MO Přerov - diskuze pro bývalé a součané členy MO

napište svůj názor na činnost MO, stav a zarybnění zdejších revírů, informovanost členů o hospodaření atd. Pište i Vy, kteří jste přešli do MO Tovačov. Díky M.K.
Autor diskuse: ctvrtmile - Profil , 6.2.2013 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nbart.bm - Profil | Út 15.12.2015 19:36:55

Marczech >> KazaTHCel - 15.12.2015 17:32:04 >> ja?ja jsem tam ten :-)

    NRST - Profil | Út 15.12.2015 18:07:52

    Marczech >> KazaTHCel - 15.12.2015 17:32:04 >> On je prostě Bárt, ale ty si zřejmě Maďar dle tvých zápisů:-)

      NKazaTHCel - Profil | Út 15.12.2015 17:32:04

      mno ne ae tak dokaze me naplnit po strop kdyz nekdo dela famy ) a vubec ty si kerej )

        Nbart.bm - Profil | Út 15.12.2015 10:18:07

        Marczech >> KazaTHCel - 15.12.2015 9:25:52 >> a ty nehul tak to THC protoze cist cos napsal je docela masakr :-))))))

          NKazaTHCel - Profil | Út 15.12.2015 9:25:52

          kua kerej osel s tim prisel ze konci ???????? ja si schvalne svaz neberu atneplatim reviry kam nejedim
          tk beru jadran kdyz ho mam kousek anakej vulpise ze konci ???? nvm kde k tomu prisel vcera mi psal starosta ze od ledna pribude i balaton 2500 za oba s ponechanim a bez ryby 1200,- tak je to v klidku a nekeriz vas pomylenci netvorte PANIKU ani jine poplasne zpravy )))))))))))))

            NPETLOV - Profil | So 12.12.2015 13:11:58

            Zdravim panove slysel jsem ze Osecky jadran konci...udajne je to prodelacne,tak se ani navysazovalo ....mate nekdo nejake info ? a co svaz ten by nemel zajem ??

              NMi!d@72 - Profil | Út 17.11.2015 9:12:58

              PETLOV >> ...tak Lipník už taky nasadil...

              UPOZORNĚNÍ PRO RYBÁŘE



              V termínu od 10.11.2015 do 23.11.2015 je na všech revírech obhospodařovaných MO ČRS Lipník nad Bečvou všeobecný zákaz rybolovu t.zn. včetně dravců z důvodu zarybnění. Vyjímku tvoří revír 471 007 (Bečva 3) a 471 008/2 (Škrabalka).

              Děkujeme za pochopení.



              „ Petrův zdar!“



              Jan Hloušek

              hospodář MO

              Více zde: http://rybari-lipnik.webnode.cz/
              Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

                NMi!d@72 - Profil | Ne 11.10.2015 10:28:02

                PETLOV >> ...chachááááá...!!!...takže počet kaprů nula,jako na Balatonu...!!!

                  NPETLOV - Profil | Čt 8.10.2015 0:16:49

                  Mi!d@72 >> tam je ryb jeste z balatonu :))))

                    NMi!d@72 - Profil | Ne 4.10.2015 16:16:42

                    ...tři dny na Svrčově...a takhle tu vodu neznám...

                      NRa.d.ar - Profil | Ne 4.10.2015 12:20:30

                      Zdravím, včera 3.10. jsem na revíru 471 006- Bečva našel sluneční brýle. Pokud je někdo postrádá, ať mi napíše značku a místo, kde je nechal. Potom se domluvíme na předání.

                        NPETLOV - Profil | Po 21.9.2015 20:26:07

                        Hájení revírů – podzim 2015
                        Z důvodu výsadby ryb do revírů, vyhlašuje hospodář MO ČRS Přerov „Všeobecný zákaz rybolovu“ na revírech takto:
                        Od 24.10.2015 do 6.11.2015 včetně
                        471 006 – Bečva 2A – Laguna I a Laguna II
                        471 207 – Lýsky 1A
                        Od 31.10.2015 do 13.11.2015 včetně.
                        471 006 – Bečva 2A – rybníky Panský, Osecký a Oldřichovský
                        471 061 – Moštěnka 1 – nádrž Šišma
                        471 186 – rybník Přerovský
                        471 198 – Svrčov 1A – nádrže 1-3
                        Termíny podzimních výlovů 2015.
                        24.10.2015 rybník Podolší
                        31.10.2015 rybník Želatovice
                        7.11.2015 rybník Předmostí

                          NPETLOV - Profil | St 9.9.2015 20:10:56

                          Petko >> cau tak dnes jsem byl na lyskach a vsiml jsem si ze cedule s oznacenim vymezeni zakazu rybolovu u pritoku je zas o kus dal viz.foto !!!!.....je to takhle nově povolene nebo si to tam zas nekdo upravuje dle svych potreb ????...dik za info.

                            Nking76 - Profil | Ne 9.8.2015 1:03:09

                            PETLOV >> vedra už jsou a budou pokračovat podle předpovědi,a v práci to bude tak na vybul :-(

                              NPetko - Profil | So 8.8.2015 23:11:43

                              PETLOV >> Klasickej úhyn už po xté na tom samém úseků (Dluhonice a kousek výš). Drobotina to odnesla nejhůř - za poslední roky už po několikáté - fakt je to špatné. Větší ryby to taky odnesly, sumci, cejni, parmy, kapři - kolik toho bylo zatím přesně nevím, ale veselej pohled to nebyl. Všemožné inspekce a odběry kolem toho hned lítaly, ale ne že bych chtěl být posel špatných zpráv, ale bohužel moc nevěřím tomu, že by se našel viník atd...

                                NPETLOV - Profil | So 8.8.2015 17:44:45

                                Petko >> zdarec...co se stalo na becve...nejakej uhyn ryb ?

                                  NPETLOV - Profil | So 8.8.2015 17:43:27

                                  RST >> ohledne nejakeho uhynu ci otravy jsem se dozvedel az pred chvili,takze nevim....!!

                                    NRST - Profil | So 8.8.2015 17:40:05

                                    PETLOV >> Kolik ryb jste posbírali na Bečvě?

                                      NPETLOV - Profil | So 8.8.2015 17:33:37

                                      RST >> to jiste ano,ale uz jsme vsichni cekali ze budou kloncit a prijde konecne nejakej dest a podle predpovedi budou vedra spise jeste pokracovat az do zacatku zaří.....:))

                                        NRST - Profil | So 8.8.2015 17:22:13

                                        PETLOV >> No nevím jak v Přerově ale u nás jsou vedra víc jak měsíc.