Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NRadek Fox - Profil | Čt 3.4.2014 9:33:58

Hope >> Petře, vyzkoušíš, uvidíš a vyměníš - nakoupíš :-))))

    NHope - Profil | St 2.4.2014 7:55:51

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 31.3.2014 1:27:48 >> Ahoj Radku, byl jsem v podobném dilema jako ty, ale řekl jsem si , že to nejdříve vyzkouším a pak uvidím :-) .

      NRadek Fox - Profil | Po 31.3.2014 1:27:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Hope >> Ahoj, tak jsem klasické Fox ušiska vyměnil za ty s vehementem pro montáž swingeru. Nejdříve jsem říkal, že si je určitě nikdy nekoupím, a to téměř vždy znamená opak. Staré známé pořekadlo: "Nikdy neříkej nikdy" bylo z mé strany opět naplněno :-))
      PS: Ať Ti dlouho a ke spokojenosti slouží, hlavně nepiš a neříkej, že si ty s držákem pro swinger nikdy nekoupíš !!!! :-))

        NHope - Profil | Ne 30.3.2014 20:27:33

        Tak jsem se v pátek konečně dočkal, objednávky z prosince.
        Na novou sezónu už konečně vlastním Fox Snag Bars.
        Kdo si počká, ten se dočká :-)
        Všem děkuji za rady a fotografie.

          NA_dam - Profil | Ne 5.1.2014 13:07:09

          F.T.M. >> Ja ich mám k môjmu karbónu som chcel čierne práve, mne prídu krajšie ako rada od Foxu BL odtien pasuje aj Delkimom a starému hangerovy od Foxu. S toho môjho kompletu je to najlacneiša časť a tak by to malo byť :) rohatiny od Nasha mám drakšie :)

            NHope - Profil | Ne 5.1.2014 12:00:36

            F.T.M. >> To není zrovna můj šálek,ten plast,ale děkuji za info třeba by někomu tyto stačili.
            Já bych byl radši pro nerez,ale ty se mi zase nehodí k černým hliníkovým vidličkám.Je to hrozně složité :-)

              NF.T.M. - Profil | So 4.1.2014 17:18:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tady je odkaz na "uši" od fa. TASKA, jsou sice z tvrzeného černého plastu ale zase na druhou stranu za slučné peníze (2ks - 249,-Kč). http://obchod.mikbaits.cz/index.php/cz/zachytne-usi​-plastove-2ks.html

                NHope - Profil | Út 10.12.2013 18:15:34

                F.T.M. >> Výborná informace,děkuji.
                Já jsem si už asi před třemi měsíci objednal "Uši" od Foxe a oni je stále nedodali.Prý je nemají.Tak si možná objednám Flajzary.

                  NRadek Fox - Profil | Po 2.12.2013 14:58:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  bigmamaliveshere >> Je to pokrok, dnes už se u vody bez uší vůbec nechytáš :-))

                    Nbigmamaliveshere - Profil | Po 2.12.2013 6:07:36

                    jak tak koukám, kdo dneska nemá "ouška" není IN :-)

                      NF.T.M. - Profil | Ne 1.12.2013 20:13:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jak tak brouzdám po netu tak jsem našel Flajzar Snag Bars v nerezu za 190,-Kč / kus

                      http://www.flajzar.cz/ostatni-prislusenstvi/pojistk​a-proti-vyskoceni-prutu.htm

                        Nwodoušák - Profil | Po 29.4.2013 19:15:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Taky přidám :-)

                          NTomajo - Profil | Po 29.4.2013 15:50:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ušiska od X2 zatím letos jen parkrát při vodě, každopádně vše na pohodu

                            NHope - Profil | Po 29.4.2013 10:39:15

                            Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 12:57:09 >> Je vidět,že jsi se něco naučil...

                              NCT Timata - Profil | So 27.4.2013 22:07:24

                              century

                                Njircek - Profil | Pá 26.4.2013 14:13:56

                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 14:13:02 >> taky pravda!

                                  NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 14:13:02

                                  jircek >> Ano, vím oč jde, díky ;-) Takhle jsem spokojený, stačí měnit tyčky klasické za XL nebo opačně, a to pouze šroubováním, jelikož je základna stejná.

                                    Njircek - Profil | Pá 26.4.2013 14:09:41

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 14:00:39 >> ja prikoupil k tem snag earsum jeste takovou redukci, kdy si regulujes vysku hlasice od snagearsu.Poslal bych ti odkaz, ale pisu z telefenu, tim padem ti staci ty dlouhe snagy a tu redukci sroubujes pod hlasic, je to taky z te rady black label, takze to k sobe hezky ladi :) 3ks v baleni vyjde na 150kc..

                                      NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 14:00:39

                                      jircek >> Ono to na tom snímku trochu klame, z mého pohledu jsou dost dlouhé. Tyto krátké mám na stojáky a na řeku si koupím dlouhé ;-)

                                        Njircek - Profil | Pá 26.4.2013 13:56:39

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 11:11:11 >> Tak to potom jo :)