Rybářská stráž práva a povinnosti

Ahoj hoši , v mé předešlé diskusi jsem se ptal na to , jaký máte názor na používání podběráku. Ve spoustě reakcí sem také narazil na zajímavou věc , že dost z vás se ohraňovalo také na rybářskou stráž , která podle některých nedostatečně trestá rybáře , kteří dělají různé přestupky a z mého pohledu se také neukazují ani moc u vody. Například za dvě sezony zpět jsem měl u vody jedinou kontrolu(u vody strávím celkem dost času) a ještě bych řekl že ani ne moc povedenou. Otázka tedy zní jakou máte zkušenost s rybářskou stráží ? Jaká práva a povinnosti RS vám například leží v žaludku , která by jste jim naopak třeba přidaly do pravomocí a kolik kontrol stráží za sezonu máte ?
Autor diskuse: jany77 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

Kolik návštěv rybářské stráže z sezonu máte ?

A) Maximálně 1. do roka37%

B) 2 – 4 ročně40%

C) 4 a více ročně23%

Od 3.2.2013 hlasovalo 256 čtenářů.

Nkritik - Profil | Pá 3.1.2014 23:45:13

Louda >> Ano, ale kolega z německé armády je dle karty z jižních čech a tam to platí zcela určitě :-)

    NLouda - Profil | Pá 3.1.2014 23:41:44

    kritik >> ale neplatí to všude

      NLouda - Profil | Pá 3.1.2014 23:40:27

      voda12 >> ano mají za to peníze ale jsou profi RS a jsou kontrolováni zda plní co jim bylo předepsáno třeba v té čtečce čárových kódů je i GPS a kdykoliv je může zadavatel práce zkontrolovat

        NLouda - Profil | Pá 3.1.2014 23:37:25

        nahodil >> postěžuj si na MO tady je to plat prtný

          Nkritik - Profil | Pá 3.1.2014 23:36:15

          bundesfer >> Co na to říkáme? Že ten stařík měl pravdu...... :-))

            Nvoda12 - Profil | Pá 3.1.2014 23:35:57

            Louda >> ja nerikam ze jich neni dost jenom rikam ze si na to vsichni stezujete. A jestli ty to delas zadarmo tak ne vsichni jsou jako ty znam porybny ktery za to maj penize

              NLouda - Profil | Pá 3.1.2014 23:33:48

              bundesfer >> kontrolu provedli čtečkou čárových kódů kdy opravdu zjistí majitele povolenky
              a co se týká staříka tak takový se najdou asi všude

                NBandog - Profil | Pá 3.1.2014 23:33:00

                Louda >> beru na vědomí....nekecej,takovy teplo a zamrzly?nevěřím,zítra pudu na obchůzku rajonu,snad bude někdo u vody.

                  Nnahodil - Profil | Pá 3.1.2014 23:32:04

                  S prestavkama chytam ke triceti rokum a za tu dobu jsem mel 4x kontrolu RS... Vic nemusim psat.

                    NLouda - Profil | Pá 3.1.2014 23:30:49

                    Bandog >> dej těžší kopyto je to zamrzlé :-)

                      Nbundesfer - Profil | Pá 3.1.2014 23:28:04

                      Já osobně jsem měl za rok 2013 asi 120 docházek a 5 stráží.Úplně profi stráž sme měli loni a letos na Lipně(dva urostlý páni,kteří nám nějakýma čipama skontrolovali jestli jsou doklady pravé).A potom 2 stráže kteří skontrolovali doklady prohodili řeč a šli dál.No a poslední, ta stála na vy-liž prdel(přišel stařík dal podpis do papírů, bylo to na MP a kdyby mu člověk předložil povolenku pstruhovou tak by to nepoznal!:( a potom nám řekl že si můžeme ponechat dva kapry a chytat dál!Odůvodnil to tak že je to několik let že si člověk může ponechat 3 pstruhy nebo 2 kapry na den a může chytat dál když bude pouštět.Docela síla, co na to říkáte? :-)

                        NBandog - Profil | Pá 3.1.2014 23:27:35

                        Louda >> zítra jdu na vlačku...:)) nevim,ted jsem dojel ze slovače.

                          NLouda - Profil | Pá 3.1.2014 23:25:22

                          Bandog >> hul ty kluku jak se daří pytlákům na Hracholuskách

                            NBandog - Profil | Pá 3.1.2014 23:23:23

                            Louda >> koukam,koukam kde je schovanej ten porybnej jeden...:)

                              NLouda - Profil | Pá 3.1.2014 23:22:39

                              Kuban >> jen se nebát :-)

                                NKuban - Profil | Pá 3.1.2014 23:21:09

                                Louda >> lidi jsou různí,držim palce,já bych na to neměl,často bych se z kontrol vracel minimálně s potrhaným úborem ;-)

                                  Nkritik - Profil | Pá 3.1.2014 23:19:28

                                  voda12 >> Ty jsi talent, mladíku :-)

                                    NLouda - Profil | Pá 3.1.2014 23:18:18

                                    voda12 >> ano dělám to zadarmo,ryb je dost pokud je umíš chytit a to že tě nekontroluje RS neznamená že tě nevidí co děláš

                                      NFRANK71 - Profil | Pá 3.1.2014 23:18:07

                                      voda12 >> jeste deset ran na holou.Nebud hitstericky

                                        NKuban - Profil | Pá 3.1.2014 23:16:31

                                        voda12 >> kdybys čet mezi řádky,tak už jsem min. 2x postřeh,že nejspíš patří k RS :o)

                                          Červené karty: Malda512, tuzemak