Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 13:12:56

aqua57 >> loni jsem je prodaval.. Nejak se mi na te hrazde nelibily. Ale drzely festovne to ano..

    Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 13:09:44

    cuchak >> Fox uvádí, použitelné i na duplon a korek, rozteč - 10,5 mm do 25,5 mm ......))) viz obrázek kuban...

      Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 13:03:43

      Martin II. >> jinak tu kocickujsem si loni na podzim privezl z ryb. Tak vychrtle kotatko jsem jeste nevidel...

        Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 13:01:48

        Martin II. >> tu kocku tam mas schvalne,aby jsi videl,jak je podlaha....

          Ncuchak - Profil | Út 5.3.2013 12:59:47

          Martin II. >> to je v poho, také hledám něco na korek ..

            NMartin II. - Profil | Út 5.3.2013 12:57:27

            deni 79 >> ta kočka v pozadí byla k tomu?

              NMartin II. - Profil | Út 5.3.2013 12:56:33

              cuchak >> sorry beru zpět :-)

                NMartin II. - Profil | Út 5.3.2013 12:55:45

                cuchak >> S touhle nemám zkušenost, ale moc bych jí nevěřil....

                  Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 12:55:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Martin II. >> suplera ukazuje blank o 12mm a vydlicku ko udri i kolmo k zemi. Vcera jsem si je poridil... Jsou od Lisky :-) :-)

                    NKuban - Profil | Út 5.3.2013 12:54:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Martin II. >> z těhle mi prut nevypadne ani když se stojan skácel k zemi :-)
                    Otáčej se na pružince,takže vhodný pro různý rozměry klacků..

                      NMartin II. - Profil | Út 5.3.2013 12:51:15

                      deni 79 >> Ted lustruju nový katalog 2013 a nic moc....(myslím tím rohatinky)

                        Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 12:45:51

                        Martin II. >> ale Fox je ma,jen musis hledat na spravnych sopech...:-)

                          NMartin II. - Profil | Út 5.3.2013 12:42:26

                          deni 79 >> Ty jsou od Sportcarpu :-). Až bude mít Fox rohatinky ze kterých nekloužou pruty tak si je pořídím.

                            Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 12:04:21

                            aqua57 >> rikas Basiary,jo?

                              Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 12:02:57

                              Martin II. >> no tema rohatinkama od Extra carpu jsi to zazdil... :-)

                                NMartin II. - Profil | Út 5.3.2013 10:43:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Už aby rozmrzlo.

                                  Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 9:41:06

                                  I ty Basiairy od Daiwy těm Foxíkům sluší....))))))

                                    Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 9:35:26

                                    deni 79 >> staré dobré navi. shimano LC......))))

                                      NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 9:33:03

                                      deni 79 >> Během krátké doby někdo udělá kopii a cena bude jinde jako už v mnoha případech . Otázka je jaká bude kvalita proti foxu . Musím jít makat .