Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NRadek Fox - Profil | Út 5.3.2013 6:21:38

deni 79 >> Já si to myslel, jsi také řádný pacient :-))))

    Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:18:14

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 4.3.2013 20:15:58 >> prvni zapis teto luxusni diskuse.... Vcerejsi zbozi byla pouze doobjednavka k tomuto...

      Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:15:00

      Slavíček >> myslis tu malou vydli ci adapter na molo? Vydle stoji cca 330,- a adapter myslim 400,-

        NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 6:12:47

        deni 79 >> Nevím kolik stojí tenhĺe krám ? Ten gardner stál kolem 6000 a už nikdy více . Když se ti líbí tak si to kup .

          Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 6:08:01

          Slavíček >> trosku predstavivosti chlape... Je docela dost mist,kde toto vyuziju a molo to pri tom neni...

            Nbremic - Profil | Út 5.3.2013 6:06:42

            Slavíček >> no někde se dají najít...třeba sypaný a vázaný "molo" na Hartě na Nové Pláni

              NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 6:04:41

              deni 79 >> To možná ano. Rád bych viděl kde na našich svazovkách máš mola ? A kdyby bylo tak to bude to poslední místo kam bych si sedl . Zlaté vidle stojany jsem měl 2 oba jsem prodal .

                Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 5:59:50

                Slavíček >> jenze Fox tuto ultra kratkou vydlicku ma vymyslenou pro Stage stand...
                Gardner nemel v nabidce adapter na mola.

                  NSlavíček - Profil | Út 5.3.2013 5:56:41

                  Měl jsem podobného jezevčíka od firmy gardner . Můj názor nechtěl bych ho ani zadarmo ! Nedá se to všude postavit člověka to omezuje ve výběru místa .

                    Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 5:48:31

                    Kocháč >> to mam. Je to vyfoceno jako uplne prvni zapis teto diskuse..

                      Naqua57 - Profil | Po 4.3.2013 23:02:40

                      Možná variace, rod pod....))))

                        Naqua57 - Profil | Po 4.3.2013 23:01:15

                        Ze zákulisí výrobního procesu, od nákresu až po výrobu trval 10 měsíců...)))

                          NKocháč - Profil | Po 4.3.2013 20:18:50

                          Radek Ráliš >> Radek Fox - 4.3.2013 20:15:58 >> Asi nás překvapí a vytasí se se zbytkem. dlouhýma vidlema a patkama na molo

                            NRadek Fox - Profil | Po 4.3.2013 20:15:58

                            Kocháč >> Ještě jsi zapoměl zmínit ten adaptér :-))) Třeba má Deni 79 ty "kolíky" koupené ke stojanu...

                              NKocháč - Profil | Po 4.3.2013 20:12:31

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 4.3.2013 20:09:14 >> úplně to vidím jak po každým záběru nasraně sundávám z blanku prutu vidličku s rohatinkou :o)

                                NRadek Fox - Profil | Po 4.3.2013 20:10:02

                                deni 79 >> Díky za vysvětlení ;-)

                                  NRadek Fox - Profil | Po 4.3.2013 20:09:14

                                  Kocháč >> Ne, to je propiska :-)))) Fox si je nechal vyrobit u fa Parker :-))))

                                    Ndeni 79 - Profil | Po 4.3.2013 19:07:38

                                    Kocháč >> dobre ty...

                                      NKocháč - Profil | Po 4.3.2013 19:05:36

                                      deni 79 >> to jsou kolíky k bivaku?

                                        Naqua57 - Profil | Po 4.3.2013 19:04:27

                                        deni 79 >> Koukám, je to paráda....