Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Nsabbath - Profil | Ne 3.2.2013 14:52:10

Hope >> Tak to je pech vyskočená plotýnka je opravdu smůla ale pokud mne paměť neplete, tak už v minulosti tě tento zdravotní nešvar trápil, né? Hlavní je že to ustupuje a nemusíš dokonce na operaci což v těchto případech pak končí.
Jinak já jak jsem už napsal níže, se mám dobře a také se samozřejmě těším na sezónu :()). Dírky nenavštěvuji jako ty a tak mi nezbývá než čekat na první příležitost a vyrazit
//Chyť ,vyfoť a pusť//

    NHope - Profil | Ne 3.2.2013 14:30:55

    kubanec >> Koukám,že je to všude stejný :-)..ty ženský jsou snad naklonovaný :-)

      Nmishak - Profil | Ne 3.2.2013 14:27:50

      GTdpcfix >> používám je dva roky dost aktivně a bez jedinýho kazu, navíc jsem vynechal na všech místech sváry, jenom jsem to nechal bodnout zespodu a ošetřil kyselinou. Jinak jsou tam vidle na závity

        Nkubanec - Profil | Ne 3.2.2013 13:55:13

        machacek.pepa >> tak tak.

          Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 13:54:06

          kubanec >> myslím, že hodně z nás to má taky tak, že doma ženy vysíraj, ale rodina je přeci nadevše :-)

            Nkubanec - Profil | Ne 3.2.2013 13:52:42

            machacek.pepa >> to by byla jista sebevrazda....

              Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 13:50:25

              kubanec >> no jo, ale to ji nemůžeš přiznat, že ? :-)))))))))))))))

                Nkubanec - Profil | Ne 3.2.2013 13:48:51

                machacek.pepa >> me zas manzelka vycita ze mam pruty atd,radsi nez ji a dceru......

                  Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 13:47:25

                  fydr >> to aby byl vidět navijáček z profilu, a navíc v tomto rohu na ně mám nejlepší výhled z postele :-)

                    Nfydr - Profil | Ne 3.2.2013 13:44:53

                    machacek.pepa >> To sis je nastavěl k zrcadlu,aby vypadalo,že jich máš hodně,že? Mazanýýýý!:-)

                      Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 13:36:30

                      Hope >> já je krásně otřel, osušil, přemotal nové vlasce, navázal odhozovku, a ted v teple čekaj na první výpravu :-)))) žena mě má za úchyla

                        NGTdpcfix - Profil | Ne 3.2.2013 13:35:46

                        mishak >> jen by jsem te chtel varovat ze kdyz mas delany nerezovy SNAG BARS tak to neznamena ze ti to nechytne rez:Dpokud neni nerez nijak osetrena(lak,natery a podobne) i ona zacne reznout kazdopade je vice druhu nerezi....videl jsem i rezivejici nerezovou kuchynskou digetor:Dtak jen aby jsi vedel:D

                          NHope - Profil | Ne 3.2.2013 13:35:02

                          machacek.pepa >> To taky dělávám :-).taky si je občas složíš jen tak zkontroluješ jestli jsou pěkně rovné a zase je uložíš? :-)....to já dělám,když už se fakt nudím :-)

                            Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 13:32:00

                            Hope >> tak aby sis nepřipadal blbě, že si pípáš jen tak na prázdno, takhle vypadá moje ložnice, krásně vystavené abych na ně celej den viděl :-)

                              NHope - Profil | Ne 3.2.2013 13:29:30

                              sabbath >> No to asi jo,já jsem momentálně víc ležící než chodící..mám vyskočenou plotýnku,ale už se to jen lepší..ještě ,že není sezóna to bych se tady asi zbláznil...

                                Nfpetula - Profil | Ne 3.2.2013 13:29:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Fox Black Label Snag Ears : dají použít buď s jednou tyčkou samostatně nebo s oběma.

                                  NKocháč - Profil | Ne 3.2.2013 13:16:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  bart.bm >> ty to asi nechceš pochopit, co? Někde to prostě nejde dat ve směru vlasců kvuli prostoru. Ano jsou to in novinky, ale mají i sve opodstatnění.

                                    Nsabbath - Profil | Ne 3.2.2013 13:13:49

                                    Hope >> Děkuji za dotaz, ale mám pocit že v tuto chýlí se mi daří rozhodně lépe než tobě. Z tvých málo řádků v této diskusi, jsem pochopi, že tě trápí nějaké zdravotní nešvary.

                                      Nbart.bm - Profil | Ne 3.2.2013 13:12:58

                                      Hope >> ver ze ma vybava neni taky jedna z nejlevnejsich ale jde taky o to si uvedomit jakym zpusobem lovim atd.pokud jak pises ze pouzivas vidlicky je snag dle me zcela zbytecny protoze si je zapichnes dle situace.Kdo chce at si ma co se mu libi.neberu mu to.Vis casem stejne clovek dojde k zaveru ze plno veci koupil jen z rozmaru a lehkovaznosti a kor v rybarine tomu tak je.

                                        NHope - Profil | Ne 3.2.2013 11:40:11

                                        machacek.pepa >> To máš pravdu..a zatím je to u mě jenom lepší..tak z toho mám radost :-)..to se pak člověk raduje i z maličkostí....nechal jsem si přinést pípák a už si taky pípám :-)..to je pozitivní zvuk :-)