Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Naqua57 - Profil | Po 25.3.2013 14:03:09

deni 79 >> Tak to je paráda .....)))

    Ndeni 79 - Profil | Po 25.3.2013 13:40:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    aqua57 >> Tak neco je doma...

      Naqua57 - Profil | Po 25.3.2013 9:54:15

      deni 79 >> Tak to budeme mít stejné ?.......měl jsi ji zdělit, že to je dárek pro ni, já jsem to aspoň kdysi udělal a řádně ekonomicky vysvětlil .......)))

        Nfpetula - Profil | Po 25.3.2013 9:41:24

        deni 79 >> ty budes myt 2 sady delkimu ??? :)))))
        tak to se ji nedivim :))))

          NPřemet:-) - Profil | Po 25.3.2013 9:39:45

          deni 79 >> popravde se ji vubec nedivim :-))

            Ndeni 79 - Profil | Po 25.3.2013 9:33:29

            aqua57 >> :-) po poledni dam foto :-)
            Jinak pipaky na blek hrazdy jsem vyresil zase po svem. Dalsi sada Delkimu... Stara rve jak tur

              Naqua57 - Profil | Po 25.3.2013 9:27:32

              deni 79 >> Ahoj, tak to teda netuším, svěř se ........a pak dej foto......)))

                Ndeni 79 - Profil | Po 25.3.2013 9:22:00

                aqua57 - >> dneska prijede PPL a ze neuhodnes co priveze?

                  NPřemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 15:16:48

                  Kuban >> tak to jo, uz jsem se lek, ze jsem uplne vymletej :-))

                    NKuban - Profil | Ne 24.3.2013 14:17:03

                    Přemet:-) >> pruty jsme asi neprobírali,ale hned se mi vybavila ta diskuze :-)

                      NPřemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 12:55:54

                      Kuban >> kdyz ja uz ani nevim, o cem jsme se uz spolu bavili a o cem jeste ne :-))

                        NKuban - Profil | Ne 24.3.2013 10:33:07

                        Přemet:-) >> A jo,to jsou ty koupený šéfovym synkem v Německu nebo tak nějak to bylo :-) Taky doufám,že budou splňovat moje požadavky a přesto budou krapet tvrdší než ostatní 2.75.Prostě abych s nima moh chodit na Labe a přitom si užil práci prutu při zdolávání..

                          NPřemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 10:18:54

                          Kuban >> jo tak Sportexu se panackovi zachtelo.. :-)) Taky mam Sportexy, ale Zylony, taky ve 2,75... Je to presne ten typ univerzalniho prutu, ktery jsem chtel...

                            NKuban - Profil | Ne 24.3.2013 9:59:49

                            Přemet:-) >> brillanty ve 2.75 ;-)

                              NPřemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 9:56:33

                              Kuban >> a co mas vlastne v planu kupovat?? Mozna jsi to uz nekde psal, ale jsem hlava derava... :-))

                                NKuban - Profil | Ne 24.3.2013 9:19:08

                                Přemet:-) >> no :-) Jsem je chtěl už jako novinku 2011,ale pak jsem si pokaždý říkal,že to se starejma ještě rok vydržim nebo nebyly volný drobný,tak teď jsem svoje v prosinci radši prodal,abych si ty nový skutečně musel koupit :o)

                                  NPřemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 6:37:35

                                  Kuban >> to jako pruty musis koupit, protoze nemas na co chytat?? Ten strasnej pocit znam, taky jsem ho predloni mel... Sice se mi v kumbalu valely dalsi tri sady prutu, ale ty novy jsem opravdu nutne potreboval :-)))

                                    NKuban - Profil | Ne 24.3.2013 1:03:48

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 24.3.2013 0:58:05 >> Že jsem si s tebou vůbec začínal.. :-) Dneska nechám radši telefon v obýváku,ráno bych se moh probudit a mít v hlavě pěkně nabulíkováno co všechno nutně,ale opravdu nutně,potřebuju :-))
                                    Ale je to fakt,před prutama jsem si povolil jen swingery,teď už chci přidat penál..Ale to už je opravdu poslední,musim je koupit,nemám na co chytat ;-)

                                      NRadek Fox - Profil | Ne 24.3.2013 0:58:05

                                      Kuban >> Klidně, budeš první :-)) Mrknato už mou ignoraci zrušil stejně jako já jeho ;-) Jenže já mám Tvůj telefon, tak Tě budu kazit po sluchu :-)) PS: V této fázi už není úniku :-))

                                        NKuban - Profil | Ne 24.3.2013 0:50:41

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 23:58:48 >> koukám,chlapci,že místo do "přátel" si vás hodím do ignorace :-))) Našeptávači:-)