Pohybové čidlo flajzar Q-PIR2

Zdravím všechny Flajzaristy ;-) zajímala by mne funkčnost čidel pohybu Q-PIR2 Kdo s nimi má zkušenosti. Přemýšlím o nich a tak bych chtěl vědět jak je to s jejich funkčností, co zaznamenávají a co ne. Jak musí být vysoko nad zemí a co všechno zachytí a na jakou vzdálenost, nebo jestli s nimi má někdo nějakou špatnou zkušenost.
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 21.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 19:31:18

románek >> Udělej ze sebe Hopkirka.Datum Tvýho narození vypovídá o tom,že víš o co jde.

    NGreysmen - Profil | So 23.2.2013 19:26:07

    románek >> tak choď na opačnou stranu než máš čidlo :-)

      NPavol sk - Profil | So 23.2.2013 19:24:31

      Jirka Rybka >> vydáva to jeden súvislí ton,alebo len gong?

        Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 19:24:13

        Jirka Rybka >> A nestačí potom přes čidlo jenom přetáhnout igelitový pytlík na furt?

          Nrománek - Profil | So 23.2.2013 19:23:54

          Jirka Rybka >> mám toto stejné někdy to v noci řve když se jdu vychcat musím to ještě zdokonalit aby to nebralo mojí osobu to pak je randál :-))

            NBarbusek - Profil | So 23.2.2013 19:23:44

            Jirka Rybka >> pěkné, kde se to dá sehnat a jak tam napojit ten zdroj

              NJirka Rybka - Profil | So 23.2.2013 19:21:36

              tonda1953 >> mám tohle 2 roky loni nám na rybách 3 dny propršelo i s větrem a v pohodě , ta stríška má asi 3 cm přesah na každou stranu a na tělo čidla jsem natáhl rozstřižený igeliták a zatím to bylo dostačující , a při obyč dešti to je dokonalé,

                Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 19:14:47

                Jirka Rybka >> Co to udělá pokud prší a fouká silnější vítr z boku?Jinak OK

                  NPavol sk - Profil | So 23.2.2013 19:13:28

                  Jirka Rybka >> Ahoj.Jednoduché a účinné :-)

                    NJirka Rybka - Profil | So 23.2.2013 19:11:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    a foto

                      NJirka Rybka - Profil | So 23.2.2013 19:11:03

                      já to mám takto a dole je závit na rybářskou vydličku, na 9V baterku to vydrží makat v kuse měsíc, huláká to jako čert, vvplaší to všechno,

                        NJirka Rybka - Profil | So 23.2.2013 19:01:10

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 16:58:44 >> ale u tohoto čidla pozor na to existusí dvě varianty , pro denní provoz , aprovoz 24 hod to pro denní provoz pobužel nefunguje za tmy, cena stejná,

                          NBitko - Profil | So 23.2.2013 18:49:19

                          Raz som vyplasil Indo-slovaka na rybach natiahnutym vlascom na konci ktoreho boli plechovky od piva po "rybaroch" co ich asi NEMOHLI zobrat spat domov. Fungovalo to super, ked som spoza karavanu vybehol s nohou od stola (baseboolky vtedy u nas este noboli bezne) a spoluobcan palil ako blesk a to som mal 16 rokov :-)

                          K vodotesnosti PIR. Kludne elektroniku zasilikonujte (okrem samotneho senzora), ale pozor na vodive silikony. Treba si to Ohmetrom odskusat, alebo vytlacit hada, nechat vyschnut a prilozit L+PEN pokial nic tak OK, pokial rana tak HA-HA-HA

                            NGreysmen - Profil | So 23.2.2013 18:32:03

                            tonda1953 >> taky možný ;-)

                              Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 18:28:16

                              Greysmen >> Možná se ještě objeví někdo z dobrým nápadem jak na to,nebo jiným,lepším výrobkem.

                                Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 18:14:35

                                Greysmen >> No vidíš šikulo...

                                  NGreysmen - Profil | So 23.2.2013 18:10:55

                                  tonda1953 >> otevřít elektroniku zalakovat a do spojů sicon

                                    Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 18:09:01

                                    Greysmen >> Pokud jsi trochu kutil,tak to jistě nebude pro Tebe velký problém.

                                      NGreysmen - Profil | So 23.2.2013 18:01:35

                                      tonda1953 >> jo, nějaké čidlo by určitě šlo upravit nějakým způsobem aby bylo odolné dešti