Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

fpetula - Profil | Út 26.3.2013 11:22:53

bos1 >> obic uz nejsou :( ale ted sem zase rad za Illuminated protoze kdyz to hlasic umoznuje tak proc mu to nedoprat :)))

    bos1 - Profil | Út 26.3.2013 11:17:37

    fpetula >> takže svítící:-)ty normal už asi fakt bude problém...no hlavně že už je mám doma a jsem v klidu..

      fpetula - Profil | Po 25.3.2013 23:14:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Kuban >> ....

        fpetula - Profil | Po 25.3.2013 23:00:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 25.3.2013 18:41:23 >> samo ze bilou a ty vidlicky eura protoze sou bytelnejsi jejich pr. je 19mm a tech black 16mm. black se spis hodi k hrazdam proste styl uk.

          Kuban - Profil | Po 25.3.2013 22:03:12

            Kuban - Profil | Po 25.3.2013 21:38:25

            Přemet:-) >> Díky;-)Koukal jsem na Venture nebo zkusim prozkoumat Nashe,to by mi ladilo k taškám a křeslu :-)
            A nebo se natento,koupim Anacondu,tu má parťák mrtě roků a za ty prachy paráda :-)

              Přemet:-) - Profil | Po 25.3.2013 20:56:50

              Kuban >> gratuluju k novemu prirustku do rodiny :-)) Ty singl pouzdra jsou fakt jen takovy slupky, taky jsem je videl... No, nezbyva ti, nez jeste chodit a shanet, ale verim, ze nakonec sezenes :-)) Tak at slouzi :-))

                Kuban - Profil | Po 25.3.2013 19:51:15

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 25.3.2013 18:34:12 >> Ahoj Radku,je mi to taky divný a jsem rád,že jsem si ho osobně ohmatal.O kvalitě zpracování a materiálu není pochyb,ale polstrování tam prostě není.Vnější hrubý matroš,uvnitř jemná klasika,ale mezi tím je na omak prázdno.I když mám pruty v autě vždycky až nahoře,při přenášení dávám taky pozor,tak stejně chci mít jistotu,že je kolem nich ještě nějaká ochrana..Musim pohledat něco jinýho.Chci něco,kam šoupnu i deštník,podběrák atd.
                Btw,přendal jsem všechno ze Sportcarp boxu,kterej byl z 90% zaplněnej a FX wallet je plnej tak z půlky.Kdybych to neměl pečlivě rozházený,je obsazena tak třetina.Jsem spokojenej,další užitečná věc,ne jen pro radost :-)

                  deni 79 - Profil | Po 25.3.2013 18:48:39

                  aqua57 >> s tim pocitam,ale tak maximalne 2 mesice trucovani ...

                    aqua57 - Profil | Po 25.3.2013 18:43:02

                    deni 79 >> no, nechtěl bych být tvé kůži, taky jsem to jednou řešil a měl jsem to 4 roky na talíři .....)))

                      Radek Fox - Profil | Po 25.3.2013 18:41:23

                      fpetula >> Čau, koukám, že jsi do toho šlápnul - super ;-) Nakonec tedy u Tebe vyhrály svítící swingery. Jakou mají diodu, předpokládal bych, že bílou ??? Černou asi těžko :-))) Vidličky jsi vzal starší a mnoha rybáři vyzkoušené, můžeš mi napsat důvod ??? Porovnával jsi je s Black Label edice ??? Já si je chci také nejdříve ošáhnout, a potom se rozhodnu, jestli koupím starou klasiku nebo Black Label, který se mi zdá z obrázků fórovější, ale mohu se mýlit.

                        deni 79 - Profil | Po 25.3.2013 18:37:36

                        aqua57 >> vona papiry ma...

                          aqua57 - Profil | Po 25.3.2013 18:36:31

                          deni 79 >> tak ji nech udělat papíry, třeba se jí budou někdy hodit.....)))

                            aqua57 - Profil | Po 25.3.2013 18:35:02

                            deni 79 >> swingery s tím pevným ramínkem vypadají luxusně .......))))

                              Radek Fox - Profil | Po 25.3.2013 18:34:12

                              Kuban >> Čau Kubo, jsou to šupáci :-( Dříve byla od Foxe řada Royale nejvyšší, a také tak vypadala, polstrování i výdrž by se dalo ohodnotit jedině jedničkou s hvězdičkou. Však mám několik tašek starých snad patnáct let a stále jsou v úžasném stavu, což není dáno jen zacházením, ale i použitým materiálem a kvalitou zpracování.

                                deni 79 - Profil | Po 25.3.2013 18:31:55

                                aqua57 >> no nevim nevim,jak bych mel vysvetlit,ze mam doma 8 Delkimu... Jsem sice ukecany,ale tohle nezvladnu...:-(

                                  deni 79 - Profil | Po 25.3.2013 18:28:48

                                  aqua57 >> no nevypada to nejhur... :-) kecam,jsem nadseny zpracovanim

                                    Kuban - Profil | Po 25.3.2013 17:44:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Přemet:-) >> nakonec jsem krotil vášně,black label nic,ale černý visačky maj na všem :-) Už přehazuju věci z boxu do walettu,vejde se tam toho až až..
                                    Ale zjistil jsem,že ty Royale single obaly jsou velmi málo polstrovaný,takže Quiver combo asi vyřazuju z výběru..

                                      Kuban - Profil | Po 25.3.2013 17:39:55

                                      fpetula >> koukám,žes to vzal šmahem :-)Pak poreferuj(nebo vyfoť) jak svítěj,celkem by mě to zajímalo ;-)

                                        fpetula - Profil | Po 25.3.2013 16:05:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 24.3.2013 0:58:05 >>puvodne sem sel pro swingry a nakonec koupil 4ku Fox Illuminated + fox vidle ,nekolik hadru a Tašku Range Barrowlogix Cube od Nashe