Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Naqua57 - Profil | Ne 28.4.2013 19:09:41

Radku, jsem zvědaví na tvoji reakci Supa brolly.....:)

    Naqua57 - Profil | Ne 28.4.2013 18:56:29

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 10:02:30 >> Ahoj Radku. Vyrazil jsem k vodě už v pátek ráno, proto tak pozdní reakce. Ty ušiska vypadají dost dobře. Doufám že byla přes víkend premiéra a že fungují jak mají......:)

      Nfpetula - Profil | So 27.4.2013 22:02:23

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.4.2013 21:59:57 >> :)))

        NRadek Fox - Profil | So 27.4.2013 21:59:57

          Nfpetula - Profil | So 27.4.2013 21:34:27

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.4.2013 21:21:47 >> zapomel sem na to a pak se mi nechtely ty usi sroubovat, pac pres ne to nezapojis

            Nfpetula - Profil | So 27.4.2013 21:29:37

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.4.2013 21:21:47 >> setrim, eon je pres to vsechno slevnovani jeste drahy:)))

              NRadek Fox - Profil | So 27.4.2013 21:21:47

              fpetula >> Čau, proč nemáš ty swingery připojené na hlásič ???

                Nfpetula - Profil | So 27.4.2013 20:55:46

                kobr.d >>neboj byla pekne srovnana az do okamziku nez sebou zacala mlit

                  Nkobr.d - Profil | So 27.4.2013 20:49:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  fpetula >> Takhle se nosí ryba v podpěráku? :-(

                    Nfpetula - Profil | So 27.4.2013 20:36:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Fox Black Label Euro MK2 Swinger Illuminated

                      NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 23:17:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      foxxx >> Tohle je jiné dělo !!! Lepší fotku jsem nenašel ;-)

                        Nfoxxx - Profil | Pá 26.4.2013 23:13:32

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 23:09:26 >> Tak to jo,dobře vědět...díky za info.

                          Nfpetula - Profil | Pá 26.4.2013 23:13:23

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 23:09:26 >> sem vul v tehle vecech se asi nema setrit :)))

                            NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 23:09:26

                            foxxx >> Romane, nekecám, je v nich opravdu znatelný rozdíl !!!

                              Nfpetula - Profil | Pá 26.4.2013 23:08:35

                              foxxx >> blika ??? ja sem ji v noci nemohl najit :))) jen strasne slaboucko a jeste v malych intervalech.

                                Nfoxxx - Profil | Pá 26.4.2013 23:07:49

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 22:49:22 >> Ta svítivost u obou je opravdu takový rozdíl? No vlastně aby nebyl,když je jednou tak dražší:-)

                                  Nfpetula - Profil | Pá 26.4.2013 23:06:04

                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 23:03:22 >> jj to uz sem zjistil, ale za 500kc sem cekal vic :)))

                                    Nfoxxx - Profil | Pá 26.4.2013 23:04:41

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 23:01:38 >> To věřím,že je lepší. To odšroubování jde u obou,je to řešení,to je fakt.
                                    Jo,přesně tu malou,pořád do bliká...já bych se bez ní klidně obešel:-)) Alr svůj význam samozřejmě má.

                                      NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 23:03:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      fpetula >> Tohle vůbec nedoporučuji !!! Na té lampičce je dobrá jen konstrukce sejmutí toho trychtýře, jinak svítí mizerně a málo vydrží. Tady jsem ji našel na svém snímku ;-)

                                        NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 23:01:38

                                        foxxx >> Tu levnější jsem měl také, ale proti téhle je to nebe a dudy !!! Ideální je odšroubovat kryt v místě, kde je dioda a zavěsit ji ze stropu bivaku, zvětší se tím intenzita světla v menším prostoru, což je v bivaku znát ;-) Myslíš tu malou poziční diodu v zelené barvě ??? Ta je super zejména v noci, kdy jindy :-)) Ukáže Ti kam sáhnout a lampičku tak zapnout.