Pohybové čidlo flajzar Q-PIR2

Zdravím všechny Flajzaristy ;-) zajímala by mne funkčnost čidel pohybu Q-PIR2 Kdo s nimi má zkušenosti. Přemýšlím o nich a tak bych chtěl vědět jak je to s jejich funkčností, co zaznamenávají a co ne. Jak musí být vysoko nad zemí a co všechno zachytí a na jakou vzdálenost, nebo jestli s nimi má někdo nějakou špatnou zkušenost.
Autor diskuse: Greysmen - Profil , 21.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 17:56:29

Greysmen >> Takže naše skromný rady Ti možná trochu pomohou.Na výběr toho moc není,ale aspoň něco.než nic.

    NGreysmen - Profil | So 23.2.2013 17:52:40

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 17:43:05 >> tak tak žádnej střeleckej klub, jde o funkčnost čidel nebo jejich náhražek a jejich funkčnost. To ostatní už je na každém z nás jak se zachová na danou situaci já osobně bych byl určitě pro, aby k žádné z níže popisovaných nebo spíše spokulovaných nedošlo, tomu by myslím mohlo pomoci nějaké čodlo kreré houkne a z 90% si myslím že zvíře se lekne a zmizí a lapka s chňapkou radši vemou roha z vidinou toho, že z toho nic nebude.

      Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 17:51:28

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 17:45:37 >> Díky.

        NRadek Fox - Profil | So 23.2.2013 17:45:37

        tonda1953 >> Větší detail jsem bohužel nenašel.

          NSlavíček - Profil | So 23.2.2013 17:45:20

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 17:43:05 >> To máš pravdu ale osobně bych to řešil takhle . Ale vzhledem k tomu že jsem měl kdysi oplétačky z nedovoleným ozbrojováním sebou vozím pouze sprej . Když chce někdo krást musí počítat že dostane náležitou odměnu . Když stát v tomhle stojí za starou bačkoru .

            NRadek Fox - Profil | So 23.2.2013 17:44:42

            tonda1953 >> Hledal jsem nějaké fotky, tak zde to je. Jinak zdrojem je baterie 9V, která bývá většinou i v hlásičích.

              NRadek Fox - Profil | So 23.2.2013 17:43:05

              Slavíček >> Rosťo, nenatáčíme western :-)) Řešíme zde případ, kdy Tě přijdou šmejdi přepadnout a mnohdy i zmrzačit, pokud né zabít !!!

                NSlavíček - Profil | So 23.2.2013 17:33:58

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 17:19:54 >> Záleží čím ten kvér nabíješ . Místo broků bych dal hrubou sůl a viděl bys . Jinak měl jsem taky čidlo přidělal jsem ho gumičkou ke stromu když pršelo dával do igelitového pytle .

                  Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 17:24:06

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 17:19:54 >> Ještě jeden dotaz.Je to na baterie a jaká je cena.

                    NRadek Fox - Profil | So 23.2.2013 17:19:54

                    tonda1953 >> Stačí na to udělat stříšku z plechu, který můžeš natřít tmavší barvou. Stejná čidla používáme opravdu déle než deset let !!!

                      Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 17:18:05

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 16:58:44 >> Bohužel ale vypadá,že nebude taky asi vodotěsné.

                        NRadek Fox - Profil | So 23.2.2013 16:58:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Greysmen >> Vyřeš to obyčejným pohybovým čidlem s názvem LX-AL2.

                          Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 16:56:38

                          Kuban >> Myslím,že něco z tohoto je možná ještě účinnější...

                          http://www.paralyzery-vychytavky.cz/paralyzer/eshop​/2-1-PARALYZERY-OBUSKY

                            NBarbusek - Profil | So 23.2.2013 16:38:41

                            Greysmen >> jojo, snad i na líný kůže z východu. Musím říci, žes mě inspiroval-jdu to hledat... :)

                              NBarbusek - Profil | So 23.2.2013 16:36:57

                              Kuban >> teleskopický obušek je zase favorit můj :)

                                NGreysmen - Profil | So 23.2.2013 16:36:29

                                Barbusek >> ten šedej plast kásně modře píše i na černej podklad ;-))))

                                  NBarbusek - Profil | So 23.2.2013 16:34:56

                                  Greysmen >> jo, to je dobrá možnost, možná nejlepší

                                    NKuban - Profil | So 23.2.2013 16:30:35

                                    Barbusek >> pro takový situace doporučuju tohle.200g speciálního plastu(něco na způsob topůrek od Fiskarsu),dobře se s ní máchá.Cílem je způsobit co největší bolest,zranit není prvořadé.Prostě ho seřezat,že ho doma nepoznaj ani po hlase :o)

                                      NGreysmen - Profil | So 23.2.2013 16:25:22

                                      Barbusek >> kamarádovo12 ks 9mm redukovanejch plasťáků by jim to vysvětlilo v patřičném jazyce

                                        NBarbusek - Profil | So 23.2.2013 16:21:11

                                        arnošt >> spíš ne pro tebe reakce, ale co uděláš, když ti budou Indočechové brát věci a mávat noži? Max. vystřelíš párkrát do vzduchu. Víc dělat stejně nemůžeš (v podstatě). ..