- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Deti pres noc na rybach
V kolika jste vzali decka na prvni noc k vode? :-)
Autor diskuse: xafrox - Profil , 23.2.2013 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
10x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Ncimelik - Profil | Ne 24.2.2013 16:54:11
GRUPA >> Plně s
tebou souhlasím,letos budu brát syna(3r.) prvně k vodě a už ted přemyšlím jak ho zabavím..
tebou souhlasím,letos budu brát syna(3r.) prvně k vodě a už ted přemyšlím jak ho zabavím..
NGRUPA - Profil | Ne 24.2.2013 16:46:43
MAXXSKATER >> ten strší, okolo 4-týho roku, když jsem ho vzal k vodě na nástražky, tak švihl prutem do vody a řekl, že chce jet do Olympie. :-) Hodně mi to vzalo vítr z plachet..., ale rok se s rokem sešel a za chvilku dělá zkoušky na první RL.
Hlavní je ty děti umět zabavit, takže člověk nesmí být sobec a nahodit obě udice na boilie, nebo na sumce, kde na záběr bude čekat i několik hodin, dní...
Když jsem je měl oba, tak jsem přes den skoro nechytal, protože starší obsadil feeder a madej se pral s bičem.
Až se nabažili lovu, tak mě taky chvilku nechali chytat, aspoň na jeden prut. :-) Klasický lov, jsem si mohl užít jen večer, nebo brzo ráno.
O tom to je! Jak se budou u vody nudit, už se jim tam chtít nebude.
Ať ti to hrrčííí.......
Hlavní je ty děti umět zabavit, takže člověk nesmí být sobec a nahodit obě udice na boilie, nebo na sumce, kde na záběr bude čekat i několik hodin, dní...
Když jsem je měl oba, tak jsem přes den skoro nechytal, protože starší obsadil feeder a madej se pral s bičem.
Až se nabažili lovu, tak mě taky chvilku nechali chytat, aspoň na jeden prut. :-) Klasický lov, jsem si mohl užít jen večer, nebo brzo ráno.
O tom to je! Jak se budou u vody nudit, už se jim tam chtít nebude.
Ať ti to hrrčííí.......
NMAXXSKATER - Profil | Ne 24.2.2013 16:24:23
Synkovi je teďka 2 a půl roku, taky bych chtěl už něco většího s ním podniknout, tak uvidíme, jak to půjde. :-) Podle názorů koukám, že je to těžké, ale ne nemožné - ale tak to je všechno s dětmi, že ? :o)
Nmara3 - Profil | Ne 24.2.2013 16:21:35
poprve byla holka v peti letech a byl to masakr a da se tak chytat jen na boile a nesmi to moc brat.Ale stejne je to zazitek pro oba takze letos si to parkrat zopaknem a priberu psa aby mnela koho mordovat a snad uz to bude klidnejsi
NGRUPA - Profil | Ne 24.2.2013 16:15:07
xafrox - >> ahoj
obě dvě vloni, jednomu bylo 8 a druhýmu 4. Zvládli jsme to opakovaně několikrát, na nejedné výpravě. Ale být sám s dvěma dětma daleko od lidí je trošku náročné, ale né nemožné. Na jedné z výprav jsme byli úplně sami, nikde nikdo a to pro ně bylo asi skutečné dobrodružství, žádná TV, žádná máma...
:-)
PS: jak zavřou oči, spadne člověku kámen ze srdce. :-) Pak má člověk chvilku i pro sebe, než padne taky do pelechu...
obě dvě vloni, jednomu bylo 8 a druhýmu 4. Zvládli jsme to opakovaně několikrát, na nejedné výpravě. Ale být sám s dvěma dětma daleko od lidí je trošku náročné, ale né nemožné. Na jedné z výprav jsme byli úplně sami, nikde nikdo a to pro ně bylo asi skutečné dobrodružství, žádná TV, žádná máma...
:-)
PS: jak zavřou oči, spadne člověku kámen ze srdce. :-) Pak má člověk chvilku i pro sebe, než padne taky do pelechu...
Ncimelik - Profil | Ne 24.2.2013 16:04:59
Zdarec,
letos bych chtěl poprvé kluka vzít na noc do bivaku, budou mu v dubnu 3 roky tak snad bude v poho.Ale přenosné dvd bude, bez toho by to asi zatím nešlo.
letos bych chtěl poprvé kluka vzít na noc do bivaku, budou mu v dubnu 3 roky tak snad bude v poho.Ale přenosné dvd bude, bez toho by to asi zatím nešlo.
Nsison - Profil | Ne 24.2.2013 12:59:05
Syn zacal se mnou jezdit kdyz mu byli ctyri.Ted ma sedum a dokaze zdolat kapra i na me pruty.Nekdy mi to pripada jako by bojoval se zralokem ale na sedum roku uz ma osobak sedumdesat cm.Jen aby mu ten zajem vydrzel a mel pekny vztah k rybam prirode a lidem.
Nviceroy - Profil | Ne 24.2.2013 11:35:58
sanov >> napis rovnou ze jezdis se sousedama :-))))))))))))
Nloda30 - Profil | Ne 24.2.2013 11:27:43
Dceřin den na rybách od snídaně až po zasloužilý odpočinek...Je z podivem, kolik toho ty děti někdy vydrží...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17





























