Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Naqua57 - Profil | St 3.4.2013 21:09:20

foxxx >> Ahoj, jen blbni a já bych musel všechno měnit, černá, ta je moje...)))

    Ndeni 79 - Profil | St 3.4.2013 20:25:45

    foxxx >>ten cerny bivak by byl v lete luxusni.... :-) :-)

      Nfoxxx - Profil | St 3.4.2013 20:21:30

      By taky mohl Fox udělat v "limited edition" černý bivak a černou kolekci tašek....v zelené mají všichni:-)

        Nwodoušák - Profil | Po 1.4.2013 21:05:36

        deni 79 >> Díky moc

          Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 21:04:55

          wodoušák >> prumer tycky je 8mm a mezera mezi tyckami je 17mm

            Nwodoušák - Profil | Po 1.4.2013 21:01:30

            deni 79 >> jo přesně to.

              Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 20:59:48

              wodoušák >> myslis prumer te tycky?

                NAbyss - Profil | Po 1.4.2013 20:58:14

                deni 79 >> diky :)

                  Nwodoušák - Profil | Po 1.4.2013 20:57:51

                  deni 79 >> Ahoj prosim tě neměřil si průměr těch uší?Dík

                    Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 20:50:16

                    Abyss >> dej si zobrazit zapisy s fotkou. Je to vyfoceno i se suplerou...

                      NAbyss - Profil | Po 1.4.2013 20:45:51

                      Chcem vas poprosit o radu,

                      ake su dlhe tie snag ears ...?

                        NKuban - Profil | Po 1.4.2013 16:16:00

                        aqua57 >>snad všude jsou vyprodaný,taky už jsem pátral :-)

                          Naqua57 - Profil | Po 1.4.2013 16:11:29

                          deni 79 >> jo, vypadají luxusně ........)))

                            Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 16:05:44

                            aqua57 >> zitra to obvolam a snad se neco zadari zjistit. To jsou snad nejhezci bryle od Foxiku co kdy udelaly..

                              Naqua57 - Profil | Po 1.4.2013 15:59:10

                              deni 79 >> možná by to nebyl problém objednat přes Jirku D. , Carpio.....)))

                                Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 15:55:40

                                :-) :-) vystizne..

                                  Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 15:50:31

                                  aqua57 >> klasika,vzdy kdyz se mi neco moc libi,tak nastanou problemy... U nas to neni.. :-(

                                    Naqua57 - Profil | Po 1.4.2013 15:44:28

                                    deni 79 >> letošní novinka, takže zde to ještě asi nebude v prodeji .....)))

                                      Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 15:40:44

                                      aqua57 - >> kdepak si vzal ty krasne polarizacky od lisky? prodavaji se uz v CR??

                                        Nfpetula - Profil | Po 1.4.2013 14:59:50

                                        aqua57 >> jj a to se smali klausovi kdyz na konferencich mluvil ze je to nesmysl ze lidsky faktor je zanedbatelny a ze planeta se stim umi vyporadat a ze prave naopak se bude ochlazovat a je to tu :)))