Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

NJKh - Profil | Pá 26.4.2013 13:00:21

Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 12:54:18 >> Ráďo souhlas děláme si radosti každý jiným způsobem....někdo se opije, někdo zahulí, někdo navštíví nevěstinec a někdo si koupí kus černé ocele :-) Mě tahle prkotina přijde jen jako hrozná ptákovina......Za tu dvojku jsem si raději objednal svíčkovou z rakouského bejčka a dnes s přáteli ugrilujeme:-) Holt každý to má jinak.....

    NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 12:57:09

    Hope >> Byl jsem o víkendu na školení u p. Saudka :-))

      NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 12:54:18

      JKh >> Čau Honzo, když bysme si kupovali jenom věci, které bezpodmínečně potřebujeme, byl by život strašně fádní ;-) Nákupen takových "nepostradatelných ocasin" si v životě dělám nejen já radost ;-) Měj se fajn Radek

        NJKh - Profil | Pá 26.4.2013 12:47:57

        Nikdy mi prut z hlásiče nevyskočil, dle mého pouze další módní doplněk za příznivou cenu:-)

          NHope - Profil | Pá 26.4.2013 11:32:07

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 10:06:11 >> Ahoj Radku,moc hezké zátiší.Taková umělecká fotografie...

            NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 11:11:11

            jircek >> Dlouhé koupím též ;-)

              Njircek - Profil | Pá 26.4.2013 10:45:42

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 26.4.2013 10:08:46 >> Nic ve zlem, ale nejsou kratky? Ja vzal ty delsi a ty mi pripadaji akorat, tohle mi prijde,, ze ti z toho prut vyleti pri razantnim zaberu, ale treba taky ne :)

                NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 10:08:46

                Hope - >> ...a poslední ;-)

                  NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 10:07:25

                  Hope - >> ...další...

                    NRadek Fox - Profil | Pá 26.4.2013 10:06:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Hope - >> Ahoj Petře, zde je pár slíbených snímků liščích ušisek :-))

                      Nkosvi - Profil | So 30.3.2013 20:02:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Dnes se poprvé provětraly

                        Nmarolas - Profil | Pá 29.3.2013 9:04:07

                        Ahoj mám ještě pár kusů snag ears celonerez pro Flajzary,Delcimy,atd. Jsou uvedené a hodnocené v diskusi tady na MRK .Pokud má nekdo zájem tak se ozvete Email:smid@mrb.cz

                          Nkosvi - Profil | Čt 28.3.2013 13:05:16

                          Hope >> O tom také nepochybuji ;-)

                            NHope - Profil | Čt 28.3.2013 11:46:07

                            kosvi >> No to jsi napsal přesně :-)
                            Stejně si myslím,že si své příznivce najdou...jako všechno zboží :-)

                              Nkosvi - Profil | Čt 28.3.2013 8:16:57

                              Hope >> Je pravdou že ze zadní strany vypadají neobvykle ;-)

                                NHope - Profil | Čt 28.3.2013 7:51:09

                                kosvi >> Zajímavé,ale také se přikláním k tomu,že design se jim moc nepovedl.

                                  NTomajo - Profil | Pá 22.3.2013 13:04:53

                                  El Duffus >> jses moc velkej na uk stajlera :-)

                                    Nmachacek.pepa - Profil | Pá 22.3.2013 12:34:46

                                    kosvi >> jj, evidentně k tomu je potřeba to vše vzadu, ikdyž to by se dalo taky nějak vymyslet, ale proč, když to řeší klasické uši na které jsme zvyklí:-)

                                      Nkosvi - Profil | Pá 22.3.2013 12:28:24

                                      machacek.pepa >> Je to zas něco nového, ale bohužel to vypadá, že se dají použít jen na tento typ hlásiče.

                                        NEl Duffus - Profil | Pá 22.3.2013 12:07:29

                                        kosvi >> jasný, obecně se ví, že prostě nejsem UK stajler, chtěl jsem bejt, ale nejde to :-)))