- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fox Black Label
Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuziAutor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:14:49
Slavíček >> ja te priliz nechapu....
Koukal si se vubec na Black edici? Je tam vidle i v delce 90cm ve slozenem stavu. To znamena ze pokud ji vysunu na maximum,tak pod prutem mi muze projit pulka narodu... Nebo mezi sebou soutezime kdo ma delsi vidli?
Koukal si se vubec na Black edici? Je tam vidle i v delce 90cm ve slozenem stavu. To znamena ze pokud ji vysunu na maximum,tak pod prutem mi muze projit pulka narodu... Nebo mezi sebou soutezime kdo ma delsi vidli?
NRadek Fox - Profil | Út 5.3.2013 8:14:14
Kocháč >> Petře, díky za radu :-))) Jdu do nich, budu je šroubovat na pařezy, a že jich tam je :-)))
Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 8:09:24
Slavíček >> Každý má jinou představu o variabilitě, co vyhovuje tobě, nemusí vyhovovat druhým. Proto mně stále udivuje, jak vehementně prosazuješ své špatné zkušenosti ( viz, tvé příspěvky ) Nikdo se ti tu taky nesnaží vnutit, nebo přesvědčit, kup si to !
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:08:52
Slavík >> tak to me nenapadlo,kamo.... To je odpoved za minimalne 2 bludistaky...
NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 7:51:37
deni 79 >> Teď jsi to trefil . Mě stačí vidle mám takový že jdou vytáhnout až na 150cm takže můžu pruty klidně dát tam kam je se stojanem nedáš . Stojany jsou dobrý pouze na místa kde nejde nic zapíchnout .
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 7:47:31
Slavíček >> a ty znas neco vic variabilnejsiho nez vydlicky??!! :-)
NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 7:44:03
deni 79 >> Hezký je ale dnes u mě na prvním místě je co největší variabilita použití a tohle to nesplňuje .
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 7:04:16
Kocháč >> jedna z moznosti... Taky ji mzes prisroubovat na bort lodi
NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 7:01:24
deni 79 >> úplně ty patky vidím přivrtane k padlým stromům nebo pařezům :-)
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:48:55
Cronicle >> tak samozrejme se muze stat,ze to orves o nejaky predmet v zemi,ale jak jsem psal-je to elox. I kdybych si to mel nechat na konci sezony znova nechat preeloxovat,tak me jedna vydle vyjde na 50,- koukni treba tady--- http://www.aa.cz/galvanika/index7.htm
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:44:51
Slavíček >> jak jsem psal nekde nize,tak hlavni sada je Ranger v plne palbe a tohle je sada druha na kratsi vychazky. Jen je to tak nadherny a domysleny,ze stale dokupuji jako pacient...
NCronicle - Profil | Út 5.3.2013 6:43:59
deni 79 >> no dobre, ale pokiaľ narazia na kameň? Do štrku asi použiješ zavrtávačky, ale aj tak si myslím, že sa poškriabaniu nevyhneš..Alebo sa mýlim? Mne osobne sa páči rada Black Label, no práve to ošuchávanie ma odrádza. Inak je za prijateľnú cenu, oproti mojím Matrixom.
NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 6:39:07
deni 79 >> Pěkná cena podle mě zbytečnost . Měl jsem i munstang to byl proti tomu super stojan . Ale klidně si to kup . Jen aby jsi nezjistil jako já že jsi vyhodil pouze prachy . I když tohle někdo neřeší .
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:39:02
Cronicle >> vypada to ze ne. Je to eloxovany hlinik,takze pri rozumnem pouzivani to vydrzi.
Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:32:33
Slavíček >> hrazdy a jeden par vydli vychazi asi na 2ku. Je jen na tobe,co si dokoupis a co povazujes za nezbytne...
Pokud sectes me 2 fotku z teto diskuse,tak jsem na cca 8000,- i z retizkacema v plne palbe...
Pokud sectes me 2 fotku z teto diskuse,tak jsem na cca 8000,- i z retizkacema v plne palbe...
NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 6:27:34
deni 79 >> Kolik stojí celý ? Rád bych třeba tě s tím viděl na labi někde kde potřebuješ dát pruty do vody nebo každý jiným směrem myslím do leva do prava .
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NShimano Power Aero 100001660
NKaprařský top vercajk3167
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NATTs hlásiče a ATTx příposlech546
NFanclub značky Shimano16402
NSolar World Wide Pod282
NHarrison - vše o této značce3722
NLov z nafukovacího člunu1187
NLithiové baterie - srovnání1546
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












