- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fox Black Label
Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuziAutor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 9:30:25
deni 79 >> Teď určitě do nich nejdu,musím hlídat fin.....)))))
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 9:21:23
aqua57 >> se ti ty "koliky k bivaku" zalibily ? V realu jsou takovy roztomily...:-)
Do snag earlu nepujdes? Mam jeden na prodej...
Do snag earlu nepujdes? Mam jeden na prodej...
Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 9:18:05
deni 79 >> Co se týče dokupování, tak si chci dokoupit stage stand 2 ks a k nim vidličky 5"/12,5 cm, občas jezdím za kamarády k vodě a tam mola mají, no a na břeh si dokoupím zavrtávací vidle 36"/91 cm , 2 ks, a tím (prozatím) končím .....)))))
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 9:14:56
Slavíček >> cena je jediny problem. Clovek to nesmi kupovat najednou,jinak ho manzelka vykastruje(predpoklad)..... Ja to nakupoval taky asi na trikrat,abych nerozhodil rodinny rozpocet.
NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 9:06:57
Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.3.2013 8:14:14 >> nechci ti radit, ale tento mi přijde jako nejvhodnější :o))
NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 9:02:46
deni 79 >> Z mobilu to clovek tak nevidí . Variabilita je tím samozřejmě vysoká až na tu cenu ! Ale každá sranda něco stojí .
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:59:52
Slavíček >> presne tak. Za toho blbce se omlouvam. Ja uz myslel ze si ze me delas prdel....
NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 8:57:52
deni 79 >> Tak promiň už to tady zasírat nebudu . Máš pravdu blbě jsem to prohlédl jde použít i jako zřejmě samotný vidle .
Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 8:51:43
Cronicle >> Každou vidličku kterou budeš používat, vždy bude přinejmenším poškrábána nebo jinak poškozena (barva, deformace špičky,zatloukáním atd.) ať je vidlička eloxovaná, stříkaná, z karbonu a nebo z nerezu vždy tam budou známky opotřebení. Karbon a nerez, tam není na pohled poškození tak znatelné, ale je tam ......))))))
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:51:29
Slavíček >> ty jsi vazne blbej...
Rekni mi,proc nebo co mi zabrani pouzit samostatne vidle?
Rekni mi,proc nebo co mi zabrani pouzit samostatne vidle?
NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 8:47:46
deni 79 >> To rozhodně s tímhle těžko i když fox dělá i samozřejmě pěkný vidle . Třeba jsem chytal jeden doprava pod břeh druhý doleva pod břeh pruty 4 m od sebe . Když jsem kupoval ten gardner tak taky rozhodoval u mě vzhled . Komu se to líbí tak to koupí a nebude řešit . Taky jsem koupil hodně věcí u kterých jsem pak zjistil že nejsou takový jaký bych chtěl .
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:46:15
Upozorneni pro vsechny.
Na vsech strankach pisou,ze retizek u Slik Bobbin je dlouhy 4,5cm. Je to nesmysl. Meri v realu 8cm...
Na vsech strankach pisou,ze retizek u Slik Bobbin je dlouhy 4,5cm. Je to nesmysl. Meri v realu 8cm...
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:41:47
aqua57 >> me jeste ceka hrazda 3 rod adjustable v provedeni XL a mozna delsi zavrtavacku o delce 45cisel. Na fotce mam 30cm...
NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 8:39:58
deni 79 >> Dobrý nebudeme to už řešit u mě rozhoduje i to že si každý prut mohu dát po směru vlasce a to kam mě to vyhovuje klidně i několik metrů od sebe .
NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 8:36:27
aqua57 >> Každá věc si najde svého kupce . Napsal jsem pouze svůj názor .
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NShimano Power Aero 100001660
NKaprařský top vercajk3167
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NATTs hlásiče a ATTx příposlech546
NFanclub značky Shimano16402
NSolar World Wide Pod282
NHarrison - vše o této značce3722
NLov z nafukovacího člunu1187
NLithiové baterie - srovnání1546
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...














