Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 9:30:25

deni 79 >> Teď určitě do nich nejdu,musím hlídat fin.....)))))

    Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 9:26:57

    aqua57 >> no vidis. Prostredni je bez usi...

      Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 9:25:46

      Foto....)))))

        Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 9:21:23

        aqua57 >> se ti ty "koliky k bivaku" zalibily ? V realu jsou takovy roztomily...:-)
        Do snag earlu nepujdes? Mam jeden na prodej...

          Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 9:18:05

          deni 79 >> Co se týče dokupování, tak si chci dokoupit stage stand 2 ks a k nim vidličky 5"/12,5 cm, občas jezdím za kamarády k vodě a tam mola mají, no a na břeh si dokoupím zavrtávací vidle 36"/91 cm , 2 ks, a tím (prozatím) končím .....)))))

            Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 9:14:56

            Slavíček >> cena je jediny problem. Clovek to nesmi kupovat najednou,jinak ho manzelka vykastruje(predpoklad)..... Ja to nakupoval taky asi na trikrat,abych nerozhodil rodinny rozpocet.

              NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 9:06:57

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.3.2013 8:14:14 >> nechci ti radit, ale tento mi přijde jako nejvhodnější :o))

                NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 9:02:46

                deni 79 >> Z mobilu to clovek tak nevidí . Variabilita je tím samozřejmě vysoká až na tu cenu ! Ale každá sranda něco stojí .

                  Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:59:52

                  Slavíček >> presne tak. Za toho blbce se omlouvam. Ja uz myslel ze si ze me delas prdel....

                    NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 8:57:52

                    deni 79 >> Tak promiň už to tady zasírat nebudu . Máš pravdu blbě jsem to prohlédl jde použít i jako zřejmě samotný vidle .

                      Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 8:57:38

                      Slavíček >> V pohodě, o tom ta diskuze, zde je....))))

                        Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 8:51:43

                        Cronicle >> Každou vidličku kterou budeš používat, vždy bude přinejmenším poškrábána nebo jinak poškozena (barva, deformace špičky,zatloukáním atd.) ať je vidlička eloxovaná, stříkaná, z karbonu a nebo z nerezu vždy tam budou známky opotřebení. Karbon a nerez, tam není na pohled poškození tak znatelné, ale je tam ......))))))

                          Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:51:29

                          Slavíček >> ty jsi vazne blbej...
                          Rekni mi,proc nebo co mi zabrani pouzit samostatne vidle?

                            NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 8:47:46

                            deni 79 >> To rozhodně s tímhle těžko i když fox dělá i samozřejmě pěkný vidle . Třeba jsem chytal jeden doprava pod břeh druhý doleva pod břeh pruty 4 m od sebe . Když jsem kupoval ten gardner tak taky rozhodoval u mě vzhled . Komu se to líbí tak to koupí a nebude řešit . Taky jsem koupil hodně věcí u kterých jsem pak zjistil že nejsou takový jaký bych chtěl .

                              Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:46:15

                              Upozorneni pro vsechny.
                              Na vsech strankach pisou,ze retizek u Slik Bobbin je dlouhy 4,5cm. Je to nesmysl. Meri v realu 8cm...

                                Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:43:14

                                Slavíček >> a myslis ze s temito to nejde?

                                  Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:41:47

                                  aqua57 >> me jeste ceka hrazda 3 rod adjustable v provedeni XL a mozna delsi zavrtavacku o delce 45cisel. Na fotce mam 30cm...

                                    NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 8:39:58

                                    deni 79 >> Dobrý nebudeme to už řešit u mě rozhoduje i to že si každý prut mohu dát po směru vlasce a to kam mě to vyhovuje klidně i několik metrů od sebe .

                                      NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 8:36:27

                                      aqua57 >> Každá věc si najde svého kupce . Napsal jsem pouze svůj názor .

                                        Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 8:33:08

                                        deni 79 >> Zdar, zatím jsem nakoupil hrazdu black 2 rod fixed a black swinger 3 rod euro MK2 set, třetí prut bude na samostatné vidličce....později ještě něco dokoupím...)))