Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Naqua57 - Profil | Po 1.4.2013 14:44:53

fpetula >> neskutečné a přitom tvrdí, že se globálně otepluje.....)))

    Nfpetula - Profil | Po 1.4.2013 14:37:00

    deni 79 >> mas stesti ze mam notebook ze ho muzu otocit :))))

      Nfpetula - Profil | Po 1.4.2013 14:35:37

      aqua57 >> jj. a to udajne ma zacit padat i ve stredu a zase 20cm :(

        Naqua57 - Profil | Po 1.4.2013 14:25:51

        deni 79 >> To je pravda, k dokonalosti tomu schází pěkně travnatý zelený břeh ...))))

          Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 14:20:25

          aqua57 >> nezda se mi jedine-ze to neni u vody... :-(

            Naqua57 - Profil | Po 1.4.2013 14:17:23

            deni 79 >> Vždyť je to pěkné, co seti nezdá ......))))

              Naqua57 - Profil | Po 1.4.2013 14:16:02

              fpetula >> Včera to vypadalo že se tomu vyhneme ale na dnešek se to počasí snaží dohnat Moravu, co se týče nadílky sněhu. Deprese začínají vrcholit ........))))

                Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 14:15:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                aqua57 >> tak ti nevim.... :-) :-)

                  Nfpetula - Profil | Po 1.4.2013 14:04:47

                  aqua57 >> unas to vypada ze prisla doba ledova morava zavalena snehem a ryby se odkladaji na neurcito :))))

                    Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 13:57:47

                    aqua57 >> u me bohuzel zatim nic. Jen se kocham,jak jsem to vymyslel....

                      Naqua57 - Profil | Po 1.4.2013 13:50:09

                      deni 79 >> co nového u tebe ....)))

                        Ndeni 79 - Profil | Po 1.4.2013 13:20:01

                        aqua57 >> naprosty souhlas.... :-)

                          Naqua57 - Profil | So 30.3.2013 10:16:21

                          fpetula >> na jednu stranu ti závidím, že si to můžeš vše ošahat, na druhou stranu zase ne, neustále finanční výdaje......)))

                            Nfpetula - Profil | Pá 29.3.2013 22:25:29

                            tak to mate vhodu ja mam kousek od baraku fishing invest a du tam treba na vlasec a nakonec je stoho nakup za 14litru jako minuly tyden :)))

                              Narnošt - Profil | Pá 29.3.2013 21:56:54

                              Koukám,že to máme všichni s těma e-shopama stejně. :))
                              Kouknu na tu cifru,vysypu,rychle zavřu a jdu spát s pocitem,co jsem právě zachránil peněz v posledním okamžiku...

                                NRdvan - Profil | Pá 29.3.2013 16:27:03

                                Sberatele ale nevysipavaji kos :D

                                  Naqua57 - Profil | Pá 29.3.2013 16:25:40

                                  Rdvan >> My nejsme blázni, my jsme sběratelé ...)))

                                    NRdvan - Profil | Pá 29.3.2013 16:23:23

                                    Vidim že nejsem sam blazen co to takhle dela :)

                                      Naqua57 - Profil | Pá 29.3.2013 16:20:41

                                      Kuban >> A každý druhý den se to opakuje !!! .....( beru to podle sebe )......)))

                                        NKuban - Profil | Pá 29.3.2013 16:12:26

                                        aqua57 >> Přesně,občas večer zasednu,"jen tak" naházim na eshopu "potřebný" věci,většinou tyhle drobnosti,do košíku.Pak zjistim,že za to můžu zaplatit dovolenou u moře,tak to zase vysypu a jdu spát :o)