Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Hope - Profil | Ne 3.2.2013 11:36:36

bart.bm >> I záporný názor je názor,jen je to mimo otázku.Tato otázka je totiž "osobní zkušenosti" a ty jelikož se ti to nelíbí a nesouhlasíš s jejich používáním nemůžeš mít.
Tuto otázku jsem založil proto,že vlastním pruty,které nejsou za pár korun a dost si jich vážím byl nerad kdyby se mi poškodily:-(

    Hope - Profil | Ne 3.2.2013 11:23:26

    mishak >> Díky za příspěvek..to mě také zajímá domácí výroba...Jaké máš rozměry??

      Hope - Profil | Ne 3.2.2013 11:22:03

      radek.t >> Na ty jsem taky koukal.To je určitě výroba Hand made ČR :-),nevypadají špatně,akorát ta cena je vyšší než u těch značkových.

        machacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 11:17:37

        Hope >> nezapomeň, vždy může být hůř :-)

          Hope - Profil | Ne 3.2.2013 11:17:37

          sabbath >> Ahoj jsem rád,že jsi přišel do mé otázky i přesto že je zatím nevlastníš :-)
          Třeba ti tato otázka urychlí rozhodování a koupíš je dřív než jsi plánoval :-)
          Jak se ti jinak daří,dlouho jsme si nepsali ?

            Hope - Profil | Ne 3.2.2013 11:13:10

            machacek.pepa >> Taky bych chtěl mít takové hezké starosti :-),já jsem teď rád,že ujdu 500 m- to je pro mě teď největší úspěch :-)..proto jsem rád,že existuje mrk, kde si s vámi můžu povídat :-)

              machacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 9:40:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              bart.bm >> ahoj kolego, kdyby sis přečetl názory níž, zjistil bys, proč o to je zájem, shrnu ti to: 1, je to výstřelek moderní rybařiny 2 je to šikovná věc při lovu na velmi krátké vzdálenosti, kdy se záběr může projevit velmi razantně a prut může vyskočit 3 i kdyby mi to mělo zachránit prut před vyskočením jednou za rok, mám tak drahé pruty, že už tuto směšnou částku za uši jsem ochoten dát, a budu mít lepší pocit, že si nezničím drahý proutek. Mě vylétl za posledních 5 let prut 2x, jednou to dopadlo dobře, jednou šla keramika na dvou očcích do pr...le :-)


              ad 3: nemám tak drahé pruty ale i tak by mě to strašně s...lo :-)

                machacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 9:36:03

                radek.t >> dej odkaz

                  bart.bm - Profil | Ne 3.2.2013 8:15:19

                  nebudu procitat nazory niz ale muj osobni nazor je ten ze je to totalne na prd (slusne receno) protoze je to jen dalsi kram do tasky a dalsi vyplach penez z ponezenky(pokud nema clovek moznost samodomo) jedine co me napada je ze je to vystrelek mody a jelikoz je to tezce UK a to je prece nas vzor tak to proste lidi musi mit.....zeptam se jinak..kolikrat ste se dostali do situace ze by byly Snag zapotrebi?...ja osobne mohu rict ze mi prut pri zaberu vypadl z hlasice tak mozna 3x za 15 let co je pouzivam a vzdy to bylo pouze moji blbosti.jsem zvedav s cim se vytasi nasi UK pratele priste...

                  edit...nehanim to,jen logicky uvazuji a zadavatel se ptal na nazor...

                    mishak - Profil | Ne 3.2.2013 7:57:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Já jsem si nechal udělat tyhle. Jsou celonerezový a mám dva kusy navíc pokud by měl někdo zájem.

                      radek.t - Profil | Ne 3.2.2013 7:43:59

                      Ja si koupil snag bary od tomáše blažka vypadají fakt dobře jsou z nerezu a 4ks za necelých 1200kč

                        sabbath - Profil | Ne 3.2.2013 3:28:51

                        Hope >>
                        Čauky Petře :O), děkuji za přizvání do diskuse ale obávám se že nejsem ta správná osoba co by do této diskuse přinesla nějakou pozitivní či negativní osvětu, páč nevlastním tento výdobytek moderní doby, chceš li rybařiny. Já mám jasno a pokud bych si měl vybrat, tak jednoznačně DELKIM Snag Bars páč jsem vlastníkem této značky a musím se přiznat že dlouho uvažuji o koupi tohoto komponentu k DELKIMU o kterým se právem říká „Mercedes” mezi hlásiči :O), určitě si mnozí říkají další pošuk s touto značkou a proto nikomu tento názor nevnucuji, jenom konstatuji spokojenost a zkušenosti s těmito hlásiči. Ano přiznávám, že jsou poněkud drahé a vše co se týče kolem této značky……..! Rodinná manufaktura z UK je prostě drahá a vlastně co není z UK drahé. //Chyť ,vyfoť a pusť//

                          machacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 0:10:15

                          Hope >> tak prozatím to vypadá slibně, teploty nad nulou i přes noc, jen tak dál a za chvíli můžeme vyrazit

                            Hope - Profil | Ne 3.2.2013 0:08:28

                            machacek.pepa >> Moje řeč.... :-)

                              machacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 0:07:41

                              Hope >> raději na rybky, než čumět na televizi, už aby rozmrzlo :-)

                                Hope - Profil | Ne 3.2.2013 0:06:57

                                machacek.pepa >> :-)))))))))))).... nesnáším Novu :-((((
                                Jdu bivakovat,zítra budeme pokračovat v nastaveném trendu :-)

                                  machacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 0:05:27

                                  Hope >> já myslel, že co je na Nově, to je pravda:-)

                                    Hope - Profil | Ne 3.2.2013 0:04:35

                                    machacek.pepa >> a navíc televize lže :-)

                                      machacek.pepa - Profil | So 2.2.2013 23:46:03

                                      Hope >> ani já ne, já jen co jsem viděl v televizi :-)

                                        Hope - Profil | So 2.2.2013 23:45:11

                                        machacek.pepa >> Já tam vůbec nechodím,co bych tam dělal :-)))