MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

PETLOV - Profil | Ne 20.12.2015 18:25:46

Mi!d@72 >> Tak jsem to nestihl,tak snad priste :)),ale byl jsem se aspon podivat na rybniku...bobrik macíík se zase rozjel a ma tam i peknou dalnici...letos ho asi skolí nebo foukne silnejsi vitr a je dole .)

    Mi!d@72 - Profil | Ne 20.12.2015 8:29:02

    PETLOV >> ...myslel jsem to ironicky,jinak zkus zjistit od hnědky,co to je za kusana...jestli s ním budeš mluvit...(((

      PETLOV - Profil | Ne 20.12.2015 8:25:10

      Mi!d@72 >> a do oseka nevim jestli to dnes budu stihat mam toho moc !!

        PETLOV - Profil | Ne 20.12.2015 8:23:49

        Mi!d@72 >> můj kamoš.....ty pijes hned po ranu :))))))

          Mi!d@72 - Profil | Ne 20.12.2015 7:59:18

          PETLOV >>... zdar,jedeš dnes k tomu hnědýmu škodovkovi...???...ale jinak ten tvůj novej kámoš(kakatel)to je teda kus,co slovo,to perla...!!!

            PETLOV - Profil | St 16.12.2015 21:38:50

            Mi!d@72 >> no uvidime pres vikend se stavim u hnede skodovky a treba se neco dozvim :))))

              Mi!d@72 - Profil | St 16.12.2015 21:31:00

              PETLOV >> ...to víš,tady to tak chodí,ale s tím Balatonem je to zajímaví,dotace EU a za rok chytáme...???...fakt zajímavé...

                PETLOV - Profil | St 16.12.2015 21:14:22

                Mi!d@72 >> hnedou skodovku znaji asi vsude :))) a s tim jadranem je pravda ze jsem to slysel od nej,ale to je asi tak vse co mi rekl,tak jsem se chtel zeptat jestli o tom nekdo neco nevi tady na mrku a vidis sam jen same urazky a nadavky...je lepsi sem nic nepsat !!!....vsude narazis na nejakeho woa co si leci svoje mindraky...dik za sz a za pozvani,ale nic s toho nebude,klidne me zase zrus.

                  KazaTHCel - Profil | St 16.12.2015 12:52:18

                  no dobře dobře tak ať máte klid kuci tady máte pár háčků a čárek )))) ale stejně, časem tak budete psát všichni páč je to rychlejšíííí. A vůbec byly ste někdo teď v nejbližší době na ně ??? Je jedno kde ) záleží jestli jste byly a nějakej podrb byl ) protože mě se uplně nechce i když dneska je pěkně si říkam nemarodit už bych tam byl vypleštěněj )

                    bart.bm - Profil | St 16.12.2015 12:39:22

                    Gandhi >> nepochopil :-)))))))

                      bart.bm - Profil | St 16.12.2015 12:38:29

                      -bedna- >> von je v Lipniku vzdycky blbej kurz...onehda jsem jel kurz Prerov a koukam Olomouc... :-))))))

                        -bedna- - Profil | St 16.12.2015 12:14:37

                        Marczech >> KazaTHCel - 16.12.2015 10:40:03 >> Ale je pravda,že ty musíš být určitě hodně vzdělanej člověk.Takhle nečitelně škrábat vidím většinou doktorský rukopis na předpisu k lékům,ale ty jsi to dokázal i v elektronické podobě přes klávesnici.:-):-):-)
                        A máš recht Gándhí je maďarský důchodce.V tom jsme za jedno,zrovna včera mě volal jestli bych nechtěl pár forintů s ním směnit za koruny,že jede k nám a je zrovna u nich blbej kurz ke koruně.:-):-)

                          RST - Profil | St 16.12.2015 11:38:19

                          Marczech >> KazaTHCel - 16.12.2015 10:40:03 >> :-)))))))))

                            KazaTHCel - Profil | St 16.12.2015 10:40:03

                            gandi prej TI vole) hahaha tady je to myslim sama generace iq tykve a duchodce pise ze prej madar
                            hele prduchu tys myslim ani madara z letadla nevidel )

                              RST - Profil | St 16.12.2015 9:42:11

                              Gandhi >> Věk říkám, že je to maďar:-)

                                Gandhi - Profil | St 16.12.2015 9:39:10

                                Marczech >> KazaTHCel - 16.12.2015 7:39:48 >> ti vole tvůj češtin to se nedá:))

                                  KazaTHCel - Profil | St 16.12.2015 7:39:48

                                  byl sem celou dobu vtom ze petlov je nekdo uplne jinej skoro sem chudakovy krivdil az ho potkam na rybach musim se mu omluvit a rict mu celou tuhle legracni hystorku

                                  vsem vam do new year preju at vam ryby berou i tomu chudakovy preju dal ty maly kandaty ))))))))
                                  jestli napecu naky cukrovi tak vam vsem poslu po holubovi)))))))))

                                    KazaTHCel - Profil | St 16.12.2015 7:33:28

                                    ops omlouvam se tomu cloveku kterej ma hnedou skdovku a bydli v oseku to sem si ho popletl s nakym troubou tady takze bacha na ty zilky at vam z tech chytrych reci nepraskne ptakopysk

                                    vy ste tady totiz asik jinej GANG co )))))))))))))))))))))))))))))))))

                                      KazaTHCel - Profil | St 16.12.2015 7:29:44

                                      ae no tak uvolnete se uz vam z toho sezeni doma asik krapet praskaji zilky v ocich )))))))))))))
                                      hneda skodovko nedelej famy a nenadavej myslel sem ze si dospelej ae asik to nevypada, az zas vytahnu urvanyho kapra s tvou montazi v hube tak ho sem schvalne vyfotim at se vseci zasmeji
                                      a nedelej vlnky jelikoz si sam z oseka tak bys mel prijit s faktama a ne s famama

                                        PETLOV - Profil | Út 15.12.2015 20:04:50

                                        Marczech >> KazaTHCel - 15.12.2015 9:25:52 >> pomylenec a osel a jeste k tomu vul jsi ty sááááám....madare !!!!!