Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 18:44:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

aqua57 >> druha strana.

    Naqua57 - Profil | Pá 5.4.2013 18:34:53

    deni 79 >> dej sem ještě to nějaké foto toho nového pouzdra na hrazdy...)))

      Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 18:32:15

      aqua57 >> to uz se nazyva "kyblik".. :-) :-)

        Naqua57 - Profil | Pá 5.4.2013 18:30:13

        foxxx >> Dík za info. tak to je pěkný kotlík, tolik kafe nevypiji najednou .....))))

          Nfoxxx - Profil | Pá 5.4.2013 17:39:39

          aqua57 >> Je moc hezký ten hrníček:-) Akorát asi zbytečně velký,myslím že má 4dcl (0.4l).

            Naqua57 - Profil | Pá 5.4.2013 17:37:05

            foxxx >> Asi taky půjdu do hrníčku......))))

              Nfoxxx - Profil | Pá 5.4.2013 17:34:15

              aqua57 >> :-)) Taky mám tyto dvě věci vypsané v seznamu:-)

                Naqua57 - Profil | Pá 5.4.2013 17:30:36

                Nová řada............Fox White Label ........))))

                  Naqua57 - Profil | Pá 5.4.2013 17:23:57

                  foxxx >> Ta black edice se pomaloučku rozjíždí .....))))

                    Naqua57 - Profil | Pá 5.4.2013 17:22:06

                    deni 79 >> No paráda, vypadá to pěkně.......)))

                      Ndeni 79 - Profil | Pá 5.4.2013 17:11:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      aqua57 >> FX buzz bar bags je doma...

                        Naqua57 - Profil | St 3.4.2013 22:56:12

                        Kuban >> Díky za tip, jsi rychlík. Je tomu už dávno co jsem ho chtěl ale přešel jsem na Aqua a u ní už zůstanu .....)))

                          Nfoxxx - Profil | St 3.4.2013 22:38:05

                          aqua57 - >> Tady něco černého na krátké výpravy:-)
                          Odkaz: http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/destnik​y/destnik-s-bocnici-sensas-bivi-liez-2-5m

                          (jen před případnou koupí je třeba se ujistit,zda mají opravdu černý a ne zelený)

                            NKuban - Profil | St 3.4.2013 22:17:03

                            aqua57 >> to jsem ještě asi nebyl na kaprařskym světě nebo mě to úspěšne minulo :-)
                            Každopádně to vypadá dobře,dvě sezony jsem u Labe přežil v červenym husky stanu,takže černá by mě možná taky zaujala ;-)

                              Naqua57 - Profil | St 3.4.2013 22:12:30

                              Kuban >> Jeden čas jsem po něm toužil a než jsem se k tomu nákupu odhodlal, byl rozprodaný ......)))

                                NKuban - Profil | St 3.4.2013 22:00:54

                                aqua57 >> od trakkeru ;-)

                                  Naqua57 - Profil | St 3.4.2013 21:19:52

                                  foxxx >> Jestli si dobře pamatuji, tak černá edice bivaků už tu jednou byla, ale nejsem si jistý jestli to bylo od Trakker nebo Aqua ......))))

                                    Nfpetula - Profil | St 3.4.2013 21:18:09

                                    foxxx >> venku to ale vypada na bilou :)

                                      Nfoxxx - Profil | St 3.4.2013 21:14:17

                                      aqua57 >> Taky tu barvu mám rád:-) Že by nastala nová "černá doba" rybařiny?:-)