Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Naqua57 - Profil | Pá 1.3.2013 22:53:14

Panto >> Tak dobře...)))

    NPanto - Profil | Pá 1.3.2013 22:50:15

    aqua57 >> áno, bol som už s nimi na krátkej vychádzke pri vode... fotku sem nahrám na budúce...

      Naqua57 - Profil | Pá 1.3.2013 22:22:20

      Panto >> Už si je vyzkoušel v terénu..?

        NPanto - Profil | Pá 1.3.2013 22:19:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        aqua57 - >> mám sadu swingerov Fox Black Illuminated MK2, zatiaľ spokojnosť, tá čierna vyzerá dobre, svieti to bielou led...

          Naqua57 - Profil | Pá 1.3.2013 22:11:20

          deni 79 >> Tak už jsme čtyři, dobrý začátek, ne ?

            NAgent007 - Profil | Pá 1.3.2013 22:09:01

            deni 79 >> super dik za odpoveď. Idem ich objednať.

              Ndeni 79 - Profil | Pá 1.3.2013 19:23:42

              Agent007 >> vypada to ze ne,drzi to jak sfine

                NAgent007 - Profil | Pá 1.3.2013 17:06:20

                Chalani, nepretáča sa tá vidlička s hrazdou na tri udice v tom stage stand-e?

                  Ndeni 79 - Profil | Pá 1.3.2013 12:24:38

                  aqua57 >> neutahovat na krev. Ale osobne radeji sebou sekundak vozim vzdy

                    Naqua57 - Profil | Pá 1.3.2013 12:23:38

                    fpetula >> Dopředu dáš vidličku 36" a zadní vidličku používáš jako velikost ty....)))

                      Nfpetula - Profil | Pá 1.3.2013 12:19:51

                      aqua57 >> tak neni co resit :)

                        Naqua57 - Profil | Pá 1.3.2013 12:19:28

                        deni 79 >> Takže utahovat velmi opatrně, dík za radu, dám si pozor...))))

                          Naqua57 - Profil | Pá 1.3.2013 12:17:56

                          fpetula >> to už mám nakoupeno včetně MK2 ....

                            Ndeni 79 - Profil | Pá 1.3.2013 12:13:51

                            aqua57 >> ale musim te varovat. Ja uz jeden musel zalepit. Kolega ho utahl tak moz ze ten blok vyjel ven. Ale epoxid to vyresil a nic neni videt.
                            Takze rada- neutahuj to na krev,drzi to i tak festovne...

                              Nfpetula - Profil | Pá 1.3.2013 12:13:04

                              aqua57 >> a na vyvazku nic ???? ja beru tohle Powerpoint 36" Banksticks 91cm + Black Label 4 Rod Euro MK2 Swinger pro nejlepsi nasponovani :))))

                                Naqua57 - Profil | Pá 1.3.2013 12:09:37

                                deni 79 >> Tak, tak, stage stand , mám ho napsaný na prvním místě mého seznamu...)))

                                  Ndeni 79 - Profil | Pá 1.3.2013 12:04:02

                                  aqua57 >> tento styl stojanu se mi nelibi.. Jsou delany na mola a to radeji vezmu stage-stand za mensi penize..

                                    Naqua57 - Profil | Pá 1.3.2013 11:53:45

                                    deni 79 >> Je to dobrá skládačka i na přepravu je to snad tobré, ale já raději zůstanu u vidliček. Chtěl jsem jenom vědět, jaký máš na to názor...)))

                                      Ndeni 79 - Profil | Pá 1.3.2013 11:49:21

                                      aqua57 >> ten me nejak neohromil. Tobe se libi?

                                        Naqua57 - Profil | Pá 1.3.2013 11:46:11

                                        deni 79 >> Black...