Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Přemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 0:30:42

Radek Ráliš >> Radek Fox - 24.3.2013 0:29:18 >> kdyby dali vsechno najednou, clovek udela hromadny nakup a je klid. Takhle kazdy pulrok prijdou s nejakou obmenou nebo doplnenim a chudak spotrebitel :-))

    Radek Fox - Profil | Ne 24.3.2013 0:29:18

    Přemet:-) >> a výrobci, kteří dodávají na trh neustálé novinky :-))

      Přemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 0:24:56

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 24.3.2013 0:13:07 >> tak tak, za vsechno muzou prodejci :-))

        Radek Fox - Profil | Ne 24.3.2013 0:13:07

        Přemet:-) >> Díky prodejcům, kteří stále něco nemají :-(( se seznam nekrátí, ale neustále prodlužuje :-))

          Přemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 0:10:20

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 23:58:48 >> jojo, seznam uz je dalsi level.. Nejdulezitejsi u seznamu je, nechat tam par volnych radku na doplneni pripadnyma novinkama... :-)))

            Přemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 0:09:14

            Kuban >> to je presne to, o cem tady mluvim.. Kaprarina zacne pomalu, ale jiste vytlacovat ostatni konicky, jako je treba motorka, akvaristika, manzelka... :-)))

              Kuban - Profil | So 23.3.2013 23:59:43

              Přemet:-) >> dej pokoj :-) Jdu si pustit Ve stínu gangu,tam snad nic rybářskýho neobjevim a na novou motorku už díky kaprům nemám :-))

                Radek Fox - Profil | So 23.3.2013 23:58:48

                Kuban >> Nejdůležitější je dělat si seznam, abys na nic nezapoměl, jsou to přeci jenom věci, bez kterých nejde žít :-))

                  Přemet:-) - Profil | So 23.3.2013 23:55:47

                  Kuban >>tak tomu vubec never... Jestli se dostanes jednou do tempa, jen tak to neskonci... Presne tohle si rikam pred kazdou sezonou :-) Stejne se najde neco, co nevyhnutelne potrebuju :-))

                    Kuban - Profil | So 23.3.2013 23:53:06

                    Přemet:-) >> no,když bysme nepočítali tu supu... :o) Je to hrozný,ale vzhledem k tomu,jak dlouho jsem odchytal se "základní" výbavou,tak věřim,že tohle mi vydrží než půjde dítě do školy a to ještě není ani na cestě :-))

                      Přemet:-) - Profil | So 23.3.2013 23:15:06

                      Kuban >> no, tak to tam jsi stejne za dve petky a to se drzim hodne pri zemi... :-))

                        Kuban - Profil | So 23.3.2013 17:42:36

                        Přemet:-) >> postel letos naštěstí opravdu měnit nehodlám,možná po sezóně pro radost.Teď už "jen" klacky,futrál na ně,supu a končim :-))

                          Kuban - Profil | So 23.3.2013 17:40:06

                          fpetula >> pro jistotu jsem tam volal už za sedm minut devět,u Drahorádů za "dočasně vyprodáno" můžu taky já :o) Ale mám ještě jeden tip,nevim jak moc horkej,ale pošlu ti ho do SZ ;-)

                            fpetula - Profil | So 23.3.2013 17:18:26

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 17:16:17 >> tak tak ted sem koukal po nerezakoch od Jagu mazec ale i ta cena je luxusni :))))

                              Radek Fox - Profil | So 23.3.2013 17:16:17

                              fpetula >> To chce oboje - nerez i elox :-))

                                fpetula - Profil | So 23.3.2013 17:15:34

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 17:01:25 >> sory tady sem to nechtel vlozit nejak ten net zmatkuje

                                  Radek Fox - Profil | So 23.3.2013 17:14:28

                                  bos1 >> Luboši, nechci nic slibovat, sám víš, že jsem furt někde v trapu. Více po SZ ;-)

                                    fpetula - Profil | So 23.3.2013 17:14:13

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 17:01:25 >> hmm tak ty je mas poradne ale spis to bude hlavou a ne prackama :)))

                                      bos1 - Profil | So 23.3.2013 17:10:51

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.3.2013 17:01:25 >> já ještě jsem tam nebyl,ale taky se tam stavim...na pizzu:-)mužem se někdy domluvit a jet tam spolu, aspoň pokecame ,co ty na to?

                                        Radek Fox - Profil | So 23.3.2013 17:01:25

                                        bos1 >> Už jsem byl u Jirky na návštěvě, jde do kaprů po hlavě ;-)