Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Pá 12.4.2013 11:03:48

Kuban >> vsak kvuli toho si to kupujeme,ne? Kdyz to nekouse,tak aspon je na co divat...

    NKuban - Profil | Pá 12.4.2013 11:01:17

    Se ještě začnu pýřit,chlapci :o)

      NRadek Fox - Profil | Čt 11.4.2013 23:57:13

      Přemet:-) >> Nádherně ;-)

        NPřemet:-) - Profil | Čt 11.4.2013 23:39:19

        Kuban >> vypada to moc hezky.. :-)

          Naqua57 - Profil | Čt 11.4.2013 19:12:17

          foxxx >> Hezký jsou ale taky těžké a to je škoda.....)))

            NKuban - Profil | Čt 11.4.2013 19:12:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            foxxx >> jj,jsou to fešáci :-) Taky jedinej důvod proč jsem jim dal přednost před "obyč" novými LC,váha je u kaprařiny asi fuk ;-)

              Nfoxxx - Profil | Čt 11.4.2013 19:06:58

              Kuban >> jj,ty...vypadají moc hezky:-)

                NKuban - Profil | Čt 11.4.2013 19:06:09

                foxxx >> asi jo,pokud by to měly být ty CI4+ XTR-A LC

                  Nfoxxx - Profil | Čt 11.4.2013 19:01:45

                  Kuban >> To jsou ty nejnovější LCčka?

                    NKuban - Profil | Čt 11.4.2013 18:54:38

                    Černá je dobrá :o)

                      Nfoxxx - Profil | So 6.4.2013 10:21:36

                      Na tomto videu je předveden skoro celý Fox Black Label sortiment....hezké reklamní video.
                      http://www.youtube.com/watch?v=ceNhNcqs_8o

                        Nfoxxx - Profil | So 6.4.2013 10:20:05

                        aqua57 >> :-)) No mohli...ale sotva zvládají udělat kvalitní zelené,aby po čase a pár vypráních "nesežloutla",natož dobré v černé barvě. Černou Fox mikinu jsem kdysi měl,ta byla kvalitou dobrá,ale tahle má zase hezčí design:-) Tu starou černou jsem někde viděl na e-shopu ve vel.XXL.

                          Naqua57 - Profil | So 6.4.2013 10:13:54

                          foxxx >> Pěkné video, taky by mohly tu mikinu mít v černé barvě, co ?....

                            Nfoxxx - Profil | So 6.4.2013 9:02:08

                            V tomto videu ze serie "Fox Carp Fishing TV" jsou pěkné záběry na Black Label kolekci....pán má ty navijáky odpravdu proklatě nízko:-) Jinak ta liščí mikina vypadá moc dobře a logo firmy i na zádech:-)
                            http://www.youtube.com/watch?v=x6KVrKT_c_k&list=PL3​ACB69C4F4F156D4

                              Naqua57 - Profil | Pá 5.4.2013 20:05:47

                              deni 79 >> Taky to je nejhezčí snímek.......)))

                                Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 20:01:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Za dobre chovani dostanes jeste jednu..

                                  Naqua57 - Profil | Pá 5.4.2013 19:38:46

                                  deni 79 >> Stačí, díky.....))

                                    Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 19:10:21

                                    aqua57 - >> staci? :-)

                                      Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 19:05:02

                                      A takto mam vse zabaleno

                                        Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 18:51:03

                                        Hezky zabalene,abych si je neposkrabal pri transportu..