- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fox Black Label
Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuziAutor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Ndeni 79 - Profil | Po 4.3.2013 19:04:04
Ondřej Macků-Maca >> 12,5 cm je vazne mazec.... Fox no.. :-) :-)
NOndřej Macků-Maca - Profil | Po 4.3.2013 19:00:41
deni 79 >> Mě se teda ten black label taky líbí a momentálně čekám na black labelový snag ears, ale ty ultra krátký vidle, to už je fakt mazec :-)
Naqua57 - Profil | Po 4.3.2013 12:10:40
deni 79 >> Záhada vysvětlena, to je přesně to samé, jak už jsem zde psal o těch nerezových vidliček od Foxe, taky je nezařadil do katalogu.....)))))
Ndeni 79 - Profil | Po 4.3.2013 8:46:09
Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 23:08:32 >> podle Tondy to original je. Kupoval jej pred 10lety v Holandsku od Anglanu a puvodne mel byt zarazen i do katalogu. To se nestalo...
Ndeni 79 - Profil | Po 4.3.2013 8:20:19
aqua57 >> v pohode,me by taky zajimalo,zda to je origos liska...
Po poledni mi prijede PPL.....
Po poledni mi prijede PPL.....
Naqua57 - Profil | Po 4.3.2013 8:11:58
deni 79 >> Zdar, Tondu neznám, a nemám zájem a taky jsem nechtěl s vím příspěvkem na věc, jakkoliv úmyslně poškodit jeho osobu.....)))))
Naqua57 - Profil | Po 4.3.2013 7:34:38
Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 23:10:04 >> Zdar, to je v pohodě. S tím katapultem, jsem na pochybách stejně jako ty, že to není originál od Foxe. Už jenom ta povrchová úprava stojanu, katapultový košíček (měl jsem několik druhů praků, zde je jiná barevnost a použitý materiál) )a také kolíky do země, to není jejich styl. Mohu se mýlit, ale jsem přesvědčený, že Fox to není.........))))
Ndeni 79 - Profil | Po 4.3.2013 6:54:03
Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 23:08:32 >> je to zvlastni,Tonda nema zapotrebi kupovat kopie. Proto take usuzuji,ze to je origos,ale treba urcen jen pro jejich trh. Vazne nevim...
Ndeni 79 - Profil | Po 4.3.2013 6:51:13
Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 23:10:04 >> neboj,my se k tematu urychlene vratime....
NRadek Fox - Profil | Ne 3.3.2013 23:10:04
aqua57 - >> Snad jsem Ti to zde tím solarem nezahnal do slepé uličky ;-) Od zadání otázky Fox Black Label nechci moc odcházet ;-)
NRadek Fox - Profil | Ne 3.3.2013 23:08:32
deni 79 >> To není žádný problém, stačí zadat zakázku a zaplatit firmě, která se takovou úpravou zaobírá ;-) Zaráží mne použití toho nerezového materiálu a konstrukce, která připomíná stojany jiných značek, dále i vidličky, které se aretují šroubem. To zkrátka není rukopis firmy Fox international !!! Jediný člověk, který by nám tuto otázku zodpověděl, je Tonda Kaprňák...
Parťák je také fanda do fa Fox, a když dával dohromady solární panel, který s sebou vozíme na výpravy k dobíjení akumulátorů, nechal na samolepku napsat Fox system :-)))) Je pravda, že to není profesionálně propracované, ale i to by se dalo zvládnout...
Parťák je také fanda do fa Fox, a když dával dohromady solární panel, který s sebou vozíme na výpravy k dobíjení akumulátorů, nechal na samolepku napsat Fox system :-)))) Je pravda, že to není profesionálně propracované, ale i to by se dalo zvládnout...
Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 22:26:24
aqua57 >> no tak ta teda je fesacka.
Prave resim zda si jednu poridit ci nikoliv. Za chvili budou mlady,tak se musim rozhybat. To vis,clovek na rybach potrebuje hlidace....
Prave resim zda si jednu poridit ci nikoliv. Za chvili budou mlady,tak se musim rozhybat. To vis,clovek na rybach potrebuje hlidace....
Ndeni 79 - Profil | Ne 3.3.2013 22:11:41
aqua57 >> ja uz jsem se lekl ze jsi stejny psycho jako ja...:-)
Naqua57 - Profil | Ne 3.3.2013 22:06:16
deni 79 >> Ne nemám, to je jenom stažený obrázek, asi jak to bude vypadat až to dáš ty do kupy.....))))
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NShimano Power Aero 100001660
NKaprařský top vercajk3167
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NATTs hlásiče a ATTx příposlech546
NFanclub značky Shimano16402
NSolar World Wide Pod282
NHarrison - vše o této značce3722
NLov z nafukovacího člunu1187
NLithiové baterie - srovnání1546
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...

















