Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NHope - Profil | Čt 20.11.2014 21:35:11

Mr.Doctor >> No i to je jedna z variant. Bude to vypadat jako malá elektrárna, ke které budeš potřebovat velkou baterku :-)

    NMr.Doctor - Profil | Čt 20.11.2014 21:32:16

    Hope >> To si spíše myslím, že se objeví něco jako rozdvojka, jeden konec píchneš do pípáku a do druhých dvou po swingeru a ty ušiska :-)) Ale jak to bude vypadat, tolik drátů, no nevím....

      NHope - Profil | Čt 20.11.2014 21:25:42

      Mr.Doctor >> No s tím právě ještě výrobce hlásičů nepočítal :-), určitě se to během pár let změní a hlásiče budou mít dva výstupy.

        NMr.Doctor - Profil | Čt 20.11.2014 21:14:32

        Hope >> Tak to každopádně. Každé zboží má svého potencionálního kupce... Jen nevím, kam bych to na pípák napojil, když tam budu mít píchnuté svítící swingery.

          NMr.Doctor - Profil | Čt 20.11.2014 21:08:42

          clarence >> Raději SZ. Tohle je přecejen jiná diskuze :-)

            NHope - Profil | Čt 20.11.2014 21:06:12

            Mr.Doctor >> Děkuji ti za prezentaci nového snag barsu. Je to velmi dobré řešení a myslím si , že si najde své příznivce.

              Nclarence - Profil | Čt 20.11.2014 20:48:02

              Mr.Doctor >> Prosím tě kolik je poštovné.Jarda

                NMr.Doctor - Profil | Čt 20.11.2014 20:25:03

                clarence >> Sice to sem nepatří, ale upřímně, nesrovnatelně profesionálnější přístup než např. z Německa, od objednání jsem měl zboží za 6 dní doma a to byl mezi tím ještě víkend, samozřejmě v naprostém pořádku a ke vší spokojenosti. Pokud se mi něco bude líbit, objednám bez obav zase.

                  Nclarence - Profil | Čt 20.11.2014 20:15:25

                  Mr.Doctor >> Celou dobu jsem měl z Fr. e-shopů obavy tak jsem to řešil,že mi přivezl kamarád který dříve ve Francii pracoval ale bylo zdlouhavé.J

                    NMr.Doctor - Profil | Čt 20.11.2014 20:09:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jelikož jsem si v létě nechal poslat zboží z Francie ( mimochodem obchod proběhl k maximální spokojenosti ) a od té doby mi "frantíci" posílají 2x týdně jejich novou nabídku, objevil jsem tam i tuto "parádu"... :-))) http://www.chronocarpe.com/systeme-anti-ejection-tr​end-snag-bars-illuminated-p-21389.html

                      NBejmák - Profil | Čt 20.11.2014 17:06:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      dosec >> ahoj ,Taska celou sezonu odskpoušené a v pohodě .

                        Ndosec - Profil | Čt 23.10.2014 11:01:09

                        El Duffus >> ahoj,rozumím,že se kov s plastem nemůže rovnat.Blíži se pomalu ježich tak dopředu vymýšlím o co bych si napsal :-) .Cena těch plasťáků za dva kusy je zajímavá tak jsem se zeptal hlavně mě zajímala kvalita plastu jestli to něco vydrží hlavně ten úchyt,na vidličku.

                          NEl Duffus - Profil | Čt 23.10.2014 10:54:25

                          dosec >> oprava - cena Taska 274 kaček za dvoje, ty moje za 250 kaček za kus. Pajdon :-)

                            NEl Duffus - Profil | Čt 23.10.2014 10:46:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            dosec >> hele mám uši z kovu, poctivou a pěknou práci, pak jsem dostal jedno tohle taska ušisko a je to jako chudej příbuznej. cena obou je +-stejná...

                              Ndosec - Profil | St 22.10.2014 19:25:39

                                NHope - Profil | Út 13.5.2014 13:16:07

                                Na poslední výpravě jsem musel kvůli vázkám chytat na celkem dost utaženou brzdu.Vše bylo v pořádku do doby než mi zabral jeden z větších :-) a prut se mi špičkou válel vedle vidličky :-(. I přesto, že mám snag bars, tak jsem je neměl namontovány. To jsem ,ale promptně napravil a pak už se pruty nacházely, tam kde mají, tedy v hlásiči.
                                Tím jsem chtěl jen říct, že tato věc je velmi praktická a účinná.

                                  NJTr - Profil | Ne 11.5.2014 15:44:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Hope >> Jedny v black provedení.

                                    NHope - Profil | Po 7.4.2014 18:18:50

                                    Defík >> Ještě jsi mohl přidat fotku v akci.Jinak děkuji za reakci.

                                      NDefík - Profil | Pá 4.4.2014 11:00:15

                                      Snag Bars výborná věc mam od Solaru a jsou super když hazim do strany drží to prut krásne takže doporučuju.

                                        NHope - Profil | Pá 4.4.2014 10:29:05

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.4.2014 9:33:58 >> Takhle si to ta firma přesně představuje.Proto to vyrábí na etapy :-)