k tvojim?! :-D

                          NKuban - Profil | So 13.4.2013 21:07:47

                          Panto >> pěkný pruty :o)

                            NPortos - Profil | So 13.4.2013 16:16:00

                            Panto >> tak v tom případě všechno OK.

                              NPanto - Profil | So 13.4.2013 15:12:15

                              Portos >> tie očká dávam naschvál pred hlásiče z dvoch dôvodou: keď mám prudký záber tak to očko mi nenarazí do hlásiča ale mám ich opreté o držiaky pri ručke, podruhé takto mám lepšie našponovaný silón čo pomáha lepšej registrácií záberou a navyše vo vetry sú tie hlásiče dosť citlivé, ale to asi vieš že Delkimy fungujú na inakšom princípe ako ostatné hlásiče, tak takýmto spôsobom predídem falošným záberom, dokonca samotný Delkim odporúča takýmto spôsobom ukladadať udice....

                                NPortos - Profil | So 13.4.2013 13:21:03

                                Panto >> jediné co bych změnil, tak že očka bych dal před hlásič... Když vidím, jak se Ti to do toho Delkima láme přes to naváděcí oko, tak to musí kláct pěkný odpor. Jinak super sestava a ta černá vypadá stylově:-)

                                  NTomajo - Profil | So 13.4.2013 12:29:22

                                  Panto >> vypada to zajimave takto cele poladene do cerna :-)

                                    NPanto - Profil | So 13.4.2013 10:56:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Black Label illuminated MK2 swingery v akcií... :)

                                      NKuban - Profil | Pá 12.4.2013 11:10:11

                                      deni 79 >> jj,před rokem jsem koupil červený eura,když jsem po třech sadách vyhozených noname usoudil,že se i v tomhle vyplatí připlatit si,takže černý euro mk2 už jsou jen rozmařilost..:-)