Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:20:22

aqua57 >> ty mas neco nakoupenyho?

    Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:14:49

    Slavíček >> ja te priliz nechapu....
    Koukal si se vubec na Black edici? Je tam vidle i v delce 90cm ve slozenem stavu. To znamena ze pokud ji vysunu na maximum,tak pod prutem mi muze projit pulka narodu... Nebo mezi sebou soutezime kdo ma delsi vidli?

      NRadek Fox - Profil | Út 5.3.2013 8:14:14

      Kocháč >> Petře, díky za radu :-))) Jdu do nich, budu je šroubovat na pařezy, a že jich tam je :-)))

        Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 8:09:24

        Slavíček >> Každý má jinou představu o variabilitě, co vyhovuje tobě, nemusí vyhovovat druhým. Proto mně stále udivuje, jak vehementně prosazuješ své špatné zkušenosti ( viz, tvé příspěvky ) Nikdo se ti tu taky nesnaží vnutit, nebo přesvědčit, kup si to !

          Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 8:08:52

          Slavík >> tak to me nenapadlo,kamo.... To je odpoved za minimalne 2 bludistaky...

            NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 7:51:37

            deni 79 >> Teď jsi to trefil . Mě stačí vidle mám takový že jdou vytáhnout až na 150cm takže můžu pruty klidně dát tam kam je se stojanem nedáš . Stojany jsou dobrý pouze na místa kde nejde nic zapíchnout .

              NSlavík - Profil | Út 5.3.2013 7:50:40

              deni 79 >> já ano LŽÍCE kamaráde :))

                Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 7:47:31

                Slavíček >> a ty znas neco vic variabilnejsiho nez vydlicky??!! :-)

                  NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 7:44:03

                  deni 79 >> Hezký je ale dnes u mě na prvním místě je co největší variabilita použití a tohle to nesplňuje .

                    Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 7:04:16

                    Kocháč >> jedna z moznosti... Taky ji mzes prisroubovat na bort lodi

                      NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 7:01:24

                      deni 79 >> úplně ty patky vidím přivrtane k padlým stromům nebo pařezům :-)

                        Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:48:55

                        Cronicle >> tak samozrejme se muze stat,ze to orves o nejaky predmet v zemi,ale jak jsem psal-je to elox. I kdybych si to mel nechat na konci sezony znova nechat preeloxovat,tak me jedna vydle vyjde na 50,- koukni treba tady--- http://www.aa.cz/galvanika/index7.htm

                          Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:44:51

                          Slavíček >> jak jsem psal nekde nize,tak hlavni sada je Ranger v plne palbe a tohle je sada druha na kratsi vychazky. Jen je to tak nadherny a domysleny,ze stale dokupuji jako pacient...

                            NCronicle - Profil | Út 5.3.2013 6:43:59

                            deni 79 >> no dobre, ale pokiaľ narazia na kameň? Do štrku asi použiješ zavrtávačky, ale aj tak si myslím, že sa poškriabaniu nevyhneš..Alebo sa mýlim? Mne osobne sa páči rada Black Label, no práve to ošuchávanie ma odrádza. Inak je za prijateľnú cenu, oproti mojím Matrixom.

                              NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 6:39:07

                              deni 79 >> Pěkná cena podle mě zbytečnost . Měl jsem i munstang to byl proti tomu super stojan . Ale klidně si to kup . Jen aby jsi nezjistil jako já že jsi vyhodil pouze prachy . I když tohle někdo neřeší .

                                Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:39:02

                                Cronicle >> vypada to ze ne. Je to eloxovany hlinik,takze pri rozumnem pouzivani to vydrzi.

                                  NCronicle - Profil | Út 5.3.2013 6:35:31

                                  deni 79 >> Ahoj, mám otázku..nejde z nich farba dole?

                                    Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:32:33

                                    Slavíček >> hrazdy a jeden par vydli vychazi asi na 2ku. Je jen na tobe,co si dokoupis a co povazujes za nezbytne...
                                    Pokud sectes me 2 fotku z teto diskuse,tak jsem na cca 8000,- i z retizkacema v plne palbe...

                                      NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 6:27:34

                                      deni 79 >> Kolik stojí celý ? Rád bych třeba tě s tím viděl na labi někde kde potřebuješ dát pruty do vody nebo každý jiným směrem myslím do leva do prava .

                                        Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:25:12

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.3.2013 6:21:38 >> :-) :-)