Rybářská stráž práva a povinnosti

Ahoj hoši , v mé předešlé diskusi jsem se ptal na to , jaký máte názor na používání podběráku. Ve spoustě reakcí sem také narazil na zajímavou věc , že dost z vás se ohraňovalo také na rybářskou stráž , která podle některých nedostatečně trestá rybáře , kteří dělají různé přestupky a z mého pohledu se také neukazují ani moc u vody. Například za dvě sezony zpět jsem měl u vody jedinou kontrolu(u vody strávím celkem dost času) a ještě bych řekl že ani ne moc povedenou. Otázka tedy zní jakou máte zkušenost s rybářskou stráží ? Jaká práva a povinnosti RS vám například leží v žaludku , která by jste jim naopak třeba přidaly do pravomocí a kolik kontrol stráží za sezonu máte ?
Autor diskuse: jany77 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

Kolik návštěv rybářské stráže z sezonu máte ?

A) Maximálně 1. do roka37%

B) 2 – 4 ročně40%

C) 4 a více ročně23%

Od 3.2.2013 hlasovalo 256 čtenářů.

NPetan600 - Profil | Po 19.8.2013 9:09:45

Ono neznamená,že ,když je někdo člen RS tak dodržuje RŘ ,někdy je to bohužel naopak.

    NBogi - Profil | Po 19.8.2013 9:05:24

    dun >> máš pravdu, měl jsem buď jednat a nebo to nechat bejt úplně, neměl jsem to sem psát

      Ndun - Profil | Po 19.8.2013 8:50:24

      Bogi >> Když ti to nevadí tak je to v pořádku.
      Vyvěšením na MRKu jsi je potrestal až až.
      Jaký si to uděláte takový to máte.

      (Dobrých historek není nikdy dost)

        NBogi - Profil | Po 19.8.2013 8:48:16

        dun >> Jo napsal, ale když ho někde nahlásím, tak si asi nepomůžu. Kdybych znal někoho z Teplického svazu, tak to řeším. Takhle to je jen na zadělání si o problémy. Nevím jak to u nich funguje, jestli tam ruka ruku nemyje a zda by se to nakonec neobrátilo proti nám. Si o nás mezi sebou povědí a začnou nám znepřijemňovat život u vody.

          Nunudle - Profil | Po 19.8.2013 8:46:33

          Martík >> O to taky jde, aby tě kontrolovali, kde to nečekáš. To by sis jinak dával bacha.

            NLadineeek - Profil | Po 19.8.2013 8:44:48

            dun >> Řešení jasný jak facka......

              Ndun - Profil | Po 19.8.2013 8:44:04

              Bogi >> Číslo ti do povolenky nenapsal?

                NMartík - Profil | Po 19.8.2013 8:41:14

                Letos jsem byl na jaře po snad 8 letech poprvé zkontrolován. A to tam,kde bych to ani v nejdivočejších představách nečekal, naopak když jsem chytal skoro ve městě tak ani Ň. :)) MO Strážnice si revíry ohlídat umí ;)

                  NBogi - Profil | Po 19.8.2013 8:36:15

                  Tak přidám jednu čerstvou zkušenost ze včerejška. Ráno přijedem s klukama na oblíbené místo na svazovém revíru Kateřina u Teplic a ono obsazené, tak se rozbalujem vedle a koukáme, že na tom našem oblíbeném místě maji ti dva týpci nahozeno a přitom je čtvrt na čtyři. Říkáme si - docela frajeři, kdyby je tak chtěla vyhmátnout RS. Ráno když se rozední, tak jeden z těch dvou týpků vstane jde k nám a zkontroluje nás, pač to byl člen rybářské stráže. Ještě si stěžuje jak jim to celou noc nic nedělá, že ráno ve dvě tam píchnul dvě mrtvé rybky na candoše a ono nic. Tak to mi hlava nebere.

                    NJaČ - Profil | St 6.2.2013 22:28:35

                    c.13 >> Těmito debatami o nesmyslnostech se opravdu dá RS vylíčit jako nekompetentní a nesvéprávná parta hochštaplerů a nepochopitelných individují.
                    Nenech se ale mýlit praxí. Je pořád ještě dost těch, kteří tlachání tady považují za ztrátu času a o to víc je potkáš v terénu jako neochvějné a nesmlouvavé a ti hrdinové, co tady do noci hoblují klávesnici a kape jim pěna od huby, jsou pak takhle malincí a jen zajíkavě blekotají omluvy.
                    A že jsem jich viděl!

                      NBláža - Profil | St 6.2.2013 21:49:25

                      computerfish >> Tak patent na rozum nemám, a vůbec si to nemyslím, jako někteří zde, a šlo mi o to, jestli tam to číslo napíše, když nemá to razítko, tak to vyjde nastejno. Na výkon to opravdu vliv nemá.

                      Jistotu máme jen jednu, že každý jednou umřeme, jinak je to vždy jen věc vlastního názoru a náhledu na věc.

                        Nc.13 - Profil | St 6.2.2013 21:44:58

                        Doba je taková nějaká divná....na jednu stranu se řeší pravomoci RS a když se někomu něco nelíbí hned má plnou hubu keců!....ale kde je autorita RS?!?!....dřív ,když někdo udělal pruser,tak pomalu chodil kanálama,měl ostudu a patřičně se styděl. Dnes když někoho klepne RS přes prsty,tak kolem sebe kope, vyhrožuje, mstí se, shání přes známé jak se vyhnout trestu a podobně....myslíte že je to v pořádku? Se pak nedivte,že RS není moc vidět...jim to za ty problémy nestojí,zvlášť když z toho v podstatě prd mají!

                          Ncomputerfish - Profil | St 6.2.2013 21:41:55

                          Bláža >>Hoďte nám sem stručný návod, jak chcete mít jistotu, že RS pracuje dle vašich představ a klidně bez razítka. Rádi se poučíme.

                            NBláža - Profil | St 6.2.2013 21:37:18

                            computerfish >> Ale k tomu RS opravdu nepotřebuje razítko.

                            Jste všichni z tý přebujelý EU nějaký zblblý.... ;o))

                              Ncomputerfish - Profil | St 6.2.2013 21:32:00

                              Bláža >>Aby pracovala jak má, tak to musíte RS taky kontrolovat. Jiná možnost není.

                                NBláža - Profil | St 6.2.2013 20:05:18

                                Louda >> Tak to je asi tím, že jsou blíž na západ, tady je to zaostalý... ;o)))

                                Po pravdě, mi je fuk, jestli ho maj, nebo ne. Hlavní je, aby RS vykonávala svoji činnost jak má.

                                  NLouda - Profil | St 6.2.2013 19:58:25

                                  Bláža >> no vidíš já už ho dostal ale už je to dost dávno myslím že v Plzni

                                    NBláža - Profil | St 6.2.2013 19:56:42

                                    Louda >> Tady je nikdo nemá, a je fakt, že jinam moc nejezdím, takže ne.

                                      NLouda - Profil | St 6.2.2013 19:35:01

                                      Bláža >> ty jsi nikdy neměl kontrolu s razítkem ?

                                        Nčeman 29 - Profil | St 6.2.2013 19:27:58

                                        JaČ >> :))

                                          Červené karty: Malda512, tuzemak