Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nfpetula - Profil | Út 26.3.2013 23:51:59

Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:48:50 >> tak tu mas jistotu ze ti ta dioda neodejde kdyz je to vecne svetlo :)

    NRadek Fox - Profil | Út 26.3.2013 23:48:50

    fpetula >> Svítící mám ty modré staré. Chtěl jsem swingery bez drátků ;-)

      Nfpetula - Profil | Út 26.3.2013 23:47:32

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:43:43 >> tak to je stejne palba to sis mohl zrovna koupit illuminated

        Nfpetula - Profil | Út 26.3.2013 23:44:55

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:40:32 >> ted sem se na to dival a bal sem se ze se to odlepi nebo jak to tam je vlastne pripevneno :)

          NRadek Fox - Profil | Út 26.3.2013 23:43:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Zde jsou ty slíbené snímky nových swingerů Fox a isotopů od fa Solar Tackle, které do nich úplně přesně pasují !!! http://www.sportcarp.cz/obchod/doplnky/izotopy-chem​icke-svetla/solar-isotop.aspx

            Nfpetula - Profil | Út 26.3.2013 23:43:30

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:38:44 >> jj. ja vdim jako hlavni vyhodu o proti stojanu- vahu, skladnost a na vode kdyz chytas na 4pruty to ze si je rozhodis na 2 a 2 a lodi vjizdis mezi ne a nic se ti nemota je to pohodlnejsi.

              NRadek Fox - Profil | Út 26.3.2013 23:40:32

              fpetula >> Naštěstí to jde srovnat bez nějakého poškození ;-)

                NRadek Fox - Profil | Út 26.3.2013 23:38:44

                fpetula >> Mám Sky Pod od roku 2004 a stojan zatím měnit nebudu, na trhu není z mého pohledu lepší. Dlouhou řadu let jsem s sebou vozil na výpravy vidle od fa Pelzer, ale když už jsem se rozhodl pro obměnu, tak ji nakonec uskutečním, i když je to co se týče funkčnosti úplně jedno.

                  Nfpetula - Profil | Út 26.3.2013 23:29:41

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:17:49 >> jo a ty swingry mam taky vyosene :)))

                    Nfpetula - Profil | Út 26.3.2013 23:23:58

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:17:49 >> oni ty black vypadaji prave dobre jen s hrazdami ale to tobe ktery prevazne vyvazi nic neresi a samostatne sou zase ty eura bezkonkurencni

                      Nfpetula - Profil | Út 26.3.2013 23:21:09

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:17:49 >> :)) tak ani ne je to tu vsude a prave ted v mode ,tak si jen podlehl jako vsichni. sluzbu to udela jako stojan a mozna i lepsi ,nic to nestoje a je to urcite vzhledove lepsi jak ta hromada leseni . sem zvedav kdy se to zase obrati :)))

                        NRadek Fox - Profil | Út 26.3.2013 23:17:49

                        fpetula >> Já je mám v hledáčku už mraky let, ale k nákupu samotných vidliček jsem se rozhodnul až po vstoupení edice Black Label na trh. Nakonec si koupím ty staré, to je paradox.

                          NKuban - Profil | Út 26.3.2013 23:09:40

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:00:45 >> Čau náčelníku,jsem si to myslel a jsem teda napjatej na fotku jak struna :-)Už jsem je jednou chtěl kupovat a teď to asi udělám.Ale opravdu až po prutech :o)

                            Nfpetula - Profil | Út 26.3.2013 23:09:28

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.3.2013 23:04:47 >> presne tak na tezkou vyvazku jedine tyhle pr. venkovni je 19,2 a vnitrni tyce je 16mm a black ma venek 16mm tak bych se toho bal ze to casem nesnese tvrde zachazeni. ja ty black mam ale 30cm + hrazdy takova hracka na male vychazky nekdo tomu rika UK :)))

                              NRadek Fox - Profil | Út 26.3.2013 23:04:47

                              fpetula >> Čau, zřejmě budou proti vidličkám Black Label lepší ty staré s názvem FOX Euro Bank Sticks Powerpoint ;-) Pomalu se přikláním ke stejnému rozhodnutí jako Ty, žádné slabé šidky nechci.

                                NRadek Fox - Profil | Út 26.3.2013 23:00:45

                                Kuban >> Čau Kubo, už je mám doma a samozřejmě modré ;-) Dnes odpoledne jsem vše nafotil a během večera sem vložím fotky.

                                  NKuban - Profil | Út 26.3.2013 14:19:34

                                  fpetula >> takže bílá bludička,pěkný.. :-)Se musim zeptat Radka co tam chce dát za izotopy,modrá by nemusela vypadat špatně..

                                    Naqua57 - Profil | Út 26.3.2013 12:20:31

                                    fpetula >> přesně, tak jsem to myslel, že to dopadne stejně jako s těma chlásičema .....)))

                                      Nfpetula - Profil | Út 26.3.2013 12:03:42

                                      aqua57 >> urcite ano ale ne hned to by stratilo smysl jejich marketingu protoze uz v nazvu je : limitovana edice . to same se stalo s fox hlasicema RX a letos je zase pustili na trch akorat jina barva diod :))

                                        Naqua57 - Profil | Út 26.3.2013 11:44:41

                                        fpetula >> Věřím, že zájem bude a edice se bude i nadále prodávat, pokud poptávka převýší nabídku .....)))