MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

PETLOV - Profil | Pá 1.1.2016 8:31:58

Mi!d@72 >> Tak vcera jsme to zakoncily s Rostou :))))).....pepíííík nedorazil i presto ze jsem mu volal,rikal ze uz to tahne 3 dny :))),ale s Rostou jsme radne zakoncily a nakonec jsme skoncily u nas (u brachy)....no coment.....:))))

    bart.bm - Profil | Po 28.12.2015 22:25:57

    RST >> asi zustala dohoda jen na papire.....

      RST - Profil | Po 28.12.2015 16:38:56

      PETLOV >> Ano to je pravda.

        PETLOV - Profil | Po 28.12.2015 16:37:19

        RST >> ale na RL by meli prodat take,ale "nečlenskou" povolenku,ale za podstatne dražší peniz.

          PETLOV - Profil | Po 28.12.2015 16:17:38

          RST >> to je samozrejmost,tak jsem to ani nepsal.

            RST - Profil | Po 28.12.2015 6:53:09

            PETLOV >> Pro MRS jen RL nestačí, musí být i legitimace a splněné členské povinnosti. Jinak by ti neměli prodat povolenku. Taková je dohoda mezi ČRS a MRS.

              Mi!d@72 - Profil | Ne 27.12.2015 22:09:11

              PETLOV >> ...taky jsem si to myslel...a s tím medvědem...!!!(((

                PETLOV - Profil | Ne 27.12.2015 21:02:25

                Mi!d@72 >> ohledne toho MRS ti staci platny ryb.listek.

                  PETLOV - Profil | Ne 27.12.2015 18:50:47

                  Mi!d@72 >> dneska zmena mista a to same :)) a mlha jak hrom.

                    PETLOV - Profil | Ne 27.12.2015 18:49:29

                    Mi!d@72 >> tak vcera bez potahu a 3 rybari.

                      Mi!d@72 - Profil | Ne 27.12.2015 9:54:42

                      PETLOV >> ...tak co,jak včera brali,bylo tam hodně lidu...???

                        PETLOV - Profil | So 26.12.2015 12:22:44

                        Mi!d@72 >> pepííík nedorazil a to cidlo jsem vymenil a je vse ok...toho činana jim pekne vratim !!!!

                          Mi!d@72 - Profil | So 26.12.2015 9:04:47

                          PETLOV >> ...na toho silvestra to nevypadá zrovna dobře...!!!
                          http://pocasi.seznam.cz/prerov#ctvrtek

                            Mi!d@72 - Profil | So 26.12.2015 9:02:43

                            PETLOV >> ...jinak to čidlo by mělo být stejné i na 1.3 mpi...

                            http://www.skoda-dily.cz/eshop/6u0919501b-cidlo-tep​loty-dvojite.html

                              Mi!d@72 - Profil | So 26.12.2015 9:01:40

                              PETLOV >> ...tak jak to včera dopadlo,Pepík se dostavil...???

                                Mi!d@72 - Profil | St 23.12.2015 17:00:02

                                PETLOV >> ...kvalitu masa musíš kontrolovat...!!!

                                  Mi!d@72 - Profil | St 23.12.2015 16:27:41

                                  PETLOV >> ...zřejmě putovní cedule...!!!

                                    king76 - Profil | Út 22.12.2015 23:58:21

                                    PETLOV >> Kuwa to dělá neplechu banda jedna :-(

                                      PETLOV - Profil | Ne 20.12.2015 18:32:43

                                      Mi!d@72 >> jo a cedule je opet na svem miste nez si ji zase nekdo premistí dle svych potreb !!

                                        PETLOV - Profil | Ne 20.12.2015 18:30:41

                                        Mi!d@72 >> jinak v zakazanem uz jako tradicne kazdy rok zacina asi kontrolni odlov !!!!!!!