- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pohybové čidlo flajzar Q-PIR2
Zdravím všechny Flajzaristy ;-) zajímala by mne funkčnost čidel pohybu Q-PIR2 Kdo s nimi má zkušenosti. Přemýšlím o nich a tak bych chtěl vědět jak je to s jejich funkčností, co zaznamenávají a co ne. Jak musí být vysoko nad zemí a co všechno zachytí a na jakou vzdálenost, nebo jestli s nimi má někdo nějakou špatnou zkušenost.Autor diskuse: Greysmen - Profil , 21.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
28x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 17:56:29
Greysmen >> Takže naše skromný rady Ti možná trochu pomohou.Na výběr toho moc není,ale aspoň něco.než nic.
NGreysmen - Profil | So 23.2.2013 17:52:40
Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 17:43:05 >> tak tak žádnej střeleckej klub, jde o funkčnost čidel nebo jejich náhražek a jejich funkčnost. To ostatní už je na každém z nás jak se zachová na danou situaci já osobně bych byl určitě pro, aby k žádné z níže popisovaných nebo spíše spokulovaných nedošlo, tomu by myslím mohlo pomoci nějaké čodlo kreré houkne a z 90% si myslím že zvíře se lekne a zmizí a lapka s chňapkou radši vemou roha z vidinou toho, že z toho nic nebude.
NSlavíček - Profil | So 23.2.2013 17:45:20
Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 17:43:05 >> To máš pravdu ale osobně bych to řešil takhle . Ale vzhledem k tomu že jsem měl kdysi oplétačky z nedovoleným ozbrojováním sebou vozím pouze sprej . Když chce někdo krást musí počítat že dostane náležitou odměnu . Když stát v tomhle stojí za starou bačkoru .
NRadek Fox - Profil | So 23.2.2013 17:44:42
tonda1953 >> Hledal jsem nějaké fotky, tak zde to je. Jinak zdrojem je baterie 9V, která bývá většinou i v hlásičích.
NRadek Fox - Profil | So 23.2.2013 17:43:05
Slavíček >> Rosťo, nenatáčíme western :-)) Řešíme zde případ, kdy Tě přijdou šmejdi přepadnout a mnohdy i zmrzačit, pokud né zabít !!!
NSlavíček - Profil | So 23.2.2013 17:33:58
Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 17:19:54 >> Záleží čím ten kvér nabíješ . Místo broků bych dal hrubou sůl a viděl bys . Jinak měl jsem taky čidlo přidělal jsem ho gumičkou ke stromu když pršelo dával do igelitového pytle .
Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 17:24:06
Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 17:19:54 >> Ještě jeden dotaz.Je to na baterie a jaká je cena.
NRadek Fox - Profil | So 23.2.2013 17:19:54
tonda1953 >> Stačí na to udělat stříšku z plechu, který můžeš natřít tmavší barvou. Stejná čidla používáme opravdu déle než deset let !!!
Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 17:18:05
Radek Ráliš >> Radek Fox - 23.2.2013 16:58:44 >> Bohužel ale vypadá,že nebude taky asi vodotěsné.
Ntonda1953 - Profil | So 23.2.2013 16:56:38
Kuban >> Myslím,že něco z tohoto je možná ještě účinnější...
http://www.paralyzery-vychytavky.cz/paralyzer/eshop/2-1-PARALYZERY-OBUSKY
http://www.paralyzery-vychytavky.cz/paralyzer/eshop/2-1-PARALYZERY-OBUSKY
NBarbusek - Profil | So 23.2.2013 16:38:41
Greysmen >> jojo, snad i na líný kůže z východu. Musím říci, žes mě inspiroval-jdu to hledat... :)
NGreysmen - Profil | So 23.2.2013 16:36:29
Barbusek >> ten šedej plast kásně modře píše i na černej podklad ;-))))
NKuban - Profil | So 23.2.2013 16:30:35
Barbusek >> pro takový situace doporučuju tohle.200g speciálního plastu(něco na způsob topůrek od Fiskarsu),dobře se s ní máchá.Cílem je způsobit co největší bolest,zranit není prvořadé.Prostě ho seřezat,že ho doma nepoznaj ani po hlase :o)
NGreysmen - Profil | So 23.2.2013 16:25:22
Barbusek >> kamarádovo12 ks 9mm redukovanejch plasťáků by jim to vysvětlilo v patřičném jazyce
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLithiové baterie - srovnání1546
NShimano Power Aero 100001660
NZlatá kaprařská malina1332
NMikbaits - pikantní švestka534
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NKteré Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????620
NHarrison - vše o této značce3722
NOdpadávací kámen při vyvážce283
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
6:53NKrátkodobá kaprařina x 9926
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
















