Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Narnošt - Profil | Ne 3.2.2013 21:19:35

Hope >> To rozhodně máš...Ono nejhorší co může být je ukvapit se,pak znovu prodávat a zase kupovat... :)

    NHope - Profil | Ne 3.2.2013 21:08:38

    arnošt >> No to právě zatím nejsem...jediné co vím,že musím koupit jednu sadu 4 ks černé a jednu sadu 4 ks nerez...líbí se mi ty od Foxe a Kordy...sezóna je ještě daleko tak mám ještě čas vybírat :-)))

      Narnošt - Profil | Ne 3.2.2013 21:05:30

      Hope >> Tak už jsi pevně rozhodlý,do kterých jít? :-)

        NGTdpcfix - Profil | Ne 3.2.2013 18:19:39

        JTr >> ale tak to je nastraha tam by jsem to neskatulkoval do stejny kolonky

          NJTr - Profil | Ne 3.2.2013 18:15:56

          GTdpcfix >> Ono vám taky dřív stačila jedna plandavka,rotačka a ocel. lanko.A teď třepající gumy,bradatý plastový potvory a pod. obludy...o))

            Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:47:12

            Carper Lukyn >> to mě taky napadlo, ale jeden kolega tu psal, že nee

              NCarper Lukyn - Profil | Ne 3.2.2013 17:43:26

              Máte někdo špatnou zkušenost s Delkim Snag Bars?Osobně bych se bál,že se při trochu více dotažené brzdě ty uhlíkové tyčinky vyštípnou z toho plastu.

                Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:43:09

                GTdpcfix >> už jsem to psal i níž, je jedno, jestli to funguje, nebo ne, ale je to móda, tak proč to nemít, a takových věciček je spousta

                  Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:41:01

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.2.2013 17:39:59 >> :-)

                    NGTdpcfix - Profil | Ne 3.2.2013 17:40:27

                    machacek.pepa >> ja chodim na ryby chytat ne tam chrapat tudis naprosto nepotrebna vec....nicmene diky tomu ze jsme to neznali a chytali bez toho kolik jsme meli usmevnych historek jak se chytal prut na posledni chvili:Dnevim nejsem kaprar a pro me to je naprosta kktina ale co je to z UK tak to moderni kaprar mit musit tot muj nazor na vec:Dchytali jste bez toho cely zivot a kolik prutu vam kapri ukradli?me osobne ani jeden a neznam nikoho komu by je slohli i kdyz je mi jasne ze par stastlivcu se najde:D

                      NRadek Fox - Profil | Ne 3.2.2013 17:39:59

                      machacek.pepa >> Pěkně "oblečené" v tom deklu vypadají nejlépe :-)))

                        NHope - Profil | Ne 3.2.2013 17:39:15

                        machacek.pepa >> Přesně jsi to vystihnul....

                          Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:38:25

                          Hope >> jinak řečeno, v jednoduchosti je krása

                            Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:37:18

                            Carper Lukyn >> ale nemusí to být jen Delkim, já třeba leta používal Sema magneto, a za 319 kč to udělalo takový služby jak nic předtím ani potom :-)

                              NHope - Profil | Ne 3.2.2013 17:36:38

                              machacek.pepa >> Jo chápu mě se taky ta dioda hnusí ,taková diskotéka.Já mám rád nenápadné a nejlépe s vypnutým zvukem :-)

                                NCarper Lukyn - Profil | Ne 3.2.2013 17:33:28

                                machacek.pepa >> Vklidu ,Delkim je Delkim to je pravda :) zatím slouží dobře.

                                  Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:30:42

                                  Hope >> proti Flajzaru ne, ale proti tomuto typu ano, přijde mi to hnusné, taková divná hruška, nevím, kdybych si měl na světě vybrat jedinou věc, která se mi hnusí a v nejhorším snu ukazuje, tak je to toto :-))))) ale říkám, každému komu se to líbí přeju ať to leta funguje

                                    Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:29:15

                                    Carper Lukyn >> já ti to nechci absolutně hanit, hlavní je, že fungujou,a jsi spokojený fakt se na mě majitelé nezlobte:-)

                                      NHope - Profil | Ne 3.2.2013 17:26:49

                                      machacek.pepa >> Ty máš proti těm Flajzarům nějakou averzi viď :-))))))))

                                        NCarper Lukyn - Profil | Ne 3.2.2013 17:26:37

                                        machacek.pepa >> Plánuju se polepšit :)