Rybářská stráž práva a povinnosti

Ahoj hoši , v mé předešlé diskusi jsem se ptal na to , jaký máte názor na používání podběráku. Ve spoustě reakcí sem také narazil na zajímavou věc , že dost z vás se ohraňovalo také na rybářskou stráž , která podle některých nedostatečně trestá rybáře , kteří dělají různé přestupky a z mého pohledu se také neukazují ani moc u vody. Například za dvě sezony zpět jsem měl u vody jedinou kontrolu(u vody strávím celkem dost času) a ještě bych řekl že ani ne moc povedenou. Otázka tedy zní jakou máte zkušenost s rybářskou stráží ? Jaká práva a povinnosti RS vám například leží v žaludku , která by jste jim naopak třeba přidaly do pravomocí a kolik kontrol stráží za sezonu máte ?
Autor diskuse: jany77 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

Kolik návštěv rybářské stráže z sezonu máte ?

A) Maximálně 1. do roka37%

B) 2 – 4 ročně40%

C) 4 a více ročně23%

Od 3.2.2013 hlasovalo 256 čtenářů.

Nkakr - Profil | So 4.1.2014 11:15:07

Mrknato >>
Hraji ti asi neodpoví, máš pro letošek příděl odpovědí vyčerpán.

Já to s Tebou ovšem zkusím.
Stále kvoká, stále kvoká.....

    NWright - Profil | So 4.1.2014 10:54:05

    Mrknato >> téma je v tomto případě minoritní, slovo sebereflexe má svoji konstrukci, chceš-li stavbu.

      NMrknato - Profil | So 4.1.2014 10:50:11

      hraji >> Jeden příspěvek "do zdi". Dobré Hospodaření MO je hezká věc. Ptal jsem se na jinou. Co když si každá MO a nejen v MRS, ale i ČRS řekne, odhlasuje, že 50% svého rozpočtu dá prostřednictvím ZP (aby nebylo zle) do revírů do násad, na kterých provádí některé činnosti. -- Kdo potom za onen ZP odpovídá---- Jednoduchá otázka, ale velmi složitá odpověď, ne-ĺi nemožná, aby byla pravdivá.

      Finále je v tom, že po tom, co se ZP změní, navýší, si mohou MO odhlasovat zase něco jiného, třeba pořízení vlastních revírů, nákup stroje na cukrovou vatu, financování úspěšného závodního temu.... a peníze potečou jinam. Kdo potom bude plnit ZP? 30ha jedné Potěmkiovskoslušovické složky se utáhnout dá. 103 už ne......

        NMrknato - Profil | So 4.1.2014 10:41:02

        Wright >> Sebereflexi bych čekal odjinud... když jsme u té RS.....

          Nhraji - Profil | So 4.1.2014 10:39:46

          medvěd >> on nechce věcné odpovědi, ty ho neuspokojují. Mu nestačí napsat, že MO dobře hospodaří, neutrácí zbytečně a peníze raději investuje do revíru. On by chtěl asi číst, že je to všechno podvod, korupce a ryby ve Svitavě jsou vymyšlené a peníze jsme ukradli z evropských fondů, nebo ještě lépe, získali je redistribucí múček a boilízů z ČRS.

            NWright - Profil | So 4.1.2014 10:34:26

            Mrknato >> použiji slova klasika: "tahleta tvoje hra na chytrýho nemá vítěze, Kamile! Ale ty to dobře víš" Troška sebereflexe by nezaškodila.

              NMrknato - Profil | So 4.1.2014 10:34:22

              medvěd >> Věcné to je. Stejně věcné např. je, jak se může financovat politika z trestné činnosti. Dokud to někdo nevysvětlí, tak se o tom bude psát a mluvit neustále. Financování, úkolování rybolovu, RS je v mantinelech této otázky. Tebe podle všeho zajímá spíš dobré jidlo a pití a já ti to nevyčítám. Pak se nabízí opačná otázka......

                Nmedvěd - Profil | So 4.1.2014 10:20:53

                Mrknato >> každá otázka do který vlezeš se díky Tobě stává otázkou o hospodaření MO Brno 3.Zdá se Ti to normální a věcné?Ještě že nechodíš do gastrojádra.Tato otázka než jsi ji navštívil byla o právech a povinostech rybářské stráže.Umíš číst,nebo sem pořád jen kopíruješ to co jsi stokrát napsal?

                  Nkakr - Profil | So 4.1.2014 10:17:00

                  Mrknato >>
                  Zase jen žgryndáš......

                    NMrknato - Profil | So 4.1.2014 10:00:53

                    kakr >> Dík za zprávu, myslel jsem si, že Jirka zas sedí na vejcích. Vono zarybnit 30ha 3/4 megá dá fušku. Až přestane kvokat, dej mi vědět....

                      NMrknato - Profil | So 4.1.2014 9:55:22

                      medvěd >> Prosím tě a kdy? Jak bych mohl rozbít MRK slušnými a věcnými příspěvky? To přeháníš a není to od tebe hezké.
                      Nevím jak víš o čem jsem přesvědčen a co dělám. Fabuluješ a fakt nevím proč. Pokud tady diskutuju, tak o tom, co si myslím, že k diskusi je. Jak jsem se krásně najedl, kolik mušek uvázal, kolik ryb zdolal k diskusi podle mě není.

                        NPr3v1t3k - Profil | So 4.1.2014 9:52:15

                        Otazka pekna, ale tak nejak na nic neodpovidajici pokud neni jeji tvurce sociolog na pruzkumu....

                          Nkakr - Profil | So 4.1.2014 9:45:51

                          Mrknato >>
                          Hraji ti asi neodpoví, máš pro letošek příděl odpovědí vyčerpán.

                          Já to s Tebou ovšem zkusím.
                          Stále kvoká, stále kvoká.....

                            Nmedvěd - Profil | So 4.1.2014 9:42:47

                            Mrknato >> a proč rozbíjíš Mrk?.Začni rozbíjet bezpráví,nezákonnost a všechno o čem jsi přesvědčen že není správné a do čeho tady naprosto platonicky tolik roku bušíš

                              NMrknato - Profil | So 4.1.2014 9:38:31

                              hraji >> Jirko, notorický opilec pije na účet cizích, protože ten svůj již vyčerpal... To já, nedělám. Nejsem to já, kdo by tu sdělil, že jedna skupinka rybářů dostává 3/4 milionu na 30ha revír, jehož uživatelem není MO Brno3. Systém se nedá rozbít zvrchu, ale zespoda, aby ti, ze kterých děláš rybáře a členy II. kategorie, také požádali o možnost, aby si ZP na "své" revíry vylepšily z rozpočtu MO, jako vy. Že by to nešlo? Nebo to jde jen u jedné MO? Na to jste tady neodpověděli. Není to útok na lidi, ale dotaz, který samo nikdo nemusí zodpovídat, jak to tedy je, jak se stát úspěšným..... Nakoupit ryby dokáže skoro každý, to není hrdinství.

                                NPavouk‌ - Profil | So 4.1.2014 9:30:16

                                hraji >> skvělý zápis, děkuji!


                                :))

                                  Nkakr - Profil | So 4.1.2014 9:27:57

                                  Mrknato >>
                                  Zase jen žgryndáš.......

                                    Nhraji - Profil | So 4.1.2014 9:26:21

                                    Mrknato >> zdá se, že vyčerpám jeden příspěvek ročně hned z kraje roku.
                                    Pavle, jsi jako notorický opilec. Dokola opakuješ šest vět, dnes už jen ty v tomto lokále věříš tomu, že to je vtipné a něco to může změnit.
                                    Útočíš na lidi, protože na útok na systém nemáš asi odvahu a nebo a to je horší pro tebe, na tvůj útok nikdo nereaguje stejně, jako lidé přestanou reagovat na opilecké řeči notorika.
                                    Štve tě MO Brno 3? To je dobře.
                                    A mám pro 2014 splněno.

                                      NMrknato - Profil | So 4.1.2014 9:20:47

                                      kakr >> Tak, tak, když něco můžeš konečně ukázat, předvést se, tak kvokáš...... ale i tak se hospodaří.....

                                        Nkakr - Profil | So 4.1.2014 9:18:53

                                        Mrknato >>
                                        Stále kvoká, stále kvoká........

                                          Červené karty: Malda512, tuzemak