Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Naqua57 - Profil | Pá 29.3.2013 16:01:02

Kuban >> tak nějak, najdeš a koupíš ......)))

    NKuban - Profil | Pá 29.3.2013 15:58:05

    aqua57 >> "jen tak" šmejdit je nejdražší :-))

      NFSnevajs - Profil | Pá 29.3.2013 15:53:42

      to prebaluji od Kordy ne ??

        Naqua57 - Profil | Pá 29.3.2013 15:50:02

        Kuban >> Náhoda, jen tak šmejdím po netu ....))))

          NKuban - Profil | Pá 29.3.2013 15:46:32

          aqua57 >> Ty budeš taky slušný soukromý vočko .-))

            Naqua57 - Profil | Pá 29.3.2013 15:46:07

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 29.3.2013 15:35:55 >> Ale dává si na čas, nepamatuji si že by je někdy prodával ....)))

              NRadek Fox - Profil | Pá 29.3.2013 15:35:55

              aqua57 >> Krásná práce !!!

                Naqua57 - Profil | Pá 29.3.2013 15:32:41

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.3.2013 16:29:59 >> Ahoj, Fox už to taky rozjel, prozatím pouze bílá barva, menší micro za 6 lb, větší standart za 12 lb ........

                  NKuban - Profil | St 27.3.2013 16:34:18

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.3.2013 16:29:59 >> na druhou stranu to bude asi nejtrvanlivější součást výbavy,takže poměr cena/výkon ... .-))

                    NRadek Fox - Profil | St 27.3.2013 16:29:59

                    Kuban >> Já to vím, už se mi povedlo Tě nakazit a není cesty zpět :-))

                      Naqua57 - Profil | St 27.3.2013 16:29:52

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.3.2013 16:24:16 >> svatá pravda......)))

                        NKuban - Profil | St 27.3.2013 16:27:36

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:43:43 >> a je to jasný,zkusim je časem taky :o)

                          NRadek Fox - Profil | St 27.3.2013 16:24:16

                          kritik >> Počkej na swingery, natáčky a vůbec všechny indikátory na řetízku jsou dobré akorát na "jůkej" kaluže o rozloze do 0,1ha ;-)

                            NRadek Fox - Profil | St 27.3.2013 16:22:48

                            FSnevajs >> Fildo, není černá jako černá ;-)

                              Nkritik - Profil | St 27.3.2013 16:15:39

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:58:48 >> Děkan..... Zatím je to vyřešený, sada 3ks BL v ČR není, na KLku taky...... Zápolim ještě s myšlenkou vzít ty černý natáčky od Matrixe, hned jak bude někde možnost. Uvidíme :-)).

                                NFSnevajs - Profil | St 27.3.2013 15:48:06

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.3.2013 13:08:14 >> ze ty budes ujizdet na cerne by me nikdy nenapadlo :)))

                                  Naqua57 - Profil | St 27.3.2013 13:11:14

                                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.3.2013 13:08:14 >> ta poslední věta, pěkně jsi to vystihl .....))))

                                    NRadek Fox - Profil | St 27.3.2013 13:08:14

                                    aqua57 >> Zdravím Lubore, je to opravdu dost peněz, ale s tím isotopem swinger krásně prokoukne :-)) Mám je ve stejné barvě v hlásičích RX, prostě oku lahodící zbytečnost ;-)

                                      Naqua57 - Profil | St 27.3.2013 10:44:23

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:43:43 >> Ahoj Radku, cena těch isotopů to je taky pěkná garda ......))))

                                        NRadek Fox - Profil | Út 26.3.2013 23:58:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        kritik >> Ahoj Láďo, když už jsem měl v ruce foťák, tak jsem Ti blejsknul i ty nové držáky swingerů ;-) Snad Ti to trochu pomůže...