Rybářská stráž práva a povinnosti

Ahoj hoši , v mé předešlé diskusi jsem se ptal na to , jaký máte názor na používání podběráku. Ve spoustě reakcí sem také narazil na zajímavou věc , že dost z vás se ohraňovalo také na rybářskou stráž , která podle některých nedostatečně trestá rybáře , kteří dělají různé přestupky a z mého pohledu se také neukazují ani moc u vody. Například za dvě sezony zpět jsem měl u vody jedinou kontrolu(u vody strávím celkem dost času) a ještě bych řekl že ani ne moc povedenou. Otázka tedy zní jakou máte zkušenost s rybářskou stráží ? Jaká práva a povinnosti RS vám například leží v žaludku , která by jste jim naopak třeba přidaly do pravomocí a kolik kontrol stráží za sezonu máte ?
Autor diskuse: jany77 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

Kolik návštěv rybářské stráže z sezonu máte ?

A) Maximálně 1. do roka37%

B) 2 – 4 ročně40%

C) 4 a více ročně23%

Od 3.2.2013 hlasovalo 256 čtenářů.

Nhraji - Profil | Út 21.10.2014 20:51:23

jany77 - >> já bych asi začal a zároveň skončil konstatováním, že RS rybáře trestat bohužel nesmí, ale občas by se to hodilo.

    NMrknato - Profil | Út 21.10.2014 19:15:16

    FRANK71 >> Chodí přece na školení do MO........

      NFRANK71 - Profil | Út 21.10.2014 19:05:50

      Kubalorenc >> sice je mě do vašeho sporu prd, ale celkem by mě zajímalo z čeho čerpáš vědomosti?

        Ntuzemak - Profil | Út 21.10.2014 18:43:57

        Gloton >> nic nedá,je to srab.-)))

          NGloton - Profil | Út 21.10.2014 18:43:07

          tuzemak >> Do SZ ne, ať to dá veřejně.....také si chci počíst....určitě to bude nějakej pořádnej "směroplatnej" stranickej program :-)

            Ntuzemak - Profil | Út 21.10.2014 17:45:22

            Malda512 >> máš pravdu,žádný program sem nezesmolil,mám dosti soudnosti nato,abych se někde cpal jako ty.-))) víš co,napiš mě tvůj zesmolený volební program,ne tvých kolegů,klidně po SZ,díky,rád se něčeho přiučím...

              NMalda512 - Profil | Út 21.10.2014 17:42:35

              tuzemak - 1.10.2014 17:33:36 > Jen se tě zeptám..... kolik a nebo zda vůbec jsi sestavil volebních programů ty ??
              Víš co je sranda ? .... že stále dokola píšeš o něčem o čem nevíš ani zrnko. :-)) Takže dál pokračuj protože je mi to ukradený. Jediná možnost jak by jsi mě vytočil do ruda by byla ta kdyby jsi věděl podstatu věci :-)))))))))) Pak by jsi sem mohl napsat to co by mě hodně nasralo.
              Nemáš tam třeba tu o perníkové chaloupce ? :-) :-)

                Ntuzemak - Profil | Út 21.10.2014 17:33:36

                Malda512 >> to máš dobrý zdroje,myslíš ty JPP?brečet nad tebou nebudu,ty si to jednou hodíš sám,a to mě nemusíš potkat,dochází argumenty,tož začneš nadávat?ach jak ubohý,to máte ve volebním programu tý tvý nový strany?dosti ubohý program.-)))

                  NMalda512 - Profil | Út 21.10.2014 17:27:46

                  tuzemak >> kašlu na tebe. ještě by jsi se zde rozbrečel

                    NMalda512 - Profil | Út 21.10.2014 17:21:35

                    tuzemak >> ale popsat by jsi nám mohl to kdo se tady sere do nějaké politické strany .

                      NMalda512 - Profil | Út 21.10.2014 17:20:59

                      tuzemak >>´ Tebe nechci vidět ani střízlivého. Protože pak bych si to musel hodit.
                      Mám své zdroje alkoholiku. A je mi jedno zda jsou pravdivé.,

                        Ntuzemak - Profil | Út 21.10.2014 17:19:00

                        Malda512 >> až mě uvidíš ožratýho,můžeš o někom tvrdit,že je alkoholik.-)) hodíš si to brzo ty panáčku...

                          NMalda512 - Profil | Út 21.10.2014 17:18:13

                          Kubalorenc >> končím debatu . Dál netřeba pokračovat. Došli mi argumenty. Amen,.

                            NMalda512 - Profil | Út 21.10.2014 17:17:14

                            tuzemak >> Jen se vykecej. Až skončíš tak si to běž hodit :-)))))
                            Jo...... alkoholiku
                            Můžeš nám zde popsat do jaké politické strany se tady někdo sere ? Asi nemůžeš vid ? Ale jen dál plácej ... stejně to nikoho nezajímá.

                              Ntuzemak - Profil | Út 21.10.2014 16:57:29

                              Kubalorenc >> co naděláš,dutá hlava a ještě se sere do nějaký politický strany,to je už ta naše republika fakt v hajzlu.-))))

                                NKubalorenc - Profil | Út 21.10.2014 16:55:12

                                Malda512 >> ja se do zadne brozury koukat nemusim. Od kdy maji brozury nejakou pravni vahu? Ty jsi opravdu mimon.

                                  Ntuzemak - Profil | Út 21.10.2014 16:40:57

                                  Malda512 >> ?????

                                    NMalda512 - Profil | Út 21.10.2014 16:39:50

                                    tuzemak >> tuzemak - ® So 28.6.2014 12:32:57
                                    Líbí: 0 Nelíbí: 0
                                    petr999 >> a nekoukal ses na nějaký porno servr,že si tam viděl černou uniformu a pouta?ty pouta může nosit za pasem i malý děcko.-)))



                                    ---------------------------------------------------​------------------ hmmmmmm

                                      Ntuzemak - Profil | Út 21.10.2014 16:31:08

                                      áá někdo dostal vycházku.-)))

                                        NMalda512 - Profil | Út 21.10.2014 16:29:44

                                        Kubalorenc >> :-))))) Tak se podívej do brožury ze které tady šíříš ty své moudra kdo ji vypracoval a pro koho je směrodatná.
                                        myslím, že nemá doopravdy cenu tohle dál komentovat. Tvá reakce hovoří zcela jasně .
                                        Zákon o rybářství je ti k ničemu když nedokážeš pochopit ustanóvení a prováděcí vyhlášky. :-)))

                                          Červené karty: Malda512, tuzemak